Skocz do zawartości
Marek

MODUŁ KOMFORTU - Diagnostyka VAG

Rekomendowane odpowiedzi

Z opisu wynika ze ten co potrzebujesz sprzedany.

Musisz poszukać innej aukcji. Najważniejsze, żeby w całości zgadzał się ten numer 1JO959799AH

 

Wytapane z 1+3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z opisu wynika ze ten co potrzebujesz sprzedany.

Musisz poszukać innej aukcji. Najważniejsze, żeby w całości zgadzał się ten numer 1JO959799AH

 

Wytapane z 1+3

 

Oczywiście pod warunkiem, że ma czym majstrować w eepromie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi napisać w jaki sposób wypalić płytę z obrazem iso vds-pro? Nagrałem już chyba z pięć płyt i na żadnej nie uruchamia się program

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagraj plik iso. Odpalasz go oczywiście w DOS.

 

Wytapane z 1+3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście pod warunkiem, że ma czym majstrować w eepromie.

A co ma majstrowanie w epromie do numeru?

 

Wytapane z 1+3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co ma majstrowanie w epromie do numeru?

 

Wytapane z 1+3

 

Ma tyle, że numer sterownika nie informuje o zakodowanym wyposażeniu. Zamawiając w serwisie mają kody dodatkowe, które nie są widoczne na obudowie. Kody te informują o wyposażeniu pojazdu, które zapisane jest w eepromie. Więc jeżeli kupi moduł z tym samym numerem wcale nie znaczy, że będzie funkcjonował jak należy. Ja np. kupiłem moduł, który pochodził od anglika a numer na module się zgadzał, eeprom już nie. Informacje o otwarciu drzwi wyświetlały się odwrotnie, nie działał alarm fabryczny. Trzeba w eepromie zmienić wartości.

 

Nagraj plik iso. Odpalasz go oczywiście w DOS.

 

Tak zrobiłem. Nagrałem obraz płyty bootowalnej, ustawiłem w biosie aby komputer startował z płyty i nic. Program się nie uruchamia, startuje Winda. Więc albo coś robię nie tak albo mam skopany obraz płyty, który znalazłem w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W FL jest więcej opcji. W przedlifcie nie ma z tym problemu (anglik czy czujniki pojemnosciowe).

W ten sposób który piszesz nikt nie byłby w stanie nic kupić, albo kupić tylko w ASO. Po opisie na module i tak nie rozkoduje co jest w środku, jak sam wiesz po swoich doświadczeniach.

 

A z płytą widocznie coś nie tak. Jak z niej zbotujesz, to powinien DOS wystartować.

 

Wytapane z 1+3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A z płytą widocznie coś nie tak. Jak z niej zbotujesz, to powinien DOS wystartować.

 

Może nie tak nagrywam płytę. Nagrywam przy pomocy Burn Aware z prędkością 10x, mniejszej nie można wybrać. Wybieram: nagraj iso, chociaż mam jeszcze do wyboru; kopiuj do iso, twórz obraz iso, twórz startowy obraz iso.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam programu, bo korzystam z cdburnerxp, ale tak to powinno wyglądać. Czysta płyta, nagraj plik .iso i gotowe. Ja nagrywam że zwykłą prędkością.

 

Wytapane z 1+3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie znam programu, bo korzystam z cdburnerxp, ale tak to powinno wyglądać. Czysta płyta, nagraj plik .iso i gotowe. Ja nagrywam że zwykłą prędkością.

 

Wytapane z 1+3

 

Tak robię i nic. Sprawdzane na dwóch komputerach i nie uruchamia programu. Czy systemy operacyjne mają znaczenie? Na jednym Vista na drugim siódemka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, bo u mnie jest 7 i chodzi normalnie

 

Wytapane z 1+3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z tej plyty ma bootowac to musisz nagrac botowalne iso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ściągnie dobry obraz płyty to już powinien być botowalny.

 

Wytapane z 1+3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak się ściągnie dobry obraz płyty to już powinien być botowalny.

 

Wytapane z 1+3

 

Już opanowane. Płyta była dobrze nagrana tylko komputer mimo ustawienia w biosie nie startował z płyty. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja mam pytanie z innej beczki przejrzałem kilkanaście stron na tym forum i kilka innych forach i nic ciekawego na temat nie znalazłem , mianowicie podczas zamykania mojego pastucha z kluczyka kierunkowskazy mrugają powiedzmy 2 razy a chodzi o to czy dało by się tak ustawić VAGiem żeby nie mrugaly a paliły sie przez powiedzmy 10 sek. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

 

Wytapane z 1+3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha dzięki, to może jest jakiś sposób bez Vaga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakoś edytujac eprom, ale ja jeszcze nie trafiłem na taką modyfikacje.

 

Wytapane z 1+3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aha dzięki, to może jest jakiś sposób bez Vaga?

 

Możesz zastosować przekaźnik czasowy z regulacją czasu działania i podłączyć pod obwód kierunkowskazów. Sterowanie można wziąć z przewodów sterowania zamkiem centralnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam passata b5 kombi 2005 i chciałem zrobic sobie domykanie szyb z pilota. ale nie działa mi to program niby wszystko zapisał ok ale po przytrzymaniu przycisku na pilocie nic sie nie dzieje robiłem motordiagiem mam full z kodem co moze byc nie tak ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności