-
Liczba zawartości
136 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O bubas16
- Urodziny 01/04/1978
Informacje osobiste
-
Imię
marek
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
świnoujście
Samochód
-
Generacja
B6
-
Silnik
B6 2.0 TDI-CR 143KM (CBAC)BlueTDI
-
Rok produkcji
2010
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
Silnik zgasł i nie daje się uruchomić
bubas16 odpowiedział Karol027 → na temat → Układ paliwowy, wydechowy
Temat załatwiony, okazało się że układ porządnie się zapowietrzył . Wysterowałem komputerem odpowietrzenie układu paliwowego chyba z 15 razy i odpalił ale ciężko . Także jeżeli w takiej sytuacji nie ma błędów to porządnie odpowietrzcie. Temat do zamknięcia. -
Silnik zgasł i nie daje się uruchomić
bubas16 odpowiedział Karol027 → na temat → Układ paliwowy, wydechowy
Niestety nowy zawór regulacji ciśnienia nie pomógł tyle że jakby miał większą ochotę odpalić . Sprawdzałem plakiem i odpala na chwilkę . Już brakuj mi pomysłów. -
-
Silnik zgasł i nie daje się uruchomić
bubas16 odpowiedział Karol027 → na temat → Układ paliwowy, wydechowy
Witam , wczoraj cos podobnego mi wydarzyło. po wymianie filtra - odpowietrzenie auto odpaliło popracowało jakieś 5 min, zgasiłem i odpaliłem ponownie bez problemu. jakieś 40 min później chciałem jechać na zakupy - auto odpaliło i zagasło i już nie chciało odpalić. Skan komputerem i zero błędów. Bezpieczniki całe, pompa w zbiorniku wysterowana na krótko działa. Żeby wykluczyć zbiornik i filtr paliwa, spuściłem trochę paliwa i podłączyłem na krótko i ponownie komputerem odpowietrzanie i widziałem jak paliwo się przelewa przez układ i próba odpalenia no i lipa auto kręci i nie odpala . Po chwili kręcenia jakby chciało zagadać. Po przejrzeniu Internetu podejrzenie padło na zawór ciśnienia paliwa na listwie. W poniedziałek zmówię ten zawór i zobaczymy co z tego wyjdzie. -
Zmiana odblysnika w bi-ksenonie skretnym.
bubas16 odpowiedział blezor → na temat → Elektryka, oświetlenie
witam czy ktoś ściągał te chromowane plastiki z soczewki skrętnej? -
jarekb , mam coś podobnego jak puszczę gaz i bieg z chodzi 3 na 2 w tedy jest stuknięcie , troszkę podejrzewam przegub wewnętrzny ale bardziej skrzynię.
-
Czyszczenie wtrysków-jak podłączyć preparat
bubas16 odpowiedział bbbb → na temat → Układ paliwowy, wydechowy
zasilający to nr 4 -
Czyszczenie wtrysków-jak podłączyć preparat
bubas16 odpowiedział bbbb → na temat → Układ paliwowy, wydechowy
koledzy powiedzcie u mnie który jest zasilający 3 czy 4 ? -
witam, chciałem dzisiaj zrobić test kontrolek ale zamiast testu dostałem taki komunikat o co tu chodzi , jeżeli faktycznie nie będzie ciśnienia to lampka się nie zapali ?
-
Mi też stuka z 3 na 2 częściej niż rzadziej, myślałem że to dwumasa bo już się kończyła ale to nie ona , może to przeguby wewnętrzne.
-
ogrzewanie postojowe webasto passat b6 2.0 diesel
bubas16 odpowiedział karhu → na temat → Klimatyzacja, ogrzewanie
okazało się że palnik się skończył , webasto wróciło do auta i mrozy mi nie straszne -
ogrzewanie postojowe webasto passat b6 2.0 diesel
bubas16 odpowiedział karhu → na temat → Klimatyzacja, ogrzewanie
Jakie fi mają węże które wchodzą do Webasto? ,w poniedziałek będę wyciągał piec i nie wiem jaką złączkę kupić żeby węże połączyć -
ogrzewanie postojowe webasto passat b6 2.0 diesel
bubas16 odpowiedział karhu → na temat → Klimatyzacja, ogrzewanie
Powiedzcie w którym miejscu jest pompka paliwa od Webasto ,niema garażu a na dworze trochę zimno nie chce marznąć szukając tej pompki -
ogrzewanie postojowe webasto passat b6 2.0 diesel
bubas16 odpowiedział karhu → na temat → Klimatyzacja, ogrzewanie
ja mam odisa jeszcze dobrze go nie ogarnąłem. Mam podejrzenie że pompka paliwa padła- w styczniu gdy zdechła pompka cieczy to webasto prubowało sie uruchomić i gasło robiąc zarąbistą zadymę teraz też próbuje odpalic i gaśnie ale dymek to jak zgaszonej zapałki leci -
ogrzewanie postojowe webasto passat b6 2.0 diesel
bubas16 odpowiedział karhu → na temat → Klimatyzacja, ogrzewanie
Temat wyjaśniony, Webasto weszło w tryb zablokowanie i dlatego znikło z zegarów,odblokowalem kompem i jest ok .ale nadal nie chce wystartować. -
ogrzewanie postojowe webasto passat b6 2.0 diesel
bubas16 odpowiedział karhu → na temat → Klimatyzacja, ogrzewanie
ale numer , przy próbie włączenia pieca wyskoczył taki komunikat . Zegary nie widzą webasta , to auto coraz bardziej mnie zaskakuje. Miał ktoś co takiego?
