Skocz do zawartości
tomnik

Dedykowane Moduły Led Oświetlenia Wnętrza.

Rekomendowane odpowiedzi

No Tomku jestem pod wielkim wrażeniem i szacun za dzieło :padam::kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Wojtek :)

Cieszę się, że mimo iż modułów nie posiadasz w aucie, to już Ci się spodobały .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomnik, ile za zestaw na dywaniki? fajna rzecz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Tomek

Pamiętasz może jakie ja brałem moduły od Ciebie chodzi mi o barwe to były ciepłe białe czy zimne bo nie pamiętam ale pewnie ty też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zamówiłem u Tomka ledy do przodu postojowe i ośw tablic, rewelacja świetne czyste i równomierne światło, płytki ledowe estetycznie wykonane i idealnie dopasowane w dane miejsce, poniżej fotki sorki za jakość w rzeczywistości znacznie lepiej to wygląda polecam ( a ja zamawiam kolejne ledy:)

Na fotkach ledy Tomka i standardowe jak wspomniałem wyżej efekt w rzeczywistości znacznie lepszy:marecek

 

2013-02-16 01.49.43.jpg

2013-02-16 18.15.05.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak to wygląda:

 

Przed:

Zdjęcia

 

Po:

Zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile wg specyfikacji lumenów na chip
-zimny biały 6000K 22 lm / led

-biały neutralny 4500K 23 lm / led

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile mają, ale jeśli pytanie podyktowane jest troską o dostateczne naświetlenie wnętrza, to wierz mi, że jest aż nad to. Chyba tylko niewidomemu mogło by być za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge prosic i cennik na [email protected] bo nie moge wejsc sam w to a jestem zainteresowany tymi swiecidelkami :D:D fajny efekt tej zimnej bieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Tomnik wysłał byś mi cały cenik na [email protected] ponieważ jestem nowy na forum i nie mam możliwości podejrzenia wszystkich postów itd. Z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie jak teściu wsiadł po zamontowniu ledów stwierdził że "mam jasno jak na stadionie":D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nie problem to ja też bym poprosił ten cennik, fajnie to wygląda. Dzięki.

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moge prosic i cennik na
wysłał byś mi cały cenik
ja też bym poprosił ten cennik

 

Z takimi pytaniami, proszę piszcie do mnie na PW(Prywatne Wiadomości-poczta wewnątrz-forumowa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że duużo osób jest zainteresowanych a jeszcze więcej zadowolonych więc... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wielmożni tutaj macie cennik modułów od Tomka: http://forum.vw-passat.pl/threads/104323-Dedykowane-Moduly-Led-Oswietlenia-Wnetrza

Pozdrawiam

 

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego albo moje posty znikają, albo wogóle się nie pojawiają, a przy próbie otwierania linków wyskakuje mi coś takiego :

 

http://scr.hu/1ck/jllfl

 

Co do samego tematu to bardzo fajna i ładna sprawa i sam bym chciał się dowiedzieć jaki jest całkowity koszt kompletnego oświetlenia do B6.

Napisze również na prv do kolegi, ale intryguje mnie fakt jakiegoś ograniczenia forum ..... pomoże ktoś mi z tym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego albo moje posty znikają, albo wogóle się nie pojawiają, a przy próbie otwierania linków wyskakuje mi coś takiego
Ten post jest widoczny...

Być może próbujesz napisać nowy temat i nie masz po prostu jeszcze do tego uprawnień (Regulamin)

 

sam bym chciał się dowiedzieć jaki jest całkowity koszt kompletnego oświetlenia do B6.
Odpowiedź na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i wiecie co? NIGDY nie widziałem tak oświetlonego wnętrza ;o POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gavis

kupiłem u Tomnika zestaw modułów, i powiem wam, zamontowałem dzisiaj (choć nie wszystkie z racji czasu) ale jestem pod mega wrażeniem wykonania tych modułów - pasują jak ulał do obudowy, a sieca swietnie poprostu kawał dobrej roboty . polecam każdemu:):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności