Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

Pany jako że wiosna tuż tuż mam plan zapodać sobie nowe koło do paska b4 felga będzie miała 17" szerokość jeszcze nie wiem 7 lub 8 cali i tu moje pytanie jakie et żeby nie tarło ?fajnie gdyby ktoś miał fotki paska na feldze 17" i podał jakie tam jest et .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy ktoś z Was przymierzał się do założenia "słoneczek" do Passata FL :hyhy

wheel1.jpg

 

Jestem ciekawy czy jest to w ogóle możliwe bo te fele mają ET 24 i 9 lub 10" szerokości ;/ do tego dystans zmieniający rozstaw około 20mm i i i... teoretycznie kicha, ale może ktoś wie jak to wygląda w praktyce ?? :manga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj arekmalisz lub jaco. Ćwiczyli temat z x5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma szans żeby to upchać :) tzn jak nie zależy ci na glebie :P i wyglądzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dobrze dobranymi gumami, czyli np. 205/40 na przód i 225/35 na tył idzie to zmieścić, ALE jest jedyny warunek - zamiast dystansów zrobić nawiert piast.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem zakupić felgi szer.7/17 ET 35, obecnie mam obniżonego Passata -40mm do tego bym chciał założyć opony 215/50/17 + zmienić zawieszenie na eibach -30mm doradźcie mi Panowie czy nic nie będzie obdzierało itp. z góry dziękuje za informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z dobrze dobranymi gumami, czyli np. 205/40 na przód i 225/35 na tył idzie to zmieścić, ALE jest jedyny warunek - zamiast dystansów zrobić nawiert piast.
w 19 nie ma 205/40 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

Jaco a jakie u siebie dałeś dystanse ? i wszystkie fele były 9j ??

 

 

A z WZ 63 ( X5 ) jest troche inny temat bo mają Et48, ale może może jakby wyrzeźbił otwory w piaście to by to upchnął zgrabnie :hyhy Dobrze prawicie kolego Naxusie :D

 

a że do wiosny jeszcze trochę czasu jest to trzeba przemyśleć to dokładnie :)

może będzie pierwszy FL na "słoneczkach" :marecek

Edytowane przez tix798

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16mm, otwory w paście, ok ale ta felga nie ma dekla, jak to z zewnątrz będzie wyglądać :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w 19 nie ma 205/40

Powaliło mi się z 18" :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16mm, otwory w paście, ok ale ta felga nie ma dekla, jak to z zewnątrz będzie wyglądać :) ?

 

a po co dekle ??

a wyglądać będzie o jakoś tak... :D

19' 225/35 >>

DSC00600.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy mam takie pytanie czy felgi z audi a8 8j x 17" et 48 OPONY 235/55/17 5x112 czy podejda do passata fl czy beda jakies utrudnienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdyby inne opony zalozyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a po co dekle ??

a wyglądać będzie o jakoś tak...

jak chcesz zrobić nowe otwory i żeby to z zewnątrz wyglądało ? nie pokazuj mi dupy jak to będzie wyglądać, bo o to się nie martwiłem, zobacz lepiej przód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz zrobić nowe otwory i żeby to z zewnątrz wyglądało ? nie pokazuj mi dupy jak to będzie wyglądać, bo o to się nie martwiłem, zobacz lepiej przód

Ale mi nie chodziło Jacku o nawiert felg na 5x112 tylko o nawiert piast w Passacie na 5x120. Gdzieś kiedyś mi ktoś to radził zrobić, poszperałem trochę i znalazłem gdzieś parę pasków co tak miało - czyli się da. No a felgi wtedy nie są ruszane, więc od przodu nic nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale mi nie chodziło Jacku o nawiert felg na 5x112 tylko o nawiert piast w Passacie na 5x120. Gdzieś kiedyś mi ktoś to radził zrobić, poszperałem trochę i znalazłem gdzieś parę pasków co tak miało - czyli się da. No a felgi wtedy nie są ruszane, więc od przodu nic nie widać.
a no to tak :) nie zrozumiałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany mam pytanko bo bardzo nie ogarniam tematu ET

Do mojego seacika powinny wedle producenta iść 14 z et 43 znalazłem takie 6J*14H2E38 czy podejdą do arosy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem zakupić felgi szer.7/17 ET 35, obecnie mam obniżonego Passata -40mm do tego bym chciał założyć opony 215/50/17 + zmienić zawieszenie na eibach -30mm doradźcie mi Panowie czy nic nie będzie obdzierało itp. z góry dziękuje za informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam chciałem zakupić felgi szer.7/17 ET 35, obecnie mam obniżonego Passata -40mm do tego bym chciał założyć opony 215/50/17 + zmienić zawieszenie na eibach -30mm doradźcie mi Panowie czy nic nie będzie obdzierało itp. z góry dziękuje za informacje

Będzie okej :) Oponkę daj sobie o profilu 45 lepiej będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pany mam pytanko bo bardzo nie ogarniam tematu ET

Do mojego seacika powinny wedle producenta iść 14 z et 43 znalazłem takie 6J*14H2E38 czy podejdą do arosy

Moim zdaniem będą dobre, to tylko 5mm także będzie git :)

 

---------- Dodano o 01:07 ---------- Poprzednia wiadomość o 00:50 ----------

 

jak chcesz zrobić nowe otwory i żeby to z zewnątrz wyglądało ? nie pokazuj mi dupy jak to będzie wyglądać, bo o to się nie martwiłem, zobacz lepiej przód

 

Nawierce piasty na 5x120. Dystans 8mm + dłuższe śruby i wyjdzie mi ET32 tak jak u Ciebie :D

 

A miałeś jakies problemy z przodem u siebie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności