Skocz do zawartości
tomnik

Dedykowane Moduły Led Oświetlenia Wnętrza.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam gdzie moge takie kupić proszę o szybką odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dział giełda, ogłoszenia komercyjne. A jeszcze szybciej jak klilniesz w tomka stopke, ma dwa linki, jeden z nich prowadzi do jego ogłoszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę o dostęp do tej części forum.

 

penmar nie masz dostępu do tej strony. Prawdopodobne powody to:

 

Twoje konto nie ma wystarczających uprawnień, aby przeglądać tę stronę,

 

Próbujesz edytować cudzą wiadomość lub wykonywać jakiekolwiek inne akcje administracyjne,

 

Twoje konto nie zostało w pełni aktywowane lub jest wyłączone przez administratora,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja poproszę o dostęp do tej części forum.

 

penmar nie masz dostępu do tej strony. Prawdopodobne powody to:

 

Twoje konto nie ma wystarczających uprawnień, aby przeglądać tę stronę,

 

Próbujesz edytować cudzą wiadomość lub wykonywać jakiekolwiek inne akcje administracyjne,

 

Twoje konto nie zostało w pełni aktywowane lub jest wyłączone przez administratora,

 

twój staż jest za mały jak chcesz kupić moduły to na PW napisz do Tomka najlepiej i czytać regulamin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to poczekam na odpowiedni staż :) bo nie znając cen nie wiem czy chce kupić :) a nie będę tracić czyjegoś czasu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo nie znając cen nie wiem czy chce kupić

 

Co ty taki ciężki jesteś ? Napisz na pw do Tomka dostaniesz ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to poczekam na odpowiedni staż :) bo nie znając cen nie wiem czy chce kupić :) a nie będę tracić czyjegoś czasu. ;)

 

Co ty taki ciężki jesteś ? Napisz na pw do Tomka dostaniesz ceny.

 

Ceny znajdują się w pierwszym poście, TUTAJ - http://forum.vw-passat.pl/threads/104323-Dedykowane-Moduly-Led-Oswietlenia-Wnetrza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę kolegi źle nie kierować. Nie ma jeszcze dostępu do giełdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę kolegi źle nie kierować. Nie ma jeszcze dostępu do giełdy.
O przepraszam, zapomniałem :) Zadam sobie jakąś pokutę :diablica:haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie kolego :) ja tak samo zrobiłem u siebie w pasku tylko na innej zasadzie tzn. żarówki "rurkowe" diodowe w całym samochodzie żarówka sześcio diodowa potrzebowałem - 14szt. 8 diodowych 1szt. i 2 szt. takie malutkie jak idą na posojówki na światełko do czytania książki :P a i nie wiem jak tam u Ciebie z podświetleniem tablicy rejestracyjnej ale np. u mnie zaczęło palić diody nie wszystkie na raz tylko po jednej diodzie i do miesiąca jedna tylko świeciła:P ale i na to jest sposób bo można zakupić specjalne tranzystor co trzymaj prąd do 12V i juz rok będzie jak ok bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony mogę dodać że Tomek to osoba konkretna i godna polecenia! Kupiłem u niego cały zestaw modułów do B5 FL. Z jednym był problem. Tomek bez słowa mi go wymienił i pokrył koszty wysyłki. Za każdym razem przesyłki na drugi dzień u mnie. Zdecydowanie polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche nowości.

Uporałem się wreszcie z zaprojektowaniem odpowiedniego adaptora do lampek z czujnikami ultradźwiekowymi. Rozwiazanie okazało się proste (że też wcześniej na to nie wpadłem !)http://forum.vw-passat.pl/threads/104323-Dedykowane-Moduly-Led-Oswietlenia-Wnetrza?p=1366750&viewfull=1#post1366750

Jak pewnie co niektórzy z Was wiedzą, był to do tej pory jedyny przypadek, w którym przewody od płytki oświetleniowej modułu, mus było wlutować w miejsce pracującej żarówki.

 

Pojawił się nowy moduł. Jest on dedykowany do Golfów, Seatów i może Skody(?), no i zapomniałbym- New Beatle'a(Grzesiek :) ), do lampki czerwono-białej, tej w tapicerce drzwi.

Oparty jest na sześciu ledach białych i trzech czerwonych. Po otwarciu drzwi przestrzeń solidnie oświetlona.

171220112062.jpg

 

Na koniec dobra wiadomość dla włascicieli B6. Jutro pokażę Wam Dedykowane Moduły do waszych B6-ek (nareszcie!) :)

171220112058.jpg

171220112060.jpg

Edytowane przez tomnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na koniec dobra wiadomość dla włascicieli B6. Jutro pokażę Wam Dedykowane Moduły do waszych B6-ek (nareszcie!)

 

W końcu teściu przestanie mnie ściągać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I moduły założone :), kupilem komplet do 3B kombi + oswietlenie tablicy i postojówki, naprawde robi wrazenie, szczegolnie po zmierzchu :). Jakosc wykonania na 5, tak więc szczerze moge polecic Tomnika ;), Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś fotki postojówek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile jest ledów na postojówkach ? 2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ile jest ledów na postojówkach ? 2 ?
Moduł postojówki oparty jest na trzech led.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I moduły założone , kupilem komplet do 3B kombi + oswietlenie tablicy i postojówki, naprawde robi wrazenie, szczegolnie po zmierzchu . Jakosc wykonania na 5, tak więc szczerze moge polecic Tomnika , Pzdr
Dziękuje Rafał.

Jednocześnie przypominam i proszę Was, wszelkie opinie- typu kupiłem, jestem zadowolony lub nie( :) ), wpisujcie tu http://forum.vw-passat.pl/threads/104264-Dedykowane-Moduly-Led-Oswietlenia-Wnetrza lub tu http://forum.vw-passat.pl/threads/108323-Polecam-Uzytkownika-Tomnik-(moduly-led)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności