Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko robisz raczej dobrze. Nie widzę sensu łączenia dwóch telefonów na raz. Bez uchwytu w wieszaku telefon nie zagada-to już też wiesz. Czyli wszystko masz sprawne i tak ma być ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko robisz raczej dobrze. Nie widzę sensu łączenia dwóch telefonów na raz. Bez uchwytu w wieszaku telefon nie zagada-to już też wiesz. Czyli wszystko masz sprawne i tak ma być

 

Muszę używać dwóch telefonów i stąd moje zainteresowanie czy można je podłączyć równocześnie… Oczywiście, nie żeby rozmawiać przez oba jednocześnie, ale żeby zestaw sam łączył się z telefonem, który aktualnie dzwoni… Pewnie za dużo wymagam. Dzięki za zainteresowanie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez uchwytu w wieszaku telefon nie zagada-to już też wiesz.

A tu się nie zgodzę. Po sparowaniu telefonu (nokia N8) uchwyt do telefonu (do nokii 6020/21) odpiąłem i wszystko działa jak należy (czytałem gdzieś tu, że i do parowania telefonu z zestawem uchwyt na telefon nie jest potrzebny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czytałem gdzieś tu, że i do parowania telefonu z zestawem uchwyt na telefon nie jest potrzebny

Widzę, że każdy ma swoją metodę ;) Ja potrzebowałem uchwyt żeby uaktywnić Bluetooth i połączyć się z telefonem. Tak też radziłem kilku innym kolegom na forum i to działało. Jak połączyć się bez uchwytu nawet nie wiem i w sumie nie potrzebuję wiedzieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak tak ciut z innej beczki. Czy ktoś z Was próbował przekazywać dźwięk, w sensie muzę, przez BT do RNSa? Niby to działa, bo jak jest aktywne połączenie i w telefonie włączę playera, to mi się w sekcji media pojawia ikona BT i jak się przełączę, to muzykę słychać. Tylko mono. Gdzieś kiedyś mi się coś obiło o uszy, że trzeba coś z wiązką pokombinować, przelutować kable, coś takiego. Ktoś coś koło tego robił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jak tak ciut z innej beczki. Czy ktoś z Was próbował przekazywać dźwięk, w sensie muzę, przez BT do RNSa? Niby to działa, bo jak jest aktywne połączenie i w telefonie włączę playera, to mi się w sekcji media pojawia ikona BT i jak się przełączę, to muzykę słychać. Tylko mono. Gdzieś kiedyś mi się coś obiło o uszy, że trzeba coś z wiązką pokombinować, przelutować kable, coś takiego. Ktoś coś koło tego robił?

 

Dźwięk dochodzi z prawego kanału?

 

Pewno z modułu telefonu masz poprowadzony tak jak większość tylko sygnał w prawym kanale.

 

Do RNS dochodzić powinny 4 przewody do transmisji stereo audio z modułu telefonu

 

PIN w RNS 510 ---- > PIN w module telefonu

 

11 – Telefon audio input lewy (plus) -----> 4

12 – Telefon audio input prawy (plus) -----> 8

5 – Telefon audio input lewy (minus) -----> 5

6 – Telefon audio input prawy (minus) -----> 9

 

Standardowo jest poprowadzony tylko jeden kanał prawy, wiec do lewego należy poprowadzić przewody z modułu aby transmisja była stereo

Edytowane przez Bimbasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dokładnie o to chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z Was próbował przekazywać dźwięk, w sensie muzę, przez BT do RNSa? Niby to działa, bo jak jest aktywne połączenie i w telefonie włączę playera, to mi się w sekcji media pojawia ikona BT i jak się przełączę, to muzykę słychać.

 

Próbowałem rozgryźć transmisję dźwięku przez BT i jakoś nie bangla.Mam ikonkę BT ale wyszarzoną.Czy wg twoich doswiadczeń ona się uaktywni w momencie włączenia odtwarzacza w phonie? Dobrze zrozumiałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ikona pojawia się jako aktywna w momencie, gdy w telefonie jest włączony player i gra muza. Tak mnie się zdawa przynajmniej. Nie bawiłem się za długo, chciałem tylko sprawdzić, czy zadziała z iPhonem. Coś tam powciskałem i zaczęło grać. Wcześniej, z HTC też działało, ale właśnie grało mono i myślałem, że to może była wina telefonu, więc chciałem z nową słuchawką sprawdzić. Jak nie zapomnę, to dzisiaj krok po kroku przekilkam się i napiszę jak toto uruchomić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zobrazowania foto wtyczki

 

 

rns510wtyczkazbtaudioli.jpg

 

 

rns510wtyczkazbtaudioli.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, zniknęła mi ikonka BT z ekranu.Nawet wyszarzonej nie ma...Zauważyłem,że to juz drugi raz..Mieliście takie przypadki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam tez problem ze sparowaniem telefonu w VW Passat B6 rok 2007. Nie wiem jak to rozbici bo po włączeniu kluczyka i naciśnięcia dwa razy słuchawki na kierownicy powinien pokazać mi się na wyświetlaczu telefon a nic nie ma nawet dźwięku w głośnikach. Próbuje ze sparować Nokie E52. Telefon znalazł mi przez bluetooth komputer ale nie może się z nim połączyć. proszę o pomoc jestem laikiem w tych sprawach.auto 005.jpg

auto 002.jpg

auto 003.jpg

auto 004.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale co to jest net VCDS io gdzie się to podlancza

 

---------- Dodano o 18:41 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:34 ----------

 

no i gdzie mam go wprowadzić do telefonu ? Przepraszam ale ze mna jak z dzieckiem za rączkę krok po kroku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz to znalazłem właśnie czytam o tym :) tylko brak mi kabla żeby to podłączyć bo mam w aucie taka szeroka kostkę :)

 

---------- Dodano o 19:34 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:30 ----------

 

Program już mam muszę teraz go do auta podłączyć i ten sterownik zmienić :) dzięki

zobaczę czy dam rade dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od instrukcji obsługi.To tańsze od VCDSa i kabla, a moze pomóc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zacznij od instrukcji obsługi.To tańsze od VCDSa i kabla, a moze pomóc...
Przeszedłem przez to i niestety sama instrukcja tu nie pomoże. Poza tym dałem link do wątku o tym problemie. Ten traktuje o zestawie PREMIUM i prośba - niech kolejne posty będą na temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie był złośliwy post.Odpowiedziałem szybkiemu036

1.pisze,że jest laikiem.

2.Zadaje pytania typu " co to ten vcds"- a postów o tym jest mnóstwo na forum

3. Nie napisał,ze robi wszystko zgodnie z instrukcją.

4.Moja nokia o podobnym numerze- e55 została podpięta skutecznie(uaktywnienie BT, rSAP,wpisanie 16 cyfrowego hasła/pinu etc.

5.Na fotce pokazał ,że ma RNS 510, tutorial z twojego linku traktuje o 3 setce.No,może to nie jest akurat najważniejsze.

6.Dobrze wiem,że watek jest o premium- mam też taki i trochę się z nim już bawiłem.

Nie rozumiem wiec dlaczego delikatnie sugerujesz,że piszę nie na temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka ostatnich postów jest nie na temat, nie pisałem tylko do Ciebie.

A szybki pisał jak postępuje, więc oczywiste, że działał zgodnie z instrukcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności