Skocz do zawartości
rosiek

Poszukuje/Posiadam wsad licznika

Rekomendowane odpowiedzi

Masz tu mój.

[ATTACH]147530[/ATTACH]

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

 

Jest odpowiednik 846G lub GX ma taką samą strukturę epromu.

 

Dzięki wielkie :) GX wsadziłem i wszystko generalnie działa tylko nie moge immo zakodować w ogóle. Narazie wyłączyłem w ECU ale na dłuższą mete nie da rady :) Wsadze jutro i dam znać czy zadziałał, jeszcze raz dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest odpowiednik 846G lub GX ma taką samą strukturę epromu.

 

Nie zawsze chce dobrze banglać. U kompla nie chciał a tym chodzić w golfie. Trzeba było robić taki mix kilku wsadów. Ale to już nie ja mu robiłem tylko ktoś inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie :) GX wsadziłem i wszystko generalnie działa tylko nie moge immo zakodować w ogóle. Narazie wyłączyłem w ECU ale na dłuższą mete nie da rady :) Wsadze jutro i dam znać czy zadziałał, jeszcze raz dzięki :)

 

Nie zawsze chce dobrze banglać. U kompla nie chciał a tym chodzić w golfie. Trzeba było robić taki mix kilku wsadów. Ale to już nie ja mu robiłem tylko ktoś inny.

 

Ja do bory wykorzystałem 846GX i nie było problemu. Problem pojawił się w borze brata ale tam stary licznik był RB8,a nie VDO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

koledzy potrzebuje do licznika 3B0920849B z diesla 2004r, wsad dla 1,8t benzyny.

Może mi ktoś podesłać żeby to działało jak należy ?

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

koledzy potrzebuje do licznika 3B0920849B z diesla 2004r, wsad dla 1,8t benzyny.

Może mi ktoś podesłać żeby to działało jak należy ?

Pzdr

Przyłączam się do prośby panowie. Według ETKI ten z końcówką B pochodzi z 2,5 TDI z 6 biegową skrzynią, wsad do 4 cylindrowej benzyny to 3B0920849X. Krążą opinie, że do beznyny ma być bez literki na końcu, ale w ETCE nie ma info o takowym:(

Ewentualnie może ktoś podpowiedzieć które komórki podmienić żeby prawidłowo pokazywało obroty i prędkość?

Będę bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie prosze o pomoc, namieszałem i szukam wsadu do licznika 1J0 920 822 (bez literki). Z góry serdecznie dziękuje za pomoc. [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pomoc ale nic nie dostałem (w spamie też sprawdzałem) Prosze o wysłanie jeszcze raz [email protected] ewentualnie [email protected]. Dzięki

Poszło na ten drugi i wstawiam tutaj 3B0920822 V18.zip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poszło na ten drugi i wstawiam tutaj [ATTACH]148732[/ATTACH]

Dzięki. Może i głupie pytanie ale czy 3C8 i 1J0 to bedzie ten sam wsad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Może i głupie pytanie ale czy 3C8 i 1J0 to bedzie ten sam wsad?

 

Wcale nie głupie,moje nie dopatrzenie.Sorry ale to całkiem inne wsady i od innych samochodów.Ten co wrzuciłem jest od passata B5,a ty potrzebujesz do golfa 4.

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie głupie,moje nie dopatrzenie.Sorry ale to całkiem inne wsady i od innych samochodów.Ten co wrzuciłem jest od passata B5,a ty potrzebujesz do golfa 4.

I co znajdzie się 1J0 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

licznik 1j 920 946 A

czy mając soft VWK501MH moge wgrac jakis wsad od VWK503MH.??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisał Ci w wątku o ciekawostkach licznikowych kolega, że nie da rady bo jest inna strukturą wsadu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, tak jak w temacie. Poszukuje wsadu do licznika 3b0 920 947A anglik z pełnym FIS/em.

 

W pierwszym poście na liście znajduje się taki ale jak go pobrać, jak nie ma żadnego pliku do pobrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie urządza go, bo nie pasuje ten wsad

 

Wysłane z 1+3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poszukuje wsadu do licznika 3b0 920 947A anglik z pełnym FIS/em.

Obstawiam w ciemno że chodziło Patrykowi o wsad z 847A gdyż posiada licznik 947A. :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY czy posiada ktoś kodowy wsad do licznika premium MY10 passat/cc tak żeby mi obsłużyło polskie menu.

kodowanie vcdsem odrzucone wiec musze flash robić a nie mam co wrzucić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie mam licznik o numerach 3B1919940 angol benzyna potrzebuje żeby był Europa diesel może ktoś posiada :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje przestawic licznik angielski bez fisa superb II z mil na km , nie raguje na zmiane wartosci dalej sa mph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności