Skocz do zawartości
rosiek

Poszukuje/Posiadam wsad licznika

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko będzie samą tarczę EU kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty masz eu czy uk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ty masz eu czy uk?

 

Mam EU ale nie na sprzedaż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jednak skoro i tak masz nie kompletny? Bez fisa i podświetlenia :) ewentualnie cały licznik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może jednak skoro i tak masz nie kompletny? Bez fisa i podświetlenia :) ewentualnie cały licznik.

 

Mój Superbowski jest full FIS. Póki co nie planuję jego sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Wiem ze full fis ale mówiłeś ze przelozyles LCD do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem narazie ori wsad uk i dobrze pokazuje prędkość i obroty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, potrzebuje wsad dla 1.8T wersja bez fisa z małym MFA pod obrotkiem. Zegary to 3B1919903C (wiem że uk i diesel, ale taki miałem pod ręką, on tylko na czas jak mój będzie w naprawie). Ew proszę o same numery licznika z mfa pod obrotomierzem bez fisa do benzyny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy które komórki odpowiadają w hexie za temp.płynu. Bo mam licznik 849B ale przy oryginalnym przerobionym wsadzie zawyża mi prędkość,tempomat jak jest włączony to auto szarpie i w vagu nie mogę zrobić testu licznika.A w przerobionym 849A przez viperka wszystko działa prawidłowo oprócz temperatury,wskazówka jest 1mm przed 90st.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W teście też jest 1mm przed 90?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też jest,a jak wgram oryginalny wsad 849B z moim immo to nie można zrobić testu i troche szaleje wtedy tempomat przerywa,zawyża prędkość itd.,ale wskazówka jest wtedy normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak :) Na jednym wsadzie dochodzi,na drugim nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie,które to komórki za to odpowiadają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko ok :) pozamieniałem komórki ze wsadu oryginalnego 849B do 849A i wszystko działa prawidłowo i wskazówka równiutko na 90* :) Podziękował Bodino :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam - to mój pierwszy post, ale że nie znalazłem powitalni więc robię to tutaj:)

Od miesiąca mam Polo Kombi"97, w którym poprzedni właściciele (bądź mechanicy) okazali się bardzo wesołymi ludźmi, którzy zrobili z tego autka rzeźbę wręcz niemożliwą do ogarnięcia. Najważniejsze sprawy już popoprawiałem, ale nie mogę przejść tematu zegarów..

Otóż - na teraz mam wsadzone 6K9919033AH, a wg ETKI powinienem mieć 6K9919861HX lub 6K9919862X. Pytanie necika wprost nie daje żadnych rezultatów, po przekopaniu dwóch szrotów i przejrzeniu chyba 30 zegarów nie znalazłem nic choćby podobnego - ale za to wiem że same zegary od strony fizycznej występują w zaledwie kilku wersjach (czyli różnice w szczególikach kryją się w oprogramowaniu).. Właśnie przeglądam kilka wątków o przeprogramowywaniu (na codzień bawię się troszkę amatorską elektroniką więc sądzę że dam sobie radę), jednak bez samego wsadu niewiele zdziałam stąd pytanie - jest szansa na wsad do 6K9919861HX lub 6K9919862X?..

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów

czy ma ktos moze wsad licznika 3B0 919 830 D bo jakos nie moge go nigdzie znalezc.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje wsadu do licznika 3B0920802 1.8T Pytanie czy w tych licznikach jest kontrolka od ciśnienia oleju bo nie świeci mi się po przekręceniu kluczyka i nie wiem czy czujnik czy przewód gdzieś jest uszkodzony?? Po diagnozie pokazuje mi że ten czujnik temperatury oleju jest uszkodzony ten w misce olejowej. Poza tym chce zmienić na pełen fis i nie mogę sczytać licznika pełnej pamięci licznika Jak by ktoś mial to proszę o wsad.

 

Licznik ma uszkodzoną pamięć i kontrolkę oleju. Kupiłem 3B0920926 angola benzne - ma ktoś wsad do 3B0920826 benzyna - tarczki przełożyłem, chodzi o prędkość lub proszę napisać które komórki odpowiadają za prędkość a które za obrotka tak na przyszłość?

Edytowane przez shonk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Pany,

Mam prośbę montuje w Golfie IV licznik 3b0 920 849A, i potrzebuję wsad do niego, stary licznik 1J0 920 826C.

 

GOLF IV

1.9 TDI 130KM, 2002, immo3

 

Dzięki wielkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie odpowiednika golfoskiego nie ma dla tego licznika. Albo zadziała na seryjnym, a jak nie będziecie pokazywał temperatury, to trzeba robić taki mix z kilku wsadów, ale to raczej mało kto z tych co mają to Ci udostępni.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Pany,

Mam prośbę montuje w Golfie IV licznik 3b0 920 849A, i potrzebuję wsad do niego, stary licznik 1J0 920 826C.

 

GOLF IV

1.9 TDI 130KM, 2002, immo3

 

Dzięki wielkie.

Masz tu mój.

Bora .zip

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Generalnie odpowiednika golfoskiego nie ma dla tego licznika.

Jest odpowiednik 846G lub GX ma taką samą strukturę epromu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności