Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze szerokość felgi jest istotna. Golfy mają 6.0 i 6.5 cala, a passat B5 tylko 6.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jestem nowy na forum i borykam się z problemem.. Mam passata b4 leżący nisko ( czerwone sprężyny ) Mam w garażu leżeć piękne felusie, lecz mam wrażenie że się nie zmieszczą ;/ Proszę o odpowiedz ludzi którzy się znają i kombinowali coś w tym stylu.

 

Felgi to 8Jx17h2 et35 i opony na nich 225/45 czy nawet po wykonaniu kombinacji z nadkolami wejdą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

225/45 :D obstawiam ze nie wejda musisz zapamietac na cale zycie,im wieksze fele tym mniejsze opony i vice versa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się ^ a coś konkretniej o oponach ? Jakieś wymiary, zapomniałem dodać że felgi są na 5 szpilek, więc jeśli będę je zakładał to będę zmuszony dać jakieś dystanse. Czy to warto w to się bawić czy lepiej sprzedać i kupić coś mniejszego ?

266.jpg Felusie coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoń to w pi***, więcej z tym zabawy niż to warte, a z dystansem i tak tego nie zmieścisz z "normalnymi" oponami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pogoń to w pi***, więcej z tym zabawy niż to warte, a z dystansem i tak tego nie zmieścisz z "normalnymi" oponami.

 

Amen ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo widac,ale 9x18et45 takze u ciebie 8mm wiecej bedzie wystawac,jakie oponki masz zamiar dac?jak nie zadne ballony to bedzie super,i bez zadnych dystansów bedzie lala

 

opony jeszcze nie wiem 225/40 bądź 215/40 chciałbym delikatny naciąg uzyskać

 

p.s. u mnie wzór amg (foto poniżej), kolor felg (rant polerka) i lusterek będzie podobny bądź jeszcze ciemniejszy (w każdym razie bordowy) do tych bbs-ów na których stoi pasior, którego wrzuciłeś

 

178040_535798706443765_551193082_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu dał bym 215/40 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na 9 dalem 215/35 bylo spoko,aczkolwiek teraz dalbym 205/40

 

tu masz fotke nankang i falken,specjalnie kupilem 2 rózne bo nieraz inaczej sie naciagaja,jak widzis nie ma szalu

 

dsc05842a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie na 9 dalem 215/35 bylo spoko,aczkolwiek teraz dalbym 205/40

 

tu masz fotke nankang i falken,specjalnie kupilem 2 rózne bo nieraz inaczej sie naciagaja,jak widzis nie ma szalu

 

dsc05842a.jpg

 

ładnie wygląda:D tyle, że auto używam na co dzień, a droga do pracy nie jest zbyt rewelacyjna dlatego chyba postawię na 215/40 zawsze te 5% więcej gumy:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym założyć te felgi :

 

http://allegro.pl/rh-16x9...2930768146.html

 

Do Passata B4 w Kombi

 

Felgi Mają ET45 a u mnie w Passku jest ET38 zastanawiam się czy jak założę dystanse 2 cm to będzie wszystko w porządku wypowie się ktoś na ten temat?

 

Bo jeszcze ich nie kupiłem i nie wiem jak to będzie siedzieć

 

Chciałbym do nich założyć oponki NANKANG NS2 195/45/16 lub 215/45/16 nie wiem które będą dobre?

 

Z góry dzięki za wypowiedzi osób które znają się w temacie

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie!

 

mam opcje kupić felgi jak w linku poniżej, natomiast nie wiem czy felgi o uniwersalnych rozstawach są dobre (5x000), trzeba kombinować z dystansami?

jeżeli ktoś znajdzie chwilkę to niech rzuci okiem i podpowie czy nada się to do B5,

 

http://krakow.gumtree.pl/c-Samochody-Motocykle-czesci-i-akcesoria-Felgi-TSW-BLACK-ICE-5-16-5x108-5x110-5x112-5x114-3-5x120-W0QQAdIdZ406143022

 

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany- 19" 8J ET35 z gumą 235/35 do kombiaka 3B na gwincie,da radę? :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pany- 19" 8J ET35 z gumą 235/35 do kombiaka 3B na gwincie,da radę? :hyhy

 

Będzie obcierać delikatnie o błotnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak zagnę rant? :P

Zastanawiam się bo mam okazję brać więc nie wiem czy ma to sens...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie taki balon na 8J ? 215/35 to tak, chodź i tak będzie balon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są takie ustrojstwa założone na felgach...

Czyli krótko mówiąc-mam sobie odpuścić? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

225 przy zaklepanym rancie z przodu nie trze, nie wiem jak z 235. Jak dasz 215/35 bądź nawet 215/40 to wtedy możliwe, że będzie na styk i nie będzie tarło. W każdym razie możesz brać, bo jakaś tragedia to nie jest - jedynie te opony trochę słabe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pochwale się zakupem felunku na lato:

 

https://www.dropbox.com/s/7jbt5l7kdgv9skx/felunek.jpg?m

 

Tylko dopiero przy zakupie dowiedzialem sie o ich parametrach, tj. o fakcie ze sa one 8calowe i et maja 40. Kupilem bo gosc mial je na swoim pasacie i przy oponach 225/45/17 nic mu nie obcieralo itp. Powiedzcie mi, faktycznie bedzie dobrze? Bo teraz jak je przy starej feldze w piwni postawilem, to jest duuzo wieksza, szersza:) ale przy aucie prezentuje sie elegancko ;)

 

a ta fotka zrobiona juz u mnie w piwni;)

https://www.dropbox.com/s/ydlrxy35m2iuhpb/IMG_20130209_115316.jpg

Edytowane przez maxblink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności