Karol027
-
Liczba zawartości
82 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
Informacje osobiste
-
Imię
Karol
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Grajewo
Samochód
-
Generacja
B6
-
Silnik
B6 2.0 TDI-CR 110KM (CBDC)BM
-
Rok produkcji
2009
Ostatnie wizyty
576 wyświetleń profilu
-
Karol027 obserwuje zawartość → Błąd czujnika poziomu oleju
-
benzyna Błąd czujnika poziomu oleju
Karol027 odpowiedział Karol027 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Witam, w kwestii czujnika nic sie nie zmienio. Najpierw wstawiłem uzywke, nic nie pomogło. Wczoraj założyłem nowy w podróbie ale tez nic nie pomogło. Dalej wyświetla błąd. Co mozna jeszcze sprawdzic, moze cos z instalacja, tylko co i jak sprawdzac. -
Karol027 obserwuje zawartość → Olej przekładniowy VW G052 182 A2 i FILTR OLEJU 1.6TDI 2.0TDI 03N115562B ORYGINAŁ VW
-
Sprzedam 10 szt filtr oleju do aut z grupy VAG. Nr filtra - 03N115562B. Filtry nowe nie używane w oryginalnym opakowaniu.
-
Witam, sprzedam 12 litrów oryginalnego oleju VW do automatycznych skrzyń biegów. Cena za całość 960zł.
-
Karol027 obserwuje zawartość → Silnik zgasł i nie daje się uruchomić, Wentylatory chłodnicy i klimy nie włączają się. Temp. 110 stopni., Jaki prostownik? i oraz 2 innych
-
Witam, co prawda usterka dotyczy golfa plusa 1.6 z 2009r. Ale może ktoś cos i pomoże. A nie chcę zakładać konta na innym forum .Po uruchomieniu auta zapala sie żółta kontrolka poziomu oleju. Co prawda dałem na podmianę używany czujnik ale mam gwarancji czy był sprawny. Zasilanie 12v dochodzi do czujnika. Wiec wiązka wychodzi ze jest ok. Czy warto ewentualnie wstawiać jakiś tani zamiennik czy lepiej dopłacić na cos lepszego ? I wyświetla błąd Address 17: Instruments Labels: 5K0-920-xxx-17.clb Control Module Part Number: 5M0 920 870 A HW: 5M0 920 870 A Component and/or Version: KOMBI H04 0207 Software Coding: 170F00 Work Shop Code: WSC 01357 011 00200 ASAM Dataset: EV_Kombi_UDS_VDD_RM09 A04040 (VW36) VCID: 2D51EF3F7CE4E5760F5-8078 2 Faults Found: 9453842 - Oil Level Thermal Sensor B1041 35 [009] - Signal high time > maximum Confirmed - Tested Since Memory Clear Freeze Frame: Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 1 Reset counter: 180 Mileage: 159377 km Date: 2127.14.31 Time: 12:51:34 13639427 - Please Check Fault Codes in Engine Control Module U101F 00 [009] - - Confirmed - Tested Since Memory Clear Freeze Frame: Fault Status: 00000001 Fault Priority: 6 Fault Frequency: 1 Reset counter: 180 Mileage: 159377 km Date: 2127.14.31 Time: 12:51:34
-
Witam, musze zakupić nowy prostownik. Poprzedni Boscha się zepsuł. Co polecacie?
-
Witam, musze wymienić wkład pompy paliwa w zbiorniku. Sęk w tym ze dostępne są tylko inne modele niż ten u mnie. Wymieniał ktoś i może ma nr oryginału bądź dobrego zamiennika.
-
Silnik zgasł i nie daje się uruchomić
Karol027 odpowiedział Karol027 → na temat → Układ paliwowy, wydechowy
Pomierzyłem jakie ciśnienie daje pompa ze zbiornika przed filtrem przy rozruchu ( ok 0.6 bara ) z kolei pompa przy rozrządzie do pompy wtryskowej ok 6 barów. Zrobiłem tez pomiar z bloków 18,19,20,21 Sprawdziłem tez jakie jest uchylenie zaworu regulacji ciśnienia na listwie. ( grupa 20 - pomiar w %) i właśnie nie wiem czy tu nie tkwi problem. VID_20221201_174537.mp4 VID_20221201_175045.mp4 -
Silnik zgasł i nie daje się uruchomić
Karol027 odpowiedział Karol027 → na temat → Układ paliwowy, wydechowy
Dobra a teraz co dalej. Wymieniać pompę i wtryski na regenerowane czy swoje regenerować? I co wymieniać ? Witam, po myciu auto odpaliło w końcu. Ale zaczęła bardzo głośno pracować pompa paliwa 1K0906089A ta nad filtrem paliwa. Dodatkowo auto daje się wkręcić tylko do 2500 obrotów jak w trybie awaryjnym. Na vcds zero błędów w sekcji silnika. Jutro zrobię jazdę wokoło garaży to zgina jeszcze kontrolki abs/esp i wspomagania kierownicy. Jutro zamówię pompę. A ten tryb awaryjny od czego by był? -
Silnik zgasł i nie daje się uruchomić
Karol027 odpowiedział Karol027 → na temat → Układ paliwowy, wydechowy
Dziś od rana walka. Do pomocy sąsiad. Ja tego wcześniej nie zauważyłem a on zajrzał do filtra paliwa raz jeszcze a tam opiłki na filtrze. Wiec chyba walka zakończona sromotna przegrana. Bo jak rozumiem pompa, wtryski, listwa do wymiany plus czyszczenie całego układu. -
Silnik zgasł i nie daje się uruchomić
Karol027 odpowiedział Karol027 → na temat → Układ paliwowy, wydechowy
Znalazlem procedurę. Przelałem z 5 razy i nic. Obie pompki pracują. Silnik kręci ale nawet nie zagada -
Witam, dziś wymieniłem olej i wszystkie filtry. Auto odpaliło bez problemów. Wyjechałem z garażu , auto zgasiłem i sprzątałem graty. Po 15 min auto odpaliłem zrobiłem kółko wkoło garażu i przed garażem pasek zgasł ot tak bez żadnego szarpania. Po prostu. I nie dał się już uruchomić. W filtrze pełno paliwa, pompa na listwę tez podaje, żadnych błędów VCDS nie pokazuje. Pompka w Zbiorniku na krótko sprawdzona i działa. Sprawdziłem bezpieczniki, wszystkie całe. Może ktoś doradzi co jeszcze może być nie tak bo mi brak pomysłów.
-
Czym przykleić szkło lusterka do maty grzewczej?
Karol027 odpowiedział Karol027 → na temat → Nadwozie i wnętrze
Ostatnio wymieniałe prawe. Kupiłem 3 szt różne. I z każdym był problem bo słabo grzały. Okazało się ze każde miało o wiele za duża rezystancję. W końcu kupiłem używany oryginał i po problemie. Więc jak tak to chyba trzeba się za jakąś używaka rozejrzec. -
Witam, jak w temacie. Wczoraj odkleiło sie szkło od maty w lewym lusterku. Czym to można przykleić ?
-
Rozładowujący się akumulator zbyt wysoki pobór pradu.
Karol027 odpowiedział piter25 → na temat → Elektryka, oświetlenie
Podłączyłem zasilanie po kluczyku pod żółty kabel od canbusa . Radio zostało po normalnym plusie. Postało przez weekend i dziś już nie odpaliło. Jutro zmierzę znowu ile prądu zżera radio. Dziś zmierzone. Po ok 20 min od zamknięcia auta prądu ucieka 0,15A, po wyjęciu bezpiecznika spada do ok 3,5mA
