Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za pomoc...ale pytalem o TYL ;)

Z przodu wiem ze nie wejdzie...tam celuje z szerokoscia 8,5J ;) Rozchodzi sie o tylna os, 19x9,5 i nisko skrecony gwint ;)

W/g mnie nie wejdzie z przodu,tym bardziej z taką oponą co piszesz,opona to 225/35 lub 235/35 max dla 19'' na przód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/5x112-16-mercedes-c-audi-a4-vw-passat-skoda-org-i2682744109.html

 

co sądzicie o takich felach do srebrnego b5 AFN?? Jak to wygląda z tymi rozmiarami? Będzie głęboko schowane/będzie wystawać. Chcę znaleźć coś kompromisowego - tylko 16". A te z aukcji byłbym w stanie sam sobie wyprowadzić żeby jakoś wyglądały. No i jakie oponki ?? 205 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dostalem od znajomka borbety w rozmiarach 7j14 H2 i 8j14 H2 ET15 i mam dylemat jakie oponki zalozyc zeby dobrze wygladaly. Felgi docelowo beda jezdzily w polo 6n. Moze ktos cos doradzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jaki rozmiar opon podejdzie do felg 6j 15" et 37 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Jaki rozmiar opon podejdzie do felg 6j 15" et 37 ?

 

195/65 bez żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie to i ja sie tu udziele nie wiedzialem zbytnio gdzie zapodac moj watek, i niestety zostal usuniety ale do rzeczy mam pytanie czy do paska b6 podejdzie felga z merca 7 1/2 J x 17H2 ET37 ;HWA1704010102 dzieki wielkie za szybka odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi jaką oponę najlepiej zakupić na felgę 8Jx18 ET44? Chciałbym mieć lekki naciąg:) więc;>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć jakikolwiek naciąg na 8J to kup 205/40. Innej opcji nie ma, bo naciągu nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bez naciągu? Jaki rozmiar najlepiej by pasował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamień felgi to już będzie bliżej wyrównania, bo tył jest węższy od przodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co sezon zamieniam przody z tyłami...

 

A skoro przód sam z siebie już szerzej stoi od tyłu to powinien dostać większe et niż tył aby się z nim zrównał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To by trzeba jakieś cegły skombinować A tak na poważnie to opcja z dystansem jest kiepska ?

 

Po co ci dystanse jeśli chcesz tylko zrównać oski ze sobą, to pozamieniaj koła tak jak pisze pikopiko.

 

Sądze, że taniej za zmianę ci wyjdzie niż kupowanie dystansów bo za dobrej jakości będziesz musiał zabulić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A bez naciągu? Jaki rozmiar najlepiej by pasował?

 

Ja mam u siebie 225/40 przy 8 calach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie teraz:) Ale chciałem się dowiedzieć czy będą odpowiednie czy lepiej wziąć np 215/40 czy coś takiego żeby jakichś problemów z obcieraniem nie było;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moim zdaniem zdecydowanie lepiej wziąć 215 :) Nie tylko ze względu na obcieranie o nadkola (chociaż szczerze wątpię żeby to się działo), ale ze względu na wygląd. 225 wypełnia dość szczelnie nadkole i moim skromnym zdaniem wygląda to dziwnie :) Już nie róbmy z Paska rajdówki... ;)

 

 

__________________________________________________

Już niedługo... nowe prawo jazdy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to też mi chodziło żeby to ładnie wyglądało:) Dzięki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć... Mam mozliwość kupienia kompletu felg firmy RH. Kapsle są VW jak widać na zdjęciach.... do zestawu są 4x dystanse (po 1,5cm każdy) oraz dłuższe śruby.

 

Martwi mnie tylko tylko rozmiar tylnich felg i opon :(

mianowicie wymiary przedstawiają się tak :

 

>> przód > 235/45/R17 > felga 8" ET60 (troche za duże ;/ ) (produkcja 3707, bieżnik około 6-7mm)

>> tył > 265/40/R17 > felga 10" ET35 (rok produkcji zapomniałem ale podobnie będzie... bieznik około 6-7mm)

 

 

 

No i pytanie.... da radę to do passata założyć ? Mam sedana / zawiecha fabryczna. Cena tego kompletu to 300 Euro (do negocjacji :P ) (opony, felgi, dystanse, pierscienie centrujące, śruby) Najchętniej bym to zakręcił i sam się przekonał ale nie mam passata akurat pod ręką ;/

 

13112012734.th.jpg

13112012732.th.jpg

13112012731.th.jpg

13112012730.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
>> przód > 235/45/R17 > felga 8" ET60 (troche za duże ;/ )

Z dystansem wejdzie, ale będzie mocno schowane

 

 

(produkcja 3707, bieżnik około 6-7mm)

Stara opona. Różnica 6 a 7mm bieżnika, to sporo...

 

 

>> tył > 265/40/R17 > felga 10" ET35

Będzie trochę wystawać. Przy tak baloniastych oponach z przodu i z tyłu, będzie to bardzo widoczne.

 

 

No i pytanie.... da radę to do passata założyć ?

Wszystko da radę założyć, kwestia odpowiednich opon, dystansów i upodobania (czy chcesz żeby się całą chowała, czy ma wystawać itd.), NO ALE

Mam sedana / zawiecha fabryczna.

Uważam, że słabo to będzie wyglądać. Auto się podniesie, będzie wyglądać jak Audi Allroad, felga i opona z tyłu będą wystawać... Moim zdaniem słabe połączenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności