Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

---------- Dodano o 18:32 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:10 ----------

 

A takie

 

5 X112, 7J X 16, ET 40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko,

Czy felgi 8J x 17" ET42 + kapcie 225/45/17 będą pasowały do 3BG ?

Czy nie trzeba będzie dać dystansu, ew. czy nie będą wystawały poza błotnik...??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą pasowały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem przedwczoraj felgi o wymiarach 7x16 ET40 i otwór centrujący 70,1 i muszę dać pierścień centrujący z 70,1 do 57,1. Czy to nie będzie nic tłuc ani kierownica nie będzie drgać? może ktoś podsunie jakieś rozwiązanie ;D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokup pierścienie i będzie hulało. Nic nie ma prawa tłuc, innego rozwiązania nie ma. Chyba ze dystans ze zmienną średnicą piasty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Podepnę się pod temat . Znalazłem bardzo fajny filmik ilustrujący i wyjaśniający jak zmierzyć ET . Prościej się już nie da .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowi czy podejdzie mi felga do paska o rozm

 

18 x 8" ET 30 i opona 225/40/18 czy będzie już tarło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ori et 44 jest już na styku, ktoś niby wcisnął z et 41, ale z et 30 jeszcze nie słyszałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ori et 44 jest już na styku, ktoś niby wcisnął z et 41, ale z et 30 jeszcze nie słyszałem...

 

teraz mam ET 35 i nic nie trze ale fela 17 na 8" i guma 225/45/17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to guma jest za wąska i za niska, co też opóźnia tarcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też ET 35 , felga 8J z oponą 225/40/18. Jest na styk od wewnątrz i od zewnątrz - można powiedzieć idealnie. Ani razu nic mi jeszcze nie obtarło (jak na razie ;) ) Ale szczerze to bałbym się to ruszyć w jedną jak i w drugą stronę ;) Jestem ciekaw jak to się ma do B6 tak szczerze powiedziawszy...

Edytowane przez piotereq21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie też ET 35 , felga 8J z oponą 225/40/18. Jest na styk od wewnątrz i od zewnątrz - można powiedzieć idealnie. Ani razu nic mi jeszcze nie obtarło (jak na razie ) Ale szczerze to bałbym się to ruszyć w jedną jak i w drugą stronę Jestem ciekaw jak to się ma do B6 tak szczerze powiedziawszy...

 

To np jak bym wsadził felgę 18" ET 35 8J i guma 225/40/18 będzie u mnie tez na styk ??

A jak dam auto trochę w dół to będzie tarło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B5 FL i B6 to zupełnie inne auta.

Oba mają np ori 7x16, ale B5 FL ma et 37, a B6 et 45.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czili będzie lipa znowu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem felgi 18'' 8J i do tego mam opony 225/40, felga pasuje ale zastanawiam się ile mógłbym zejść na dół bo na przyszły sezon planuje zakup gwintu? Nie chce od razu posadzić auta na ziemi ale stopniowo tylko zastanawiam się czy przy tych felgach wykonalne jest jakieś większe obniżenie? Bo wydaje mi się że chyba felgi będę musiał zmienić żeby ładnie je obniżyć ale może się myle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj ET felgi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O sorki zgubiłem to.. ET 35.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zaklepywania błotnika, to możesz z 4 cm opuścić, może trochę więcej. Jak zaklepiesz ten rant błotnika, to możesz glebić praktycznie ile wlezie. Ja mam te same parametry i zaklepany rant, możesz zobaczyć w moim temacie ile można zejść w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak myślałem;/ Trzeba będzie felg się pozbyć żeby obeszło się bez zaklepywania:) A mógłbyś napisać w jakich granicach ET szukać żeby móc opuścić go niżej? Byłbym wdzięczny i to bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności