adashito Zgłoś #10001 Napisano 14 Lipca 2018 jasne-pane one nawet nie celowały w ta strona coś pan moje dzieci.Szkoda gadac patologia Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
77Marek Zgłoś #10002 Napisano 27 Lipca 2018 Dziś z braku zajęcia zdjałem koła i dokładnie umyłem. 2 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
matiaskozlowski Zgłoś #10003 Napisano 27 Lipca 2018 założona kierownica z ładnie nową obszytą skórką koszt 180zł Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
The_Saint Zgłoś #10004 Napisano 28 Lipca 2018 Bez zdjęć się nie liczy ? A ty Marek mógłbyś mieszkać bliżej, mam strasznie zapuszczone rolki i brak czasu żeby się z tym pobawić Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
matiaskozlowski Zgłoś #10005 Napisano 1 Sierpnia 2018 Dzisiaj troszkę z nudów przejechałem autko ponownie po 3 miesiącach woskiem Soft99. Oczyszczone skóry i wnętrze. I dodatkowo w końcu wziąłem się za dodatkowe oświetlenie Ala ambient;) z efektu jestem mega zadowolony bo nie świeci bardzo Mocno. I jak się nie świeci w ogóle tego czerwonego paska nie widać;) Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
DJ.Tuning Zgłoś #10006 Napisano 19 Sierpnia 2018 wczoraj odpali mój szczurek po generalnym remoncie silnika Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jihad Zgłoś #10007 Napisano 19 Sierpnia 2018 Założyłem 312 tarcze na przód. W sumie nie wiem po co, ale liczę, że w pewnych sytuacjach mogą być lepsze od 288. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
samek Zgłoś #10008 Napisano 20 Sierpnia 2018 Wreszcie się zebrałem i wymieniłem grill na wersję highline - nie wiem czemu tyle się to tego zbierałem - 5 minut roboty. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Krawcol82 Zgłoś #10009 Napisano 24 Sierpnia 2018 (edytowane) Wymieniłem lusterka boczne na wersję full, lewe 15pin, prawe 13pin. Pamięć nie działa, bo nie mam foteli sterowanych elektrycznie i muszę też ogarnąć kiedyś fotochrom. Ale lampki, składanie z joysticka i pilota działa (silniczki szyb z B7). Gdybym wiedział ile trzeba się naszarpać przy przekładaniu lakierowanej obudowy lusterka, to bym się za to nie zabierał ? Edytowane 24 Sierpnia 2018 przez Krawcol82 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
StreamHD Zgłoś #10010 Napisano 27 Sierpnia 2018 (edytowane) Dnia 2.08.2018 o 01:08, StreamHD napisał: Ciekawe jakby w b5 pasowało wstawić takie super dyskretne w miejsce chromowych wstawek w drzwiach i desce hahah. Kto się podejmuje? Hah no i pewien kolega wstawił Co wy na to ? Edytowane 27 Sierpnia 2018 przez StreamHD Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
marcin_pesel Zgłoś #10011 Napisano 27 Sierpnia 2018 Nieeee.... nie pasuje to do wnętrza b5 3 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
enkil Zgłoś #10012 Napisano 7 Września 2018 Też początkowo pomyślałem, że założenie czegoś takiego to ciekawy pomysł, jednak B5 to już jednak klasyk i takie cuda po prostu nie przystoi wczoraj nowa niemiecka pompa wspomagania została założona w warsztacie. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mgboczna Zgłoś #10013 Napisano 12 Października 2018 Wymiana oleju w DSG i taki mały mod 20181009_174343.mp4 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
enkil Zgłoś #10014 Napisano 20 Października 2018 Ciekawe to Ja zamontowałem halogeny w swoim przedlifcie, tylko zderzaka nie zdążyłem przed z rokiem założyć. 1 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
janekg16 Zgłoś #10015 Napisano 12 Listopada 2018 chłodnica odmówiła posłuszeństwa po 19 latach, układ przepłukany i założony nissen Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Nato Zgłoś #10016 Napisano 13 Listopada 2018 Panowie ktoś wie ,czy ośka tylna z sedana będzie pasować do kombi ? Miałem mały wypadek i krzywa jest ,a na placu mam anglika. Chodzi o B5 FL. Dnia 1.08.2018 o 20:37, matiaskozlowski napisał: Dzisiaj troszkę z nudów przejechałem autko ponownie po 3 miesiącach woskiem Soft99. Oczyszczone skóry i wnętrze. I dodatkowo w końcu wziąłem się za dodatkowe oświetlenie Ala ambient;) z efektu jestem mega zadowolony bo nie świeci bardzo Mocno. I jak się nie świeci w ogóle tego czerwonego paska nie widać;) Masz ori R-line czy dokupywałeś ? Gdzie takie oświetlenie można dostać do wnętrza ? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
matiaskozlowski Zgłoś #10017 Napisano 15 Listopada 2018 (edytowane) Dnia 13.11.2018 o 09:12, Nato napisał: Panowie ktoś wie ,czy ośka tylna z sedana będzie pasować do kombi ? Miałem mały wypadek i krzywa jest ,a na placu mam anglika. Chodzi o B5 FL. Masz ori R-line czy dokupywałeś ? Gdzie takie oświetlenie można dostać do wnętrza ? ori R Line zewnętrzny. Kupowałem na allegro te światłowody. I sam to montowałem Edytowane 15 Listopada 2018 przez matiaskozlowski Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
StreamHD Zgłoś #10018 Napisano 29 Listopada 2018 Zalany Eurol Fluence 5W40 + Archoil 9100 Do tego filtr paliwa i oleju Knecht. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
77Marek Zgłoś #10019 Napisano 8 Grudnia 2018 Wymieniłem olej w silniku, skrzyni biegów, wszystkie filtry. Profilaktycznie preparatem liqui moly oczyscilem wtryskiwaczy. A przed wymianą oleju oczyscilem kolektor ssący również środkiem do tego celu liqui moly. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mgboczna Zgłoś #10020 Napisano 8 Grudnia 2018 Zatankowałem Pb 95 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach