Skocz do zawartości
rosiek

Poszukuje/Posiadam wsad licznika

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem że oba liczniki to vdo ? Generalnie nr wsadu się zgadza taki powinien być może poprostu jest w nim na mieszane ...a modyfikowane wjakis sposób wsad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak jak już pisałem kodowanie nie wchodzi wydaje mi że nie odpowiedni wsad wskazówki od paliwa i temperatury idą na full a prędkościomierz na środek na wyświetlaczu wywala def a fis nie działa w ogóle

 

A jak wgrasz spowrotem ori to zachowuje się ok? Porównywałeś obydwa wsady czy mają taką samą ilość komórek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak licznik to VDO ja osobiście nie grzebałem we wsadach auto już do mnie takie przyjechało podobno klient twierdzi że stało się od spadku napięcia przez akumulator a mi się wydaje że już ktoś tam już grzebał chcieli go przeprogramować oszukiwał prędkościomierz jak to w angliku. i namieszali ja w grałem wsad ten podany przez was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ten licznik jest starszy np z końcówką 26 lub 27a ktoś wgrał 29,a ty powielać ten błąd i dlatego masz takie klocki. Na 99% to będzie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

numer spisałem z licznika który był na w aucie więc wydaje mi się że jest z tego auta.... znalazłem dziś w gratach europe podłączyłem do auta ale nie działa obrotomierz i fis ma kreski dzielony bo pewnie z automatu . nie wiem czy mam kupować drugi licznik ???? brak już pomysłów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się wgrać wsad teraz tylko pozostaje przypisać licznik do ecu silnika Dziękuje wszystkim za cenę rady Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Udało się wgrać wsad teraz tylko pozostaje przypisać licznik do ecu silnika Dziękuje wszystkim za cenę rady Pozdrawiam

 

Ten który Ci podałem, czy jakiś inny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Poszukuję wsadu z licznika 3A0 919 861G.

 

Poratujcie proszę.

Edytowane przez sushi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki wsad wgrać do 3b0 919 890j, zeby był do diesla? podejdzie 3b1 919 890b?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wsady A ,B ,J ,JX ,M

Daj @ to Ci podeślę.

Będziesz próbował.

Dobra ,to wszystko benzyny...

Diesel wychodzi 3b1 919 890 b

też mam sad

Edytowane przez marek29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie posiada wsadu z licznika 3A0 919 861G ? :(

 

Widzę, że na cardamp.ru jest, ale nie mam możliwości pobrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kumpel kupił licznik z końcówką 949A z passata chcę go w golfie zamontować jaki nr wsadu potrzebuje ,żeby u niego w golfie iv hulało

???

I czy posiadacie taki wsad od razu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie kumpel kupił licznik z końcówką 949A z passata chcę go w golfie zamontować jaki nr wsadu

 

To nie takie hop siup. Trzeba zrobić taki mix wsadów - odpowiedniego z golfa i tego z passata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Poszukuję wsadu do: 1J5 920 926C - do anglika.

Przewinął się w tym wątku ale beż żadnego linku do pobrania.

 

Z góry dzięki.

Edytowane przez kabal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. poszukuje wsadu do licznika skody octavi. moj licznik to; 1U0 920 921 B 1/2 fis angol i chce go na europe dac i przelozyc tarczki z mojego ori ktory jest wyskalowany do 240 i 100 ma na srodku. Wyczytalem gdzies ze pasuje wsad z takiego; 1U0 920 840 B, chyba ze macie inne pomysly? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1U0 920 840 B to FF więc wsad nie podejdzie. Do tego licznika co masz szukaj wsadu 1U0920821B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ciezko znalesc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

chciałem zapytać czy miałby ktoś z was wsad licznika do golfa 4 1J0 919 890 BX Kupilem licznik z passata 3B0 919 890 MX i chcialem wymienic wsad by moc zamontowac w swoim golfie

za wszelka pomoc bede b wdzieczny

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności