Skocz do zawartości
tomnik

Dedykowane Moduły Led Oświetlenia Wnętrza.

Rekomendowane odpowiedzi

tomku niewkladalem modulow do lampek tablicy ze wzgledu wiesz jakiego ale zauwazylem na twoich zdjeciach ze ja mam inne,obok tych blaszek co wklada sie w nie zarowke mam jeszcze takie oslony plastikowe i luzu miedzy nimi a blaszkami za wielkiego niema.czy to nieprzeszkadza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no na zdjeciach jest bajka. A jak to wyglada cenowo. chodzi o b5 3bg Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam polecam te moduły!!zamówiłem w niedziele a dzisiaj już w aucie świecą dobra robota:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek dzięki za moduły, teraz postojówka wygląda elegancko przy bi-xenonie. :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka cena tych modułów ? nie mam wystarczającej ilości postów by wejść na giełdę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaka cena tych modułów ? nie mam wystarczającej ilości postów by wejść na giełdę :/
W przypadku braku dostępu do tej części Forum http://forum.vw-passat.pl/threads/104323-Dedykowane-Moduly-Led-Oswietlenia-Wnetrza , piszcie do mnie na PW(prywatna wiadomość) lub dzwońcie 510 719 221.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygotowałem już ostatni(?) z dedykowanych modułów, moduł do schowka.

Jest zbudowany z sześciu led. Montaż "plug&play"- wyjmujemy żarówkę, instalujemy płytkę oświetleniową, w puste miejsce po żarówce montujemy adaptor.

110520122328.jpg

110520122325.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):) Edytowane przez mokry6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przygotowałem już ostatni(?) z dedykowanych modułów, moduł do schowka.

Jest zbudowany z sześciu led. Montaż "plug&play"- wyjmujemy żarówkę, instalujemy płytkę oświetleniową, w puste miejsce po żarówce montujemy adaptor.

[ATTACH=CONFIG]82970[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]82971[/ATTACH]

 

Jaka cena tego modułu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaka cena tego modułu ?
Nowy moduł, o którym mowa, to VPA-S i dedykowany jest do lampki schowka B5-ki .

Do schowka Passata B6 montujemy moduł VPAD.

Cennik znajduje się http://forum.vw-passat.pl/threads/104323-Dedykowane-Moduly-Led-Oswietlenia-Wnetrza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomnik załatwione i sorki

Edytowane przez pawelvw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moduły świecą jaśniej, a jak jest z poborem prądu w stosunku do tradycyjnych żarówek?

Edytowane przez mkpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moduły świecą jaśniej, a jak jest z poborem prądu w stosunku do tradycyjnych żarówek?
Moduły są energooszczędne.

Dla przykładu :

- 6-ledowy VPAD, zastępujący żarówkę W5W (5-cio watową) pobiera 155mA ( 0.155A) czyli 2.1Watt

Żarówka - 360mA (0.360 A ) 5Watt

Moduł pobiera 2.4 razy mniej energii.

 

- 9-ledowy moduł VPAG, zastępujący żarówkę C10W (10 watową), 215mA(0.215A), czyli 2.9 Watt

Żarówka 720mA(0.72A) 10 Watt

Moduł pobiera 3.4 razy mniej energii.

 

- 12-ledowy moduł bagażnika VPABAG, zastępujący żarówkę C10W(10-cio watową) pobiera 275mA(0.275A), czyli 3.8 Watt

Żarówka 720mA(0.72A) 10 Watt.

Moduł pobiera 2.6 razy mniej energii.

Edytowane przez tomnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że mi się bardzo podoba. Mógłbyś przesłac cennik na priva bo mam niepełne konto i niemoge skorzytsać z twojej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość veasel

Dołączam się do kolegi powyżej i również proszę cennik na priva. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Tomku, że 12-ledowy moduł bagażnika VPABAG zastępuje dawniejszy , ten który mam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem wam tak ludziska, nie zastanawiajcie się, jak chcecie żeby auto dobrze wyglądało w środku było dobrze naświetlone to brać to ok kolegi " tomnik " ja od kolegi zakupiłem i jestem zadowolony do tej pory a efekt jest oszałamiający " przy ciemnej skórze " a co się musi dziać jak jest jasna tapicerka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Tomku, że 12-ledowy moduł bagażnika VPABAG zastępuje dawniejszy , ten który mam?
Tak, ten moduł VPABAG (12-ledowy), zastępuje VPABT(6-ledowy), instalowany do lampki bagażnika(kombi).

Ten nowy VPABAG znakomicie oświetla dość dużą(kombi)przestrzeń, bagażnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam! Ten 12 ledowy moduł oświetla bagażnik kombiacza znacznie lepiej niż oryginalna żarówka... dzień się w nocy robi! :)

Wogóle moduły od tomnika poprostu rewelka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności