Skocz do zawartości
tomnik

Dedykowane Moduły Led Oświetlenia Wnętrza.

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z zapytaniami odnośnie montażu(umiejscowienia) modułu postojówek,zamieszczam zdjęcie ,na którym znajdziecie proponowane przeze mnie ustawienie modułu w lampie.

090820112233.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos wyzej pisal ze mruza itd wiec ja mialem problem z zimnymi lutami w samej lampce cza poprawic luty na plytce mi pomoglo,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam .Wlasnie oglądam zdjęcia po montażu i muszę stwierdzić ze jest rewelacja.Tylko mam pytanie do panów którzy te rzeczy składają.Czy można zamówić to oświetlenie wraz z oświetleniem tylnej popielniczki,i bagaznika w sedanie?(popielniczki nie używam ale jak już zmieniać to wszystkopozd
Darek.Miło mieć do czynienia z dobrze wychowanym człowiekiem ale na Forum mówimy sobie na "Ty".

Tak jak napisał Damian-

w sedanie fl, do lampki bagaznika pasuje moduł VPAD.Identyczne oświetlenie jest "pod drzwiami",stąd kompatybilność tego modułu.

Do oświetlenia popielniczki tylnej nie ma dedykowanego modułu :) .Tutaj musisz poradzić sobie sam.A tu znajdziesz przydatne informacje http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=40293&highlight=popielniczka

Masz więcej pytań,wątpliwości?-zapraszam na PW.

Edytowane przez tomnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to tak :)

środek

<script src='http://img694.imageshack.us/shareable/?i=1001437i.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>1001437i.jpg</noscript>

 

pozycyjne

<script src='http://img148.imageshack.us/shareable/?i=1001444a.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>1001444a.jpg</noscript>

 

trudno jest odzwierciedlić efekt w 100% bo dzień jest za jasno a w nocy bez lampy trzeba robić zdjęcie ale najlepiej na żywo wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zainteresowanych ;)

Czy jest ktoś w posiadaniu zdjęcia przedstawiającego barwę światła postojowek? Zależy mi na białej barwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich zainteresowanych

Czy jest ktoś w posiadaniu zdjęcia przedstawiającego barwę światła postojowek? Zależy mi na białej barwie.

Post nr 136,153,155,181,186.

I jeszcze wypowiedź kolegi Zejnowski http://forum.vw-passat.pl/showthread.php/104323-Dedykowane-Moduły-Led-Oświetlenia-Wnętrza?p=1434987&viewfull=1#post1434987

300620112074.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Czy ktoś próbował wcisnąć te moduły do Golfa 4? Bo spodobały się sąsiadowi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich zainteresowanych ;)

Czy jest ktoś w posiadaniu zdjęcia przedstawiającego barwę światła postojowek? Zależy mi na białej barwie.

Ja mam założone do xenonów osram cool blue i jest naprawde fajnie

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam założone do xenonów osram cool blue i jest naprawde fajnie

 

---------- Post added at 21:04 ---------- Previous post was at 21:01 ----------

 

Ja też przed założeniem ledów od Tomka myślałem , że jest to full wypas, ale po zmianie na ledy................... to już inna bajka, po prostu niebo a ziemia, są tak idealne, że trudno zorientować się czy to świeci xenon czy led:dobrze, barwa światła jest tak dobrana, że całość wygląda rewelacyjnie. Zresztą cała iluminacja we wnętrzu auta jest jak dla mnie bardzo dobra. Jest fantastycznie, i te ledy pod tablicę, coś wspaniałego, rzecz " mała" a cieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wyczyściłem wątek z całego syfu. Ostatnia moja prośba w tym wątku.

1) zadowolenie z ledów okazujemy w tym wątku : klik

 

2) zamawiamy, pytamy, negocjujemy cenę w tym: klik

 

W technicznym dyskutujemy rzeczowo !!!! nad tematem projektu, udoskonalania itd.

 

Naprawdę nie mamy po naście lat żeby bawić się w jakieś słowne przepychanki. Ode mnie tyle i mam nadzieje że każdy zrozumiał to co napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie (pewnie, około tygodnia) mam utrudniony dostęp do netu-padł mi laptop.Wszystkich zadających pytania w temacie, jak i na PW,dotyczące modułów, proszę ocierpliwość w oczekiwaniu na moją odpowiedź,będę starał się udzielić jej jak najszybciej.

Możecie też, skontaktować się ze mną droga telefoniczną,na podawany już przeze mnie nr kom 510 719 221.

Z góry przepraszam za opóżnienia w odpowiedziach.

Pozdrawiam,Tomek.

Proszę Moderatorów, o nie traktowanie tej wypowiedzi jako spam.Wiadomość tej samej treści zamieściłem w wątku komercyjnym modułów,jak i w dziale "polecam".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda u mnie dzięki Tomnik za oświetlenie mi auta :)

Edytowane przez falla_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny efekt:)

a jakby tomnik skonstruował jeszcze panele led do obrysówek to by był efekt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panele led do obrysówek

 

wydaje mi się że światło przy obrysówkach na tych ledach mocno by dawało ludziom po oczach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że światło przy obrysówkach na tych ledach mocno by dawało ludziom po oczach

 

Możliwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jakby tomnik skonstruował jeszcze panele led do obrysówek to by był efekt
Nie mam dostepu do tego rodzaju lampek ale pomysł uważam za uzasadniony i gdy tylko "wpadną" mi w ręce... Edytowane przez tomnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ze schowkiem z przodu? Masz Tomku jakiś moduł co tam pasuje? Bo szczerze to nie wiem jaka tam jest żarówka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
schowkiem z przodu
też mnie to interesuje, ale tam jest ten cały element plastikowo-ruchomy / włącznik / wyłącznik i chyba się tego nie da zamienić, jedynie żarówka led'owa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do schowka nie robię modułu dedykowanego.

Przyczyna jest prozaiczna.Jak zauważyliście jest tam "inna" żarówka.Jej odmienność polega na mniejszym rozmiarze i, co dla mnie najistotniejsze, innym(mniejszym)jej metalowym trzonku. Element ten jest niezbędny do produkcji jakiegokolwiek modułu,czy żarówki led, montowanego w sposób szybki i prosty (plug&play). Trzonki żarówek rurkowych 5W i 10W, posiadam (DZIĘKUJE Piotr !!!) ale te mniejsze, do omawianej tu żarówki w schowku- nie i nie widzę nawet możliwości zdobycia tego elementu.

 

Istnieje jeszcze możliwość zastosowania któregoś z modułów(np.VPA-SL,może VPAD),które mam w ofercie ale oficjalnie, według nadrzędnej zasady produktu(czyli prostego i szybkiego montażu), nie będę nikomu proponował lutowania kabelków do odczepów(gniazda) żarówki.Kto się czuje na siłach, zawsze może spróbować.

Edytowane przez tomnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakosc wykonania pierwsza klasa, samo swiatlo takie jak powinno byc.

 

jak najbardziej polecam.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności