Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

Będziesz musiał zaklepać błotniki przednie tak jak Jaco, do tego dobrze dobierz opony, pokręć gwintem i bedzie miło :dobrze

 

P.S. Mam nadzieje ze nie pchasz takich felg na seryjne zawieszenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy a czy felgi z takim rozmiarem bez problemu podejdą do passata b5??

7,5x17 ET56 5x112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dystansem 20mm owszem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będziesz musiał zaklepać błotniki przednie tak jak Jaco, do tego dobrze dobierz opony, pokręć gwintem i bedzie miło :dobrze

 

P.S. Mam nadzieje ze nie pchasz takich felg na seryjne zawieszenie?

 

Pewnie że nie, gwint już czeka na lepszą pogodę :)

 

Dzięki za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z dystansem 20mm owszem...

 

a z tym dystansem wyrównam rant z błotnikiem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat rzeka co kto uważa na wyrównane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce żeby wystawały, ale także żeby nie byly schowane. mniej wiecej rakt pod krawędzią błotnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego optymalne będzie et 35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam dylemat jakie kola zalozyc do -30 zawieszenie eibach w gre wchodza 205/50/16 lub 205,215/50/17 obecnie mialem 225/40/18 tragedia dla pasazerow.

 

---------- Dodano o 16:19 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:19 ----------

 

Witam

Mam dylemat jakie kola zalozyc do -30 zawieszenie eibach w gre wchodza 205/50/16 lub 205,215/50/17 obecnie mialem 225/40/18 tragedia dla pasazerow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedia to dopiero będzie na

 

205/50/16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka mam na oku felgi RH 18" 8,5" et55 ale z jakimiś ori dystansami na zdjęciu wyglądają na ok 25mm czy założe je bez problemu do 3B6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że nie, gwint już czeka na lepszą pogodę

 

Dzięki za pomoc

zaklepanie przodu to raz, ja wypychałem tylne nadkola z 0,5-1 cm ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupiłem fele 8Jx17 ET30 na oponach 225/45. Po przymiarce na seryjnym zawiasie przód wystaje ok 1,5cm za nadkole. Jak mogę to skorygować i jak to się zgra z gwintem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawać to on może 5mm a nie 15, chyba że masz inne ET niż podałeś bądź inną szerokość. Przy takiej oponie jak opuścisz auto na glebę to będzie Ci tarło o błotnik i jedyne co z tym możesz zrobić, to dać oponę 205/40 która powinna nie trzeć. Na tym balonie z przodu z tym ET nie upchniesz tego inaczej.

A no i przypomnę, że bez zaklepania błotnika też się nie obejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy taki rozmiar felg podejdzie? czy trzeba zastosować dystanse jakieś do auta jak w podpisie, żeby felgi nie były za bardzo schowane? Bo powinienem mieć et 35 chyba

 

WYMIARY FELG

5 x 112

6.0J x 16 H2

ET 44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 cali z et 45 masz seryjną stalówkę to sobie porównaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wystawać to on może 5mm a nie 15, chyba że masz inne ET niż podałeś bądź inną szerokość. Przy takiej oponie jak opuścisz auto na glebę to będzie Ci tarło o błotnik i jedyne co z tym możesz zrobić, to dać oponę 205/40 która powinna nie trzeć. Na tym balonie z przodu z tym ET nie upchniesz tego inaczej.

A no i przypomnę, że bez zaklepania błotnika też się nie obejdzie.

 

 

A jak to się bd zgrywało po zaklepaniu przy 215/45?? ET jest napewno 30 i felga 8 cali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko mam na oku felgi 7,5J17 ET45, w kalkulatora wynika ze beda wystawac z obu stron po 19mm, czy da rade zalozyc bez problemu bo passka b5 ? opony 215/45przód 225/45 tył. Auto bedzie rowniez obnizane kitem AP -40 Wielki dzięki za opinię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak to się bd zgrywało po zaklepaniu przy 215/45?? ET jest napewno 30 i felga 8 cali.

Szczerze to z profilem 45 nie wiem jak sie ułoży, w każdym razie według mnie za duży i nie dawalbym takiego. Daj 215/40. Tym bardziej przy balonie 45 na obniżeniu -30 dalej bedzie można wsadzić głowę miedzy oponę a blotnik :wmorde

 

---------- Dodano o 23:36 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:34 ----------

 

siemanko mam na oku felgi 7,5J17 ET45, w kalkulatora wynika ze beda wystawac z obu stron po 19mm, czy da rade zalozyc bez problemu bo passka b5 ? opony 215/45przód 225/45 tył. Auto bedzie rowniez obnizane kitem AP -40 Wielki dzięki za opinię :)

 

A cóż to za wymyślne kalkulatory masz? Te koła z takimi oponami wejdą bez problemu, możesz głębić ile wlezie i nic nie bedzie tarlo.

Co do kalkulatorow, to trzeba wiedzieć co liczyć i jaka to policzyć :D bo potem wychodzą takie głupoty.

 

Pozdro :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tym bardziej przy balonie 45 na obniżeniu -30 dalej bedzie można wsadzić głowę miedzy oponę a blotnik

 

Nie no to odpada. Dzięki za podpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności