Skocz do zawartości
tomnik

Dedykowane Moduły Led Oświetlenia Wnętrza.

Rekomendowane odpowiedzi

może ktoś zapodać link jak krok po kroku się montuje ledy od Tomka do podświetlenia przestrzeni nóg przód i tył?nie moge znalesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest koszt modułów do Passata b5 sedan?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też u mnie zawitały moduły od Tomka, zamontowane, działają :) Jest OK:ok

 

 

 

 

może ktoś zapodać link jak krok po kroku się montuje ledy od Tomka do podświetlenia przestrzeni nóg przód i tył?nie moge znalesc

 

A z tego co ja się zdążyłem zorientować to po zakupie Tomek wysyła szczegółową instrukcję montażu na adres e-mail. Więc skoro kupiłeś pewnie Ci wysłał. Jak nie to go poproś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też u mnie zawitały moduły od Tomka, zamontowane, działają Jest OK
:)

 

może ktoś zapodać link jak krok po kroku się montuje ledy od Tomka do podświetlenia przestrzeni nóg przód i tył?nie moge znalesc
:
A z tego co ja się zdążyłem zorientować to po zakupie Tomek wysyła szczegółową instrukcję montażu na adres e-mail. Więc skoro kupiłeś pewnie Ci wysłał. Jak nie to go poproś

 

Pawłowi chodziło, o montaż lampek i instalacji elektrycznej.

W B5 takowych nie ma i trzeba montować wszystko od podstaw.

Moduły VPAD i VPAD-2(z funkcją ambiente light) dedykowane są do lampek :

-"poddrzwiowych" Passat B5; te właśnie wykorzystujemy, jako dokładane lampki ośw. przestrzeni dywaników(w wersji W8 to one są montowane oryginalnie tylko z przodu)

- oświetlenia przestrzeni dywaników Passat B6

Są takie same gabarytowo, różnią się trochę wyglądem i wtyczką.

Montaż samych modułów jest intuicyjny-demontujemy żarówkę, w komore oświetleniową wsuwamy płytkę oświetleniową modułu, w miejsce żarówki płytkę adaptera ją zastępującego.

Instrukcje wykonania instalacji, montażu lampek istnieją na forum, np. http://forum.vw-passat.pl/threads/119962-Montaż-oświetlenia-pod-nogi-przód-i-tył-manual?p=1762207&viewfull=1#post1762207

Pytający, linki takie ode mnie otrzymał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

czy są ledy do Skody Superb I i w jakiej cenie caly zestaw? z góry dięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Leonie też wylądował zestawik od Tomasza, oczywiście jest super, nie mogłem się oprzeć.

Niestety Passek zabrał ze sobą poprzedni zestaw do nowego właściciela.

Dzięki Tomasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kolego powiedz mi czy byłaby możliwość przerobienia tej lampki:

021a066476a7bda3m.jpg

żeby miała adapter do zasilania typu żarówki rurkowej tak jak tutaj:

56973b9df9a0436bm.jpg

Potrzebowałbym dwie sztuki takich modułów bo zamontowałem sobie w tapicerce klapy lampki z audi podobne do tych na Twoich zdjęciach.

P.s. I dodatkowo 4 sztuki lampek pod drzwii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomaszu zapytam tak z ciekawości czy myślałeś nad czymś nowym? Np. Zamienniki żarówek kierunków,stopu i pozycji tylnej ?

Czy jest to wykonalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomasz, miga mi jeden moduł lewa postojówka przód:pardon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tomasz, miga mi jeden moduł lewa postojówka przód
Z takimi problemami zgłaszamy się na PW.

Wymontuj moduł z gniazda i wprowadź go tam z powrotem. Czynność powtórz kilka razy. Prawdopodobna przyczyną takiego zachowania modułu jest słaby styk w gnieździe.

Gdyby nie przyniosło to spodziewanego efektu, skontaktuj się ze mną na PW.

 

 

czy myślałeś nad Np. Zamienniki żarówek kierunków,stopu i pozycji tylnej ?
Tak, myślałem.

 

Czy jest to wykonalne?
Tak ale efekt mizerny.

Tylko wykonanie modułowe (patrz oryginalne lampy led), płytka, wypełniająca komorę/sekcję oświetleniową lampy - elementy led ustawione w stronę obserwatora.

 

 

Potrzebowałbym dwie sztuki takich modułów bo zamontowałem sobie w tapicerce klapy lampki z audi podobne do tych na Twoich zdjęciach.
Moduł, który pokazałeś na zdjęciu nie nadaje się(nawet z odpowiednią płytką adaptera) do zastosowania w lampce, o której piszesz. Mam na to inne rozwiązanie.

W tej sprawie, jak i w tym temacie :

 

I dodatkowo 4 sztuki lampek pod drzwii.
proszę o kontakt na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z takimi problemami zgłaszamy się na PW.

Wymontuj moduł z gniazda i wprowadź go tam z powrotem. Czynność powtórz kilka razy. Prawdopodobna przyczyną takiego zachowania modułu jest słaby styk w gnieździe.

Gdyby nie przyniosło to spodziewanego efektu, skontaktuj się ze mną na PW.

 

 

Tak, myślałem.

 

Tak ale efekt mizerny.

Tylko wykonanie modułowe (patrz oryginalne lampy led), płytka, wypełniająca komorę/sekcję oświetleniową lampy - elementy led ustawione w stronę obserwatora.

 

 

Moduł, który pokazałeś na zdjęciu nie nadaje się(nawet z odpowiednią płytką adaptera) do zastosowania w lampce, o której piszesz. Mam na to inne rozwiązanie.

W tej sprawie, jak i w tym temacie :

 

proszę o kontakt na PW.

 

Ale nie powiesz chyba ,że nie jest to do zrobienia?

W sieci widziałem już kilka filmików z takimi modułami.

Pewnie chętnych by wielu się znalazło na taki temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale nie powiesz chyba ,że nie jest to do zrobienia?
Nie, nie powiem. Nie powiedziałem, że nie jest.

 

W sieci widziałem już kilka filmików z takimi modułami.
.... A podana była informacja gdzie to kupić ? Nie, bo są to wykonania typowo "rękodzielnicze". Każdy, kto posiada jako taką wiedzę, może to sam wykonać. Sam na własną odpowiedzialność : ciąć lampę, a potem poruszać się autem bez homologacji tylnego oświetlenia...

 

Pewnie chętnych by wielu się znalazło na taki temat
Chyba nie powiesz mi, że zaproponowałbyś produkt, którego instrukcja montażu zawierałaby informację o wycięciu tylnej części lampy, klejeniu płytki do tak przygotowanej powierzchni, itp. ....

Myślę, że nie do końca zdajesz sobie sprawę z wielości problemów, które niesie ze sobą taki "produkt".

 

Jestem pewien, że chętnych nie byłoby tak wielu, jak to sobie wyobrażasz.

Edytowane przez tomnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałe,że skoro pozycyjne przednie mogą być legalne to czemu nie tylne?

Ciekawe czy na ledowych lampach jest inna homologacja? Mam na myśli te zamienniki np. do b5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

Mam pytanie, bo zamierzam zamontowac ledowe oswietlenie w aucie. Wiem ze ledy musza byc z jakims combusem, cos w tym stylu. Mozecie mi powiedziec w jakich lampkach musza byc z tym cambusem?Dodam jakie lampki mam w srodku:podsufitowa pod lusterkiem, podswietlenie wszystich drzwi, schowek, nad tylnymi drzwiami, w bagazniku, rejestracja.

dzieki z gory za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, bo zamierzam zamontowac ledowe oswietlenie w aucie. Wiem ze ledy musza byc z jakims combusem, cos w tym stylu. Mozecie mi powiedziec w jakich lampkach musza byc z tym cambusem?Dodam jakie lampki mam w srodkuodsufitowa pod lusterkiem, podswietlenie wszystich drzwi, schowek, nad tylnymi drzwiami, w bagazniku, rejestracja.

dzieki z gory za odpowiedz

http://forum.vw-passat.pl/threads/127286-Polska-Odradzam-żarówki-w5w-philips-bluevision?p=2145456&viewfull=1#post2145456

Napisz do jakiego auta (marka, model, rocznik) chciałbyś zamontować led.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka mala podpowiedz jak zainstalowac moduly od tomnika pod drzwiami ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można zamówić te moduły? Jest jakiś temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie można zamówić te moduły?

U autora tematu

Jest jakiś temat?

Poczytaj ten temat to wszystko będzie jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sie dowiedzieć jakie w ogóle są dostępne moduły ale nic więcej nie ma info. Link w podpisie autora nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałem sie dowiedzieć jakie w ogóle są dostępne moduły ale nic więcej nie ma info. Link w podpisie autora nie działa.

PW też nie działa?Po za tym w pierwszym poście masz podany kontakt tel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności