-
Liczba zawartości
1258 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
5
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez vipereeek
-
Wymiana licznika bez FIS na FIS - passat 3B i 3BG
vipereeek odpowiedział pogromca → na temat → Poradniki i instrukcje
Obstawiam, że nie odświeżyłeś Can Gateway. -
Wymiana licznika bez FIS na FIS - passat 3B i 3BG
vipereeek odpowiedział pogromca → na temat → Poradniki i instrukcje
@tauka, największa wtyczka 12pin, obsadzic piny 1 i 2 lub dolutowac sie po stronie gniazda. -
Podłączenia spryskiwaczy reflektorów
vipereeek odpowiedział Mr. X → na temat → Poradniki i instrukcje
PIN6 przekaźnika steruje pompą od sprysków. Podaj na krótko na niego napięcie (przewodem 2,5mm2) a przekonasz się co się stanie. Pozdro. -
Zmiana modułu komfortu z 1J0 na 1C0 - mały poradnik
vipereeek odpowiedział rekinek7 → na temat → Poradniki i instrukcje
s0003 kombi, s0004 sedan -
Montaz fotelika dla dziecka w systemie ISOFIX
vipereeek odpowiedział navik → na temat → Poradniki i instrukcje
Ja znalazłem, ale nie chcieli sprzedać po cenie złomu. -
Podłączenia spryskiwaczy reflektorów
vipereeek odpowiedział Mr. X → na temat → Poradniki i instrukcje
Pamiętaj tylko o przekrojach przewodów. -
Podłączenia spryskiwaczy reflektorów
vipereeek odpowiedział Mr. X → na temat → Poradniki i instrukcje
Po co ci schemat, tam są raptem trzy przewody do obsadzenia w podstawce przekaźnika na piny: Pin9 (sygnal włączonych swiatel) żółty przewód np. we włączniku świateł. Pin6 (plus na pompie wysokiego ciśnienia) Pin15 (zacisk30) zabezpieczony bezpiecznikiem 20A Proste? P.S. Masz schemat. -
Podłączenia spryskiwaczy reflektorów
vipereeek odpowiedział Mr. X → na temat → Poradniki i instrukcje
Co chcesz konkretnie podłączyć? -
A ta regeneracja to tak po 5zł/szt ? P.S. Sama metalizacja odbłyśników to 180zł+KW a gdzie reszta?
-
Brak ori wiązki od wzmaka, lipa.
-
samopoziomowanie ,poziomowanie xenonow passat 3bg
vipereeek odpowiedział kris22bln → na temat → Poradniki i instrukcje
A po drugie zapomnij o adaptacji z tak wysokim napięciem na przednim czujniku. -
samopoziomowanie ,poziomowanie xenonow passat 3bg
vipereeek odpowiedział kris22bln → na temat → Poradniki i instrukcje
Zmieniają się wartości napięć przy ręcznym kołysaniu autem? Self test robi się przy rozruchu auta czy sam go robisz w Output Test? P.S. W mojej ocenie wartości napięć są za wysokie a różnica napięć między czujnikami nie co za mała. Sterownik lubi napięcia rzędu 2,2-2,4 dla przedniego czujnika i 1,8-2,0 dla tylnego. Pozdro. -
samopoziomowanie ,poziomowanie xenonow passat 3bg
vipereeek odpowiedział kris22bln → na temat → Poradniki i instrukcje
Niestety, oczywiście przy założeniu że się nie powypinały/połamały cięgna. -
Wszystkie części, ASO, MOTUL,Najniższe ceny na forum:)
vipereeek odpowiedział elemenateur → na temat → Ogłoszenia i usługi komercyjne
Witam. Potrzebuję dobrą cenę na kompletne sprzęgło (dwumas, śruby, tarcza, docisk, łożysko oporowe) wyłącznie Sachs. Auto: Golf V (model 1K) 1.9 tdi 105KM 2004r. kod: BKC Pozdro. -
To za mało, wiązki się różnią.
-
Nie da się.
-
Skura - na wypasie.
-
Wiele zależy od rocznika auta, wersji radia, sposobu komunikacji a nawet różnic w samej wiązce wynikającej z zastosowania przekaźnika 451 lub 452.
-
Tylko bezpośrednio na RS232.
-
Automatycznie podnoszona klapa w KOMBI-to działa!
vipereeek odpowiedział Patrick → na temat → Poradniki i instrukcje
Odpada, przy max ściśnięciu sprężyna ma ok 2cm z małym groszem. Jutro ją dokładnie pomierzę. -
Wymiana licznika bez FIS na FIS - passat 3B i 3BG
vipereeek odpowiedział pogromca → na temat → Poradniki i instrukcje
Ciekawe jakim cudem tam miałeś ,,16,, skoro tam zawsze jest ,,06,, -
Wymiana licznika bez FIS na FIS - passat 3B i 3BG
vipereeek odpowiedział pogromca → na temat → Poradniki i instrukcje
Nie trzeba, po to jest ta metoda. Ale immo się tak zachowuje jak by było coś grzebane ręcznie. -
Wymiana licznika bez FIS na FIS - passat 3B i 3BG
vipereeek odpowiedział pogromca → na temat → Poradniki i instrukcje
Wygląda jak nie dokończona procedura kodowania kluczy. -
Domyślnie mam tego linka i jestem stale zalogowany. P.S. Już mi wszystko śmiga. Ale ponowie raz jeszcze prośbę o dorzucenie większej ilości emotek.
-
np. forum.vw-passat.pl A teraz mam tak: Nie ma takiej opcji.
