Skocz do zawartości
tomnik

Dedykowane Moduły Led Oświetlenia Wnętrza.

Rekomendowane odpowiedzi

Szybka przesyłka, cena adekwatna do jakości i profesjonalizmu! Jestem bardzo zadowolony, myślę że na tych modułach co zakupiłem się nie zakończy, gorąco polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem u Tomika cały zestaw do środka ,podświetlenie tablicy i postoje .Jestem mega zadowolony z efektu jaki robią te ledy.Polecam wszystkim zakup.Banan zapewniony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano

Również stałem się posiadaczem kompletu ledów od Tomka i powiem tak ZADOWOLENIE GWARANTOWANE!!!

Świecą super a podświetlane drzwi od spodu mega :)

POLECAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mają ledy Tomka!

Mam i ja:)

Miły kontakt, szybka wysyłka, pełen profesjonalizm.

A moduły? Mozna o nich pisac bez końca w samych superlatywach:)

Polecam gorąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać nic ując po prostu pełna profeska pozdrowienia tomku i dziekuje za moduły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś założyłem Komplet Ledówek i Świeca Niesamowicie ;) Nie wiedziałem ze Az Taki bedzie Efekt :P Podziekować I Polecam Gorąco :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , kupiłem caly komplet i nie załkuje ani złotówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jaki koszt kompletu do Passata B5 kombi?

Fajnie to wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie informacje w tym ceny masz w drugim temacie TOMKA http://forum.vw-passat.pl/threads/104323-Dedykowane-Moduly-Led-Oswietlenia-Wnetrza

Edytowane przez dominikc200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy maja Ledy! Mam i ja :ok Efekt porazajacy. Polecam cały komplet rewela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam, cały komplecik efekt murowany

Cześć Marcin,

Czy mógłbyś zdradzić jaka to barwa oświetlenia?

pzdr

Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także i ja stałem sie posiadaczem całego kompletu modułów LED. Założyłem wszystkie, jestem bardzo zadowolony i zachwycony... Oczywiście nie obeszło sie od drobnych incydentów a mianowicie rozwaliłem oświetlenie schowka i musze zamówić nowe... :kwasny

Korespondencja z Tomaszem pierwsza klasa. Szybko, miło, dokładnie...

POLECAM INNYM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak zabrać się za montaż modułów w lampkach słoneczników ?

Jedynie one mi zostały ale jakbym się za to nie zabierał to w ogóle nie chciał mi ten plastik zejść, a nie chciałem się z tym mocować aby przypadkiem nie pękło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jak zabrać się za montaż modułów w lampkach słoneczników ?
dafota.2.57n1394241409c.gif.smLampka_podsuf_1.gif&th=8038

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mogę z czystym sumieniem polecić moduły LED od tomnik'a

Powyższe moduły zamontowałem w moim poprzednim Passacie B6, również w Seacie Leonie oraz moim obecnym Passacie B7 i wszędzie wyglądają idealnie.

Wymieniałem praktycznie wszystkie dostępne moduły w powyższych autach i mogę stwierdzić - czysty profesjonalizm.

Wykonanie modułów uważam za pierwszej klasy, sama wymiana odbywa się bezproblemowo i zajmuje dosłownie kilka minut (no może w niektórych przypadkach troche dłużej, ale spowodowane jest tylko kwestią dostępu do samej oryginalnej żarówki), poza tym otrzymujemy manual, gdyby ktoś miał problemy z podmianą/demontażem jakiegoś elementu. Poza tym bardzo szybki kontakt, już nie mówie o czasie przesyłki (dosłownie jeden dzień).

Naprawdę polecam, poza tym warto wymienić na takie moduły LED bo auto wygląda rewelacyjnie, jeżeli ktoś lubi takie "bajery" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc również muszę tu napisać.

 

Długo zwlekałem i czytałem na ten temat.........

W końcu postanowiłem zamówić u sympatycznego Tomasza którego przy okazji pozdrawiam te cuda.

 

Po wymianie kilku informacji i w pełni profesjonalnych podpowiedzi za co odbyło się w ciągu praktycznie 24 h, paczuszka z zamówionymi LEDami leciała do mnie.

Wczoraj po przyjechaniu z pracy okazało się że paczuszka z 17 (bo niestety nie miał Tomasz w sprzedaży w tej chwili do tapicerki drzwi, co mam nadzieję się zmieni szybko) sztukami na mnie czeka, a że należę do ludzi troszkę w gorącej wodzie kąpanych zabrałem się za ich montaż.

 

Powiem tak:

Kontakt idealny z tym miłym człowiekiem.

Przesyłka expresowa i dobrze zapakowana.

Montaż .....ja laik i totalna noga nie miałem większych problemów i bez pomocy jak i bez telefonów dałem radę.

Po mniej więcej trzech godzinach był zamontowany pełny komplet w ilości sztuk 15, a dwie zostały mi tylko bo muszę zamontować lampki których jeszcze nie mam do tylnych foteli na oświetlenie dywaników oczywiście z opcją ściemniania z białego na czerwony bo z przodu już są.

 

I co się stało?

Efekt piorunujący ....jest moc :) i w nocy jest dzień :) Uwierzcie warto wydać te pieniążki. To nie reklama to fakty.

Polecam i bardzo dziękuje Ci Tomaszu.

Edytowane przez Toomig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne moduły od Tomka dotarły do mnie :D

Oczywiście jak zawsze profesjonalna robota :)

 

No i dzięki wielkie Tomek za miłą dłuższą pogawędkę przez telefon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamontowalem 19 szt lampek , efekt powalający , wykonanie perfekcyjne. Czas instalacji 2 godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zawitały pozycyjne i tablicy rej. Z bixenonem aż w oko raziły zwykle żółte fuj. Teraz efekt jest świetny. God job Tomek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności