Skocz do zawartości
Marek

MODUŁ KOMFORTU - Diagnostyka VAG

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodzisz w "46-central conv." Następnie "10-adaptacja" i tam przewijasz kanały az znajdziesz powiadomienie kierunkowskazami.

Kanał 8 i 9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje to skleja Ci się przekaźnik od kierunkowskazów w module komfortu. Miałem już coś takiego, wystarczy wymienić przekaźnik i będzie wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, podpowiecie jak podłączyć moduł 1C0959799 na stole wtyczka T23 22+, 23 GND ,8 linia K dopatrzyłem się pinu 3+ ale nie jestem pewien.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://i592.photobucket.com/albums/tt2/MTBEV6/prhojekti/T23andT15.jpg
Witam wszystkich, podpowiecie jak podłączyć moduł 1C0959799 na stole wtyczka T23 22+, 23 GND ,8 linia K dopatrzyłem się pinu 3+ ale nie jestem pewien.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie, jaka jest przyczyna spadku napiecia w zarówce z tyłu w swiatłach pozycyjnych bo świeci troszke słabiej od drugiego, pozdrawiam i przepraszam ze tutaj to pytanie pewnie nie ten wątek ale dopiero co sie zarejestrowałem tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź przewód masowy do lampy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, masa jest Ok bo elektryk "na szybko" mi to sprawdził, dziwna sprawa, bo dzis porównałem te pozycyjne z pozycyjnymi kumpla w Passacie i okazało sie, ze prawdopodobnie jedna lampa swieci mocniej niz druga, bo ta moja, ktora "niby" świeci słabiej, świeciła tak samo, jak jego oba pozycyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm, masa jest Ok bo elektryk "na szybko" mi to sprawdził, dziwna sprawa, bo dzis porównałem te pozycyjne z pozycyjnymi kumpla w Passacie i okazało sie, ze prawdopodobnie jedna lampa swieci mocniej niz druga, bo ta moja, ktora "niby" świeci słabiej, świeciła tak samo, jak jego oba pozycyjne.

 

 

Jakie napięcie na żarówkach pozyc. pod obciążeniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam dokladnie, a nie chce kłamać, ale różnica miedzy lewą a prawą była 0,6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie pamietam dokladnie, a nie chce kłamać, ale różnica miedzy lewą a prawą była 0,6

 

Rozumiem, że żarówki zamieniałeś miejscami.

Jeżeli jest spadek napięcia, to leć po nitce do kłębka. Od przewodu z pozycyjnego do włącznika. Przewód, złączka, bezpiecznik zaśniedziałe lub podpalony włącznik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żarówki kilka sztuk nowych mam na zamianke wiec to odpada, włącznik nowy to tez odpada czyli zostają bezpieczniki do sprawdzenia ..

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

albo gdzies kabelki pod tapicerką przetarte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK problem rozwiazany, jedna lampa podróba zamiennik inne szkło, pozdrawiam i dziekuje;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki CYNA ale podpowiedz jeszcze czy uruchomię moduł 1C0.... na stole bez sygnału Can bo doczytałem że on daje sygnał że zapłon załączony jak to zrobić nie w samochodzie.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam następujacy problem po wymianie modułu komfortu Passat b5 130 km nie mogę zaadoptować kluczyka pojawia się coś takiego01ada.jpg prosiłbym o pomoc.

03.jpg

07.jpg

ada02.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adaptacja kanal pierwszy dajesz ile chcesz dodac kluczykow, test save, ok i wtedy naciskasz przycisk otwarcia na kluczyki, potwierdzenie piknieciem syreny, i powinno działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W blokach pomiarowych 08 nie powinno być czegoś takiego jak na tym zdjęciuyou.jpg jak widac na filmiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a zrobione na próbę tak ja pisałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No a zrobione na próbę tak ja pisałem?

 

Zrobiłem i za drugim razem zadziałało wielkie dzięki :respect po prostu nie było żadnej reakcji syreny i na ekranie i to mnie zmyliło za 1 razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heja, dobra, nie mam pojęcia gdzie zapytać. Co można sobie włączyć z fajnych gadżetów z VAGa? już włączyłem zamykanie/otwieranie drzwi, ukryte menu, co jeszcze jest przydatne?

Wersja Highline.

 

dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności