Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

a takie wejdą do B53B - 17 CALI Z OPONAMI 215/45/17 ,8 5j 17 H2 ,ROSTAW SRÓB 5x112 ,ET 30. ???

 

i jeszcze jedno pytanie. mam na oku felgi 17" 5x112 ET35/ z tym że nie wiem czy bedzie pasował otwór centrujący. felgi były założone w w mercedesie w210 E290 z 98r. nie wiem jaki tam jest otwór a jaki w passacie. może umiał by ktoś mi pomóc?

Edytowane przez FoTom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jaki tam jest otwór a jaki w passacie. może umiał by ktoś mi pomóc?

 

W passacie masz otwor centrujacy 57,1mm a w mercedesie 66,6mm wiec chyba powinny pasowac po zastosowaniu pierscienia centrujacego.

 

a takie wejdą do B53B - 17 CALI Z OPONAMI 215/45/17 ,8 5j 17 H2 ,ROSTAW SRÓB 5x112 ,ET 30. ???

 

btw. Jeżeli te wymiary dotyczą tych pierwszych felg z Twojego wątku z ankietą to nie sugeruj się moją opinią i ich nie bierz :) - et o którym niżej pisze Naxus + konstrukcja gdzie ramiona wystają poza obrys felgi sprawi że to nie będzie dobrze wyglądało :/

Edytowane przez seknok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a takie wejdą do B53B - 17 CALI Z OPONAMI 215/45/17 ,8 5j 17 H2 ,ROSTAW SRÓB 5x112 ,ET 30. ???

Felga będzie wystawać około 15mm poza nadkole.

 

nie wiem czy bedzie pasował otwór centrujący.

Tak jak pisze Rafał, po zastosowaniu pierścienia centrującego będzie pasowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli te wymiary dotyczą tych pierwszych felg z Twojego wątku z ankietą to nie sugeruj się moją opinią i ich nie bierz - et o którym niżej pisze Naxus + konstrukcja gdzie ramiona wystają poza obrys felgi sprawi że to nie będzie dobrze wyglądało :/
te wymiary dotycza innych, a dokładnie tych http://tablica.pl/oferta/audi-vw-skoda-felgi-5-x-112-IDWTtz.html#63e91806;r:;s:. dzięki koledzy za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nabyłem felunek. 17" a szerokość to 8" ET35. oponki mam tam 225/50/17. takie były na feldze. ale raczej do wymiany. tylko teraz na jakie bo na tyle ładnie to wygląda, natomiast przód gorzej. powiem tak. strasznie wystaje bo za krawędź błotnika. boję sie że dowodzik za to mogą zabrać. jakie założyć na przód, co leprze bedzie 225/45/17 czy raczej 215/45/17 i skorzystać na komforcie w prowadzeniu autka szczególnie w koleinach? czy 215 zminimalizują to że nie będzie już tak wystawać po za rant błotnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy felgi o takich rozmiarach będą pasowały do passata b5 AJN 115km 99' koła z oponami: 225/45/17, Osadzenie (et): 54

Otwór centrujący: 57,1

prosiłbym o jaką rade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

et 54 podejrzewam że trochę przy duże ale jak podasz ser. felgi to się okaże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, a teraz przyszedł czas na to, żebym to ja zadał pytanie :P

Felga na tył 10J z oponą 215/40 i ET37. Jaki dystans dać żeby to weszło? Bo do nadkola to dokłądnie wiem co i jak, ale nie jestem pewien ile jest miejsca od wewnętrznej strony.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz zapytam. czy na felgę o szerokości 8 cali z ET 35 oponki 215/45 będą pasowały??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz zapytam. czy na felgę o szerokości 8 cali z ET 35 oponki 215/45 będą pasowały??

Ale Tobie chodzi o to, czy opona pasuję na felgę, czy felga z tą oponą do auta?

Opona jak najbardziej na felgę pasować będzie... Było to pewnie tutaj setki razy pisane.

Do auta też będzie to pasować, jedynie na maks glebie może minimalnie przytrzeć. To jednak też było pisane sto razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale Tobie chodzi o to, czy opona pasuję na felgę, czy felga z tą oponą do auta?

Opona jak najbardziej na felgę pasować będzie... Było to pewnie tutaj setki razy pisane.

Do auta też będzie to pasować, jedynie na maks glebie może minimalnie przytrzeć. To jednak też było pisane sto razy.

dzięki wielkie za odp. :) jak dużo wcześniej pisałem, felgi są 8" szerokie. maja ET35 a obecnie założone łyse opony 225/50/17(z mercedesa) i z przodu opony mocno wystają po za obrys nadkola. chciałbym założyć 225/45/17 ale przypuszczam że tez będą wystawać, wiec 215/... mnie sie wydaja najbardziej odpowiednie. O glebie na razie nie myślę i nawet nie mam jej w planach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukalem w tych 66 stronach ale nie udalo mi sie znaleźć, czy felgi od phaetona 18cali et 45 i szer. 8,5 cala wejda do mojego paska, opony chce nadziać 215/40 lub 225/40 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szukalem w tych 66 stronach ale nie udalo mi sie znaleźć, czy felgi od phaetona 18cali et 45 i szer. 8,5 cala wejda do mojego paska, opony chce nadziać 215/40 lub 225/40 ?

bez problemu wchodzą 225/40/18 ,na przodzie jeszcze jest 1cm luzu,na tyle 2cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i git bo juz wczoraj zamówłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy felgi rozmiar 17cali 5x112, szerokość 7,5J, ET 50, średnica otworu centrującego- 70 z opona 225/45/17 wejdą bez dystansów i będzie to w miarę dobrze wyglądało? Wiem że muszę zastosować pierścienie centrujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takim et kaplica - jak tramwaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas szybkiej przymiarki przykręcone koło swobodnie się obracało i nie było bardzo schowane w nadkole, ale jest dość ciasno od strony zawieszenia kilka milimetrów swobody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano.

 

Chce zamontować w PASSACIE B5 FL na przód dystans, mam felgi ORI VW INTERLAGOS 8x18. Zastanawiam się jaki dystans będzie lepszy 13mm czy 15mm. Chce aby koła były na równo z błotnikami lub minimalne schowane. Byle by nie wystawały poza obry.

 

Dodam że na tyle mam 20mm i jest idealnie równo z błotnikami.

 

Czekam na jakąś pomoc.

 

Pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do et44 dasz dystans 13 lub 15 mm to otrzymasz et 31 lub 29, czyli wystawanie masz gwarantowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 3bg, Musisz dać 10mm mniej niż na tyle przy takich samych rozmiarach felgi i opony, aby uzyskać taki sam efekt wizualny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności