Skocz do zawartości
Marek

MODUŁ KOMFORTU - Diagnostyka VAG

Rekomendowane odpowiedzi

takie gówno, że w innym passacie są dostępne przy użyciu tego samego sprzętu :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nic nie wyczarujesz. Problem po stronie komfortu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jaki ? Przed dopisaniem pilota (otwierałem kluczykiem nie było słychać syreny) a po jego dopisaniu nagle zaczęła się odzywać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sprawdzić co wzbudziło alarm ? Passat 2001 rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w moduł komfortu=>bloki pomiarowe=>grupa 015.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej próbowałem ustawić w samochodzie opcję otwierania/zamykania szyb z pilota i lipa. Programem MOTORDIAG zrobiłem wszystko tak jak było pokazane na filmiku z youtube i dalej nie ma reakcji. Mój moduł komfortu to 1C0 959 799 B, Passat B5fl z 2002r. Pomoże ktoś w tej sprawie? Jest wogółe taka opcja w tym module. Jestem nowy na forum i jak na razie oczytuję się z tematyką tego auta, wcześniej byłem na forum A4.

 

mk.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego możesz pomóc w tych ustawieniach żeby mi zadziałało to otwieranie z pilota? Może ktoś inny pomoże w razie czego. Moje gg 2911202.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego możesz pomóc w tych ustawieniach żeby mi zadziałało to otwieranie z pilota? Może ktoś inny pomoże w razie czego. Moje gg 2911202.

Program ci się w ogóle łączy z modułem?Możesz spróbować odłączyć akumulator na chwilę i spróbować ponownie,czasami pomaga.Ale czasami trafi się taki moduł z którym Motordiag sobie nie radzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połączył się bez problemu, dałem na to aktvate oken czy jak to tam się pisze i zaczęło coś robić.

Robiłem to w taki sam sposób jak tutaj:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem, dzisiaj jeszcze raz spróbowałem tym czeskim cudem i jakoś inaczej to przebiegało niż ostatnio. Szybki idą w dół i w górę z pilota. Dzięki za chęci pomocy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy otwieram drzwi z pilota wszystkie się otwierają poza przednimi prawymi. Jak otworze je od środka za pomocą klamki to już działają. Może śmiało otwierać z zewnątrz. Zamykają się z pilota, nie zamykają się za pomocą przycisku od środka. Po podpięciu vaga i otwarciu z pilota te drzwi przechodzą z trybu zabezpieczone na zablokowane (reszta jest odblokowana). Gdzie zacząć szukać przyczyny? Zamek, wiązki moduł komfortu? Dodam, że widziałem jak mechanik ostatnio otwierał szyby w aucie poprzez przytrzymanie kluczyka w zamku kierowcy, żeby otworzyć szyby.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie, czy mógłby mi ktoś pomóc w opisaniu funkcji dla mojego sterownika MK nr 3C0959433R

Długie kodowanie 19 91 02 00 51 03 0E 7F 30 04 95 15 70 08 4F 0E 50 7C 00.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce sprawdzić co wzbudza alarm ale w grupie 15 nie mam nic. Czy możliwe jest że pokazuje w grupie 16 co wzbudziło alarm ? W 16 mam błąd 128 i to by wskazywało na drzwi kierowcy. Dodam że robiąc pełną diagnostykę nie pokazuje żadnych błędów związanych z zamkami a alarm szaleje.

 

34jel1c.jpg

Edytowane przez Zabol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey,

 

Czy ktoś z was wie w jaki sposób mogę przeprogramować moduł żeby szukał syreny H8 zamiast H12? Padł mi moduł i musiałem wymienić. Syrena działa prawidłowo na starym sterowniku. Nie chce mi się za bardzo bawić w wymianę (chyba, że jest to mega proste). Najchętniej uruchomił bym starą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy proszę o pomoc, jakiś czas temu wsadziłem moduł komfortu z anglika, obecnie jestem na etapie dołożenia fis i teraz się okazało że na wyświetlaczu lcd lewe drzwi są zamienione z prawymi, jak mogę to zmienić bo na pewno się da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie moduł komfortu 1C0 959 799 B. Problem w tym, ze jak otwieram drzwi kierowcy, to fis pokazuje mi pasażera. Jaki moduł mam wstawić (chodzi o numerek) żeby pokazywał mi prawidłowo? Albo jak można przeedytować wsad, żeby było prawidłowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taki sam,tylko nie z angola.

 

czyli 1C0 959 799 B ?? Czy z inną literką?? a jak inną, to jaką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności