Krawcol82 Zgłoś #10021 Napisano 8 Grudnia 2018 Gdzie mają tak tanio??? A może cenę pomylili i zamiast 4,89 wstawili 4,39??? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rosol Zgłoś #10022 Napisano 9 Grudnia 2018 W Gdansku 4.45 zl za Pb95 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Krawcol82 Zgłoś #10023 Napisano 9 Grudnia 2018 W północnej części WLKP 95-tka jest po ok. 4,80zł. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mgboczna Zgłoś #10024 Napisano 9 Grudnia 2018 19 godzin temu, Krawcol82 napisał: Gdzie mają tak tanio??? Carrefur Łódź Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
atmosferyczny Zgłoś #10025 Napisano 11 Grudnia 2018 Dzisiaj elektronik zadzwonił, że mechatronika naprawiona. Klej schnie. Jutro po południu do wiozę do mechanika i składamy Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
StreamHD Zgłoś #10026 Napisano 18 Grudnia 2018 Spóźnione hamowanie i pasek zostawił pieczątkę na ścianie 4 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
atmosferyczny Zgłoś #10027 Napisano 27 Grudnia 2018 Aaa, jeszcze radyjko RNS510 wskoczyło na pokład... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
atmosferyczny Zgłoś #10028 Napisano 2 Stycznia 2019 no i znalazłem przyczynę, że zmieniarka nie chciała współpracować... już jest ten dźwięk zmiany płyty - mniam, mniam no i zmodyfikowałem podłączenie - jakość dźwięku znów świetna! Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
atmosferyczny Zgłoś #10029 Napisano 7 Stycznia 2019 A dzisiaj wreszcie uporałem się z kamerą cofania w emblemacie, co za radość Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
gzres Zgłoś #10030 Napisano 10 Lutego 2019 A ja dziś uszkodziłem sobie światło pozycyjne przednie. Ułamałem ten długi plastik od gniazda żarówki. Żarówka siedzi gdzie siedziała a oderwany plastik leży w lampie ? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pyzdra1 Zgłoś #10031 Napisano 18 Lutego 2019 Dzisiaj montaż nowych tarcz i klocków hamulcowych Brembo z tyłu. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
webi Zgłoś #10032 Napisano 24 Lutego 2019 Dawno tu nie zaglądałem, dlatego napiszę co wymieliłem w zeszłym i tym roku. Odma, Hamulce komplet : tarcze, klocki, zaciski, przewody elastyczne, płyn. Sprężyny tył, jedna była pęknięta, Tylny dyfer bo złapał luzy Wąż silnik - nagrzewnica Opony letnie Pozdrawiam Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Tomek22 Zgłoś #10033 Napisano 2 Marca 2019 Zmienilem opony na letnie ? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kolec Zgłoś #10034 Napisano 2 Kwietnia 2019 Rzec by można full service : - kpl. rozrząd - kpl. filtrów - olej - termostat - płyn chłodniczy - ozonowanie klimy i na deser kpl. nowych "sandałów". Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
StreamHD Zgłoś #10035 Napisano 12 Kwietnia 2019 Będę wstawiał turbo z AWX, więc dziś czyściłem sobie kolektor z AWX. Tak wygląda po czyszczeniu Ludwikiem do szyb kominkowych. Benzyna ekstrakcyjna, rozpuszczalnik, Nitro ani trochę nie zdjęło sadzy, która tam się odkładała przez stulecia, więc nie marnujcie tych środków na sadzę. Nagar wypaliłem naftą, delikatnie obstukałem, szczotką wysmyrałem co się dało. Potem poszedł płyn do czyszczenia szyb kominkowych i kolektor jak nowy. Brakuje do ideału bo mi się szczota rozdupcyła w drobny mak ale i tak jest świetnie. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
The_Saint Zgłoś #10036 Napisano 13 Kwietnia 2019 Też planuję taki zabieg. Tymczasem wymieniłem pompę vacum, w końcu jest hamulec za każdym razem ? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
StreamHD Zgłoś #10037 Napisano 21 Kwietnia 2019 (edytowane) Tym razem wyczyściłem EGR z AWX od którego będę sobie przekładał część gratów. Ktoś kto go używał miał silnik w złym stanie. EGR był tak mocno zaklejony mazią, że tamował przepływ powietrza chyba o 50%. Reszta układu pewnie nie lepiej wyglądała. Olej musiał walić z odmy i turbiny wyjątkowo bogato, żeby zrobić takie bagno w przewodach. Poraz kolejny Ludwik do szyb kominkowych za 6pln ogarnął sprawę jak złoto Edytowane 21 Kwietnia 2019 przez StreamHD 1 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
77Marek Zgłoś #10038 Napisano 3 Maja 2019 (edytowane) Zabrałem się za niedziałające czujniki parkowania z tyłu. Przyczyną były zgnite piny wiązki głównej. Przy okazji zabezpieczyłem wiazkę nową izolacją. Edytowane 4 Maja 2019 przez 77Marek 1 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
StreamHD Zgłoś #10039 Napisano 14 Maja 2019 No to wreszcie założyłem sobie Turbo od AWX. Do tego kolektor, egr, przewody powietrza z czujnikiem ciśnienia z AWX. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jihad Zgłoś #10040 Napisano 15 Maja 2019 11 godzin temu, StreamHD napisał: przewody powietrza z czujnikiem ciśnienia z AWX. Zmianiłeś czujnik bez zmiany mapy? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach