Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

jasne-pane one nawet nie celowały w ta strona coś pan moje dzieci.Szkoda gadac patologia

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś z braku zajęcia zdjałem koła i dokładnie umyłem.

20180727_180919.jpg

20180727_175544.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

założona kierownica z ładnie nową obszytą skórką :) koszt 180zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zdjęć się nie liczy ?

A ty Marek mógłbyś mieszkać bliżej, mam strasznie zapuszczone rolki i brak czasu żeby się z tym pobawić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj troszkę z nudów przejechałem autko ponownie po 3 miesiącach woskiem Soft99. Oczyszczone skóry i wnętrze. I dodatkowo w końcu wziąłem się za dodatkowe oświetlenie Ala ambient;) z efektu jestem mega zadowolony bo nie świeci bardzo Mocno. I jak się nie świeci w ogóle tego czerwonego paska nie widać;)

 

12511474_38198727_1886727868037348_63745

 

12511475_38130820_1886728131370655_17483

 

12511476_38164226_1886727948037340_51040

 

12511477_38419771_1886728021370666_76179

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem 312 tarcze na przód. W sumie nie wiem po co, ale liczę, że w pewnych sytuacjach mogą być lepsze od 288. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie się zebrałem i wymieniłem grill na wersję highline - nie wiem czemu tyle się to tego zbierałem - 5 minut roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem lusterka boczne na wersję full, lewe 15pin, prawe 13pin. Pamięć nie działa, bo nie mam foteli sterowanych elektrycznie i muszę też ogarnąć kiedyś fotochrom. Ale lampki, składanie z joysticka i pilota działa (silniczki szyb z B7). Gdybym wiedział ile trzeba się naszarpać przy przekładaniu lakierowanej obudowy lusterka, to bym się za to nie zabierał ?

Edytowane przez Krawcol82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.08.2018 o 01:08, StreamHD napisał:

Ciekawe jakby w b5 pasowało wstawić takie super dyskretne w miejsce chromowych wstawek w drzwiach i desce hahah. Kto się podejmuje?  

 

Hah no i pewien kolega wstawił :D 

 

40158216_1886367254753679_73730678748285

 

40099455_716165652064500_510357691046245

 

Co wy na to ? 

Edytowane przez StreamHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieeee.... nie pasuje to do wnętrza b5

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też początkowo pomyślałem, że założenie czegoś takiego to ciekawy pomysł, jednak B5 to już jednak klasyk i takie cuda po prostu nie przystoi :D

 

wczoraj nowa niemiecka pompa wspomagania została założona w warsztacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe to  :)

Ja zamontowałem halogeny w swoim przedlifcie, tylko zderzaka nie zdążyłem przed z rokiem założyć. 

DSC_0029.thumb.JPG.55a3db77aa6c7c7ac6e36219d438f4d0.JPG

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłodnica odmówiła posłuszeństwa po 19 latach, układ przepłukany i założony nissen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś wie ,czy ośka tylna z sedana będzie pasować do kombi ? Miałem mały wypadek i krzywa jest ,a na placu mam anglika. Chodzi o B5 FL.

Dnia 1.08.2018 o 20:37, matiaskozlowski napisał:

Dzisiaj troszkę z nudów przejechałem autko ponownie po 3 miesiącach woskiem Soft99. Oczyszczone skóry i wnętrze. I dodatkowo w końcu wziąłem się za dodatkowe oświetlenie Ala ambient;) z efektu jestem mega zadowolony bo nie świeci bardzo Mocno. I jak się nie świeci w ogóle tego czerwonego paska nie widać;)

 

12511474_38198727_1886727868037348_63745

 

12511475_38130820_1886728131370655_17483

 

12511476_38164226_1886727948037340_51040

 

12511477_38419771_1886728021370666_76179

Masz ori R-line czy dokupywałeś ?

Gdzie takie oświetlenie można dostać do wnętrza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2018 o 09:12, Nato napisał:

Panowie ktoś wie ,czy ośka tylna z sedana będzie pasować do kombi ? Miałem mały wypadek i krzywa jest ,a na placu mam anglika. Chodzi o B5 FL.

Masz ori R-line czy dokupywałeś ?

Gdzie takie oświetlenie można dostać do wnętrza ?

ori R Line zewnętrzny. Kupowałem na allegro te światłowody. I sam to montowałem

Edytowane przez matiaskozlowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalany Eurol Fluence 5W40 + Archoil 9100 

Do tego filtr paliwa i oleju Knecht.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem olej w silniku, skrzyni biegów, wszystkie filtry. Profilaktycznie preparatem liqui moly oczyscilem wtryskiwaczy. A przed wymianą oleju oczyscilem kolektor ssący również środkiem do tego celu liqui moly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatankowałem Pb 95

20181208_140349.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności