-
Liczba zawartości
1258 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
5
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O vipereeek
- Urodziny 05/12/1977
Informacje osobiste
-
Imię
Wojtek
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Legnica
Samochód
-
Generacja
B5
-
Silnik
B5(3BG) 1.9 TDI-PD 101KM (AVB)
-
Rok produkcji
2003
-
Link do tematu o samochodzie
111203
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
Panda 5.5FL obserwuje zawartość → vipereeek
-
Wymiana licznika bez FIS na FIS - passat 3B i 3BG
vipereeek odpowiedział pogromca → na temat → Poradniki i instrukcje
Obstawiam, że nie odświeżyłeś Can Gateway. -
Wymiana licznika bez FIS na FIS - passat 3B i 3BG
vipereeek odpowiedział pogromca → na temat → Poradniki i instrukcje
@tauka, największa wtyczka 12pin, obsadzic piny 1 i 2 lub dolutowac sie po stronie gniazda. -
Podłączenia spryskiwaczy reflektorów
vipereeek odpowiedział Mr. X → na temat → Poradniki i instrukcje
PIN6 przekaźnika steruje pompą od sprysków. Podaj na krótko na niego napięcie (przewodem 2,5mm2) a przekonasz się co się stanie. Pozdro. -
Zmiana modułu komfortu z 1J0 na 1C0 - mały poradnik
vipereeek odpowiedział rekinek7 → na temat → Poradniki i instrukcje
s0003 kombi, s0004 sedan -
Montaz fotelika dla dziecka w systemie ISOFIX
vipereeek odpowiedział navik → na temat → Poradniki i instrukcje
Ja znalazłem, ale nie chcieli sprzedać po cenie złomu. -
Podłączenia spryskiwaczy reflektorów
vipereeek odpowiedział Mr. X → na temat → Poradniki i instrukcje
Pamiętaj tylko o przekrojach przewodów. -
Podłączenia spryskiwaczy reflektorów
vipereeek odpowiedział Mr. X → na temat → Poradniki i instrukcje
Po co ci schemat, tam są raptem trzy przewody do obsadzenia w podstawce przekaźnika na piny: Pin9 (sygnal włączonych swiatel) żółty przewód np. we włączniku świateł. Pin6 (plus na pompie wysokiego ciśnienia) Pin15 (zacisk30) zabezpieczony bezpiecznikiem 20A Proste? P.S. Masz schemat. -
Podłączenia spryskiwaczy reflektorów
vipereeek odpowiedział Mr. X → na temat → Poradniki i instrukcje
Co chcesz konkretnie podłączyć? -
A ta regeneracja to tak po 5zł/szt ? P.S. Sama metalizacja odbłyśników to 180zł+KW a gdzie reszta?
-
Brak ori wiązki od wzmaka, lipa.
-
samopoziomowanie ,poziomowanie xenonow passat 3bg
vipereeek odpowiedział kris22bln → na temat → Poradniki i instrukcje
A po drugie zapomnij o adaptacji z tak wysokim napięciem na przednim czujniku. -
samopoziomowanie ,poziomowanie xenonow passat 3bg
vipereeek odpowiedział kris22bln → na temat → Poradniki i instrukcje
Zmieniają się wartości napięć przy ręcznym kołysaniu autem? Self test robi się przy rozruchu auta czy sam go robisz w Output Test? P.S. W mojej ocenie wartości napięć są za wysokie a różnica napięć między czujnikami nie co za mała. Sterownik lubi napięcia rzędu 2,2-2,4 dla przedniego czujnika i 1,8-2,0 dla tylnego. Pozdro. -
samopoziomowanie ,poziomowanie xenonow passat 3bg
vipereeek odpowiedział kris22bln → na temat → Poradniki i instrukcje
Niestety, oczywiście przy założeniu że się nie powypinały/połamały cięgna. -
Wszystkie części, ASO, MOTUL,Najniższe ceny na forum:)
vipereeek odpowiedział elemenateur → na temat → Ogłoszenia i usługi komercyjne
Witam. Potrzebuję dobrą cenę na kompletne sprzęgło (dwumas, śruby, tarcza, docisk, łożysko oporowe) wyłącznie Sachs. Auto: Golf V (model 1K) 1.9 tdi 105KM 2004r. kod: BKC Pozdro. -
To za mało, wiązki się różnią.
