Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

Naxus powiedz mi ile mniej więcej będą one schowane ?

Z takimi oponami to Ci nie powiem dokładnie, bo to balony straszne i nie mam doczynienia z takimi. Tak jak powiedziałem, powinien wejśc dystans 10mm i 20 tył czyli teoretycznie będą schowane z 10mm przód i 20 tył. Ale to zależy od marki opony itd, jedne są mniejsze drugie większe - więc tego to Ci nikt nie powie.

 

 

siemka mam pytanko, mam na oku alumki 225/45/17 et 35, i teraz niewiem czy mi spasuja do mojego paska b5, niewiem tylko jakie jest osadzenie et 35 bo wiem ze w 15 mam et 45 czyli 57,1, pomoze mi ktos, i czy beda wystawala czy nie??i czy beda wogole pasowaly??

Nie zrozumiałem nic. Nie wiem co ma wspólnego ET z otworem centrującym. Jeśli felga ma 8J bądź mniej to wejdzie i będzie mniej więcej na równo z błotnikiem z przodu, zaś trochę schowana z tyłu.

Co do otworu centrującego to nie ma on nic wspólnego z ET. Jeśli otwór w felgach będzie miał 57,1 bądź więcej to wsadzisz je bez problemu (jak będzie miał więcej, to trzeba dokupić pierścienie centrujące).

 

Pozdro

 

---------- Dodano o 21:49 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:46 ----------

 

Zapomniałem dodać, na ostatnich paru stronach wątek z felgami z ET35 był poruszany pewnie jakieś 5 razy.

Takie sugestie mam do wszystkich:

1. Podawajcie szerokość felg, ET, szerokość i profil opon

2. Poszukajcie chociaż parę stron wcześniej czy takiego zapytania już nie było, bo powtarzają się one średnio co 10 postów

 

Ewentualnie dajcie jakiś skrót klawiszowy, żeby automatycznie wklejała się zapamiętana wcześniej odpowiedź, bo teoretycznie jedna odpowiedź pasuje do 50% Waszych zapytań :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieznam sie zbytnio na alumkach a info jakie mam to 225/45/17 i et 35 i niewiem czy mi beda pasowac, czekam na wiecej info to sie do ciebie NAXUS na pw odezwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

et35 czy opona 195/65/15 wejdzie?? i nic nie bedzie sie dzialo?? b4 afn . Kombi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnśnie śrub muszę kupić z prowadzeniem po stożku rozumiem że gwint to M14x1,5 czy długość gwintu 30mm (katalogowa) wystarczy? czy jest ona różna dla różnych felg? nie postadam dystansów itp. Obecnie nie ma mnie w domu i nie mogę tego zmierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest ona różna dla różnych felg

 

Zgadza się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ile ma się wkrecac w piaste, czy wystawać z felgi żeby było dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprawdziłem i felgi są na zwykła kule od promienia kuli do końca osądzenia felgi jest 8-10mm więc chyba oryginalne wystarcza.

Ale mam jeszcze inne pytanie felgi mają 8" szerokości i chce na nie założyć opony 205/55/16 może szału nie będzie ale będą lekko naciągniete, jak to się będzie miało do wieku opon? Znajomy chce mi oddać takie opony z bieżnikiem 5mm jednak z 2004r dadzą radę czy sobie odpuścić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. kupiłem dzisiaj felgi 6.5Jx16H2 ET 50 oponki 205/55/16 i mam pytanie, czy muszę zastosować dystanse? jak tak to jakie na przód i jakie na tył? czy może nie musze żeby nic nie tarło? zawieszenie niemodyfikowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
opony z bieżnikiem 5mm jednak z 2004r

Według mnie te opony nadają się maksymalnie do latania bokiem w jakimś BMW :P no ale jak wolisz - chyba, że masz je za darmo to looz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie podejdą mi felgi przód 18x8.5 ET45 opona 215/40 tył 18x9.5 ET40 opona 225/40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Otóż kupiłem felgi 7.5 x 17 ET56 Audi S-line na oponach 225/45 ze wzmacnianą scianką. Na tylę pasują idealnie ale z przodu trą minimalnie (1-2mm) o wahacz chyba ze wzgledu na runflaty ;/ Wiem że pomoc mogą dystanse tylko jakie? Ktoś już przerabiał temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~20mm żeby zbić et z 56 do 36...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcem kupic nowe felgi podejdą mi one

przód 18x8.5 ET45 opona 215/40

tył 18x9.5 ET40 opona 225/40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chcem kupic nowe felgi podejdą mi one

przód 18x8.5 ET45 opona 215/40

tył 18x9.5 ET40 opona 225/40

będzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
będzie ok

dzięki Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, zalozylem dzisiaj do 3b afn felgi 17" 7,5j et45 z oponami 225/45, powiedzcie prosze jakie dystanse maxymalnie moge zamontowac bez problemu z ocieraniem o blotniki? czytalem wiele watkow ale zaden nie z takim et i szerokoscia felgi a to raczej nie jest bez znaczenia? myslalem o 5mm przod (cos musze dac bo ocieraja delikatnie o obudowe klockow), a na tyl moze z 15mm? czy 20 tez bedzie ok? mam zamiar w przyszlym miesiacu jeszcze posadzic go 4cm nizej, aktualnie jest na oryginalnych springach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już masz felgi założone to możesz sobie zmierzyć jaki dystans będzie odpowiedni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"na oko" to raczej nie bedzie zbyt wiarygodne. mierzylem i przod 10mm, tyl 20mm powinno wejsc, ale jak to w praktyce wyglada no wiadomo ze moze byc roznie dlatego wole zapytac, moze mialktos wlasnie taki sam rozmiar.

Jak już masz felgi założone to możesz sobie zmierzyć jaki dystans będzie odpowiedni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności