Jump to content

gzres

 • Content count

  59
 • Joined

 • Last visited

About gzres

 • Birthday 10/29/1980

Informacje osobiste

 • Imię
  Grzegorz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Kraków

Samochód

 • Generacja
  B6
 • Silnik
  B6 2.0 TDI-PD 140KM (BMP) DSG
 • Rok produkcji
  2007
 • Link do tematu o samochodzie
  https:/

Recent Profile Visitors

247 profile views
 1. gzres

  TPMS - z czujnikami - montaż

  Niestety brak odpowiedzi że sterownika 65. Jakie teraz mam opcje? Czy po takim czasie czujniki jeszcze w ogóle będą działać? Warto inwestować w zmiany sterowników?
 2. gzres

  TPMS - z czujnikami - montaż

  Wiem, że mam czujniki, wiem że samochód wyjechał z fabryki bez nich i wiem że koła są na samochodzie W zasadzie idąc tropem Sokratesa wiem, że nic nie wiem Nie ma błędów, nic się nie świeci, nie mam guzika SET. Skanów jeszcze nie robiłem, ale zrobię. Czego szukać w którym miejscu?
 3. gzres

  TPMS - z czujnikami - montaż

  Wczoraj, przy okazji zmiany opon dowiedziałem się, że ktoś w moim paseratti zamontował w kołach czujniki. No i teraz pytanie jak to ugryźć. Co z tym dalej zrobić. A co najważniejsze czy da się sprawdzić czy w ogóle działają? Nie mam przycisku, na zegarach nie mam żadnych opcji. Jak to ogarnąć? Skoro już są to dobrze byłoby je wykorzystać. Ale od czego zacząć?
 4. Opony całoroczne w dobrym stanie. Nie widać na nich śladów uszkodzeń lub naprawiania. Nigdy ich nie zakładałem. Dostałem je w bagażniku razem z samochodem. Nie są mi potrzebne a szkoda wyrzucić. Cena dotyczy wszystkich trzech szt. łącznie. Nie sprzedaję pojedynczo. Są wystawione na OLX https://www.olx.pl/oferta/continental-contiprocontact-235-40-r18-CID5-IDA71iz.html
 5. To ja tylko w kwestii wyjaśnienia: Po przeczytaniu wątku rozumiem, że ów przycisk jest tylko i wyłącznie do tego żeby ustawić właściwe ciśnienie. Można również to zrobić bez przycisku za pomocą VCDS. 1. Jeżeli przyjęło mi kodowania i błysnęły na desce kontroli ciśnienia i ESP to system będzie działał? 2. Gdzie w VCDS ustawić ciśnienie? 3. Czy ciśnienie trzeba ustawiać za każdym razem jak wyskoczy błąd czy jest to jednorazowa czynność dopóki nie ustawię sobie innego domyślnego ciśnienia? BTW moja pompa ma numer którego tu jeszcze nie znalazłem 3C0 614 109 B
 6. Sprawdziłem, u mnie 6 Czyli podejrzewam że gdzieś to jest możliwe do ustawienia
 7. A czy jest możliwe zakodowanie trybu skandynawskiego tak aby w momencie uruchomienia wycieraczek z czujnika, zapalały się światła mijania?
 8. A długo już je masz? Nie wyblakło nic? Czytałem wszystkie posty stąd moje pytania
 9. I zanim zaczniecie się wkurzać jak i ja, przypomnijcie sobie że w wersji USA halogeny zapalą się po zwolnieniu hamulca postojowego ?
 10. A ja mam pytanie do posiadaczy lampek z projektorami, których pełno jest u chińczyka Jak wam się to sprawdza?
 11. Skoro temat dotyczy czyszczenia DPF to zapytam Czy ktoś stosował u siebie płukanie DPF pod ciśnieniem w celu usunięcia popiołu?
 12. U mnie problem niestety powrócił. Czy odpięcie aku mogło mieć wpływ?
 13. gzres

  Pytanie o tylne lampy

  Tyle to ja rozumiem, ale LEDy powinny być wszędzie w sensie ringi + pmgłowe + cofania czy tylko ringi
 14. W moim wyposażeniu jest taki kod: 8SKRear combination lamps: Taillight assemblies with diodes (LED) Co to konkretnie oznacza? Były jakieś inne B6 Variant? po czym je ewentualnie odróżnić?
 15. U mnie również pojawia się AFS, na diagnostyce pokazuje błąd 02628. Czy gdzieś w Krakowie lub okolicach znajduje się magik który to ogarnie?
×

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy