Vittoriok
-
Liczba zawartości
230 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez Vittoriok
-
witam,możecie mi polecić warsztat w Krakowie co by mi zrobił w moim aucie kilka kucyków więcej dzięki za poradę,pozdrawiam
-
Tylna klapa nie otwiera się - B6 variant
Vittoriok odpowiedział cwikiel1975 → na temat → Nadwozie i wnętrze
ja jestem w niemczech i tu nie ma św tak dużo jak w pl i gwarancje to mam ale z komisu na rok i nie na takie rzeczy -
zmiana 235/35/R19 na 235/40/R19 VW CC. Da radę?
Vittoriok odpowiedział Beni0 → na temat → Hamulce, felgi, opony
Witam,mam pytanie czy felgi takie 6,5J x16H2 ET42 będa pasować bo maja numer 3C0071496 i opony 205/55 znalazło mi na google że są dostępne w sklepie VW ale nie pisze do jakich aut pozdrawiam to beda takie do mojego na zime ?? co by nie było "Tramwaju" -
Tylna klapa nie otwiera się - B6 variant
Vittoriok odpowiedział cwikiel1975 → na temat → Nadwozie i wnętrze
Witam,już sprawa klapy załatwiona.Kupiłem dziś w servisie VW zamek i wszystko działa cena normalna 44,85€ więc nie wiem skąd ci co na aledrogo handlują takie maja bo jak patrzyłem za używany wołali po około 140 zł + przesyłka pozdrawiam -
Tylna klapa nie otwiera się - B6 variant
Vittoriok odpowiedział cwikiel1975 → na temat → Nadwozie i wnętrze
Wita,mam i ja problem z zamkiem klapy, dzis rano otworzyłem i już nie zamyka sie.Rozebrałem klapę i wymontowalem zamek,jak nacisne przycisk to tylko terkot i silniczek pracuje dość długo. Cofnołem w środku do tyłu recznie to zamek łapie. Jak spróbuję jeszcze raz to terkot i juz zostaje zablokowany. Mam szukać innego zamka czy nowy kupić tylko pewnie mnie tu skasuja w germanii za zamek w serwisie -
zmiana 235/35/R19 na 235/40/R19 VW CC. Da radę?
Vittoriok odpowiedział Beni0 → na temat → Hamulce, felgi, opony
witam,mam pytanie czy mogę założyć do mojego na zimę felgę stalową z ET50 oczywiście R16 i oponki 205/55 dzięki za odpowiedź -
Instrukcja obsługi RNS 510 już jest !!!
Vittoriok odpowiedział temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
znalazłem -
Witam ,mam klona 10,6 i pytanie o przeróbke tego kabelka ,jeśli tak to poprosze PW dzieki i pozdrówki
-
Kupujemy Passata B6/B7-na co zwrócić uwagę, jaką wersję wybrać?
Vittoriok odpowiedział Charakterek → na temat → Kupujemy Passata B6/B7
Witam ,mam pytanie czy da sie jezdzić dynamicznie paskiem z silnikiem 1,6 TDI tak jak moim B5 z opisu ? ile wytrzymuje dwumasa w B7 2011r produkcji ? -
Szarpanie-drganie przy ruszaniu raz na jakis czas.
Vittoriok odpowiedział raver32 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
witam ,męczyłem się z szarpaniem na ciepłym silniku aż postanowiłem by sie tego pozbyć bo jak teraz jechałem do polski z de i stałem w korku ponad dwie godziny to nie było szansy na normalne ruszenie tylko szarpał i podskakiwał. Pierw zmieniłem płyn hamulcowy ale bez poprawy więc w po dwóch dniach zrzucił mechanik mi skrzynie i wymieniłem tarcze z dociskiem stara tarcza mechanik mówi że jest strasznie dziwna taka zeszklona i nie widział takiej a jak nowa bo raptem 60 tyś temu założona była Zrobiłem już 1200km i wreszcie ruszam bez podskoków mam nadzieję że już tak do końca zostanie . -
Kupujemy Passata B6/B7-na co zwrócić uwagę, jaką wersję wybrać?
Vittoriok odpowiedział Charakterek → na temat → Kupujemy Passata B6/B7
no piękne posty porady w celu kupna auta ,gratulacje wszystkim właśnie szukam jakiegoś auta i naprawdę jest tu tyle postów co wnoszą tyle co nic do tematu ech... ile wytrzumują dwumasy w rocznikach 2009 na CR ?? kupując auto z przebiegiem 200k km jest już po wymianie czy dopiero padnie ? dziękuje za odpowiedź -
Witam ,jaki byłby koszt dołożenia DPF (jakiejś używki )do mojego auta bo jeżdżę po niemcowni i mam stracha przed policją, jest sens bawić w to czy szukać już innego auta ?
-
Szarpanie-drganie przy ruszaniu raz na jakis czas.
Vittoriok odpowiedział raver32 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Witam ,mnie już to szarpanie dobija.Wcześniej szarpał od czasu do czasu a wczoraj jak wracałem do domu 1100km i utknąłem w korku na a2 i ruszałem co kilka metrów juz nie robił mi pasek wyjątków tylko za każdym razem skakanie. ktoś już opanował temat i wie jak rozwiązać ten problem. -
Witam ,mam prośbe o pomoc w lokalizacji usterki w Polo 2003r błąd to : 00900 - Fuse for Signal Horn (S194) 37-10 - Faulty - Intermittent i po wykasowaniu dalej sa te objawy czyli szyby same sie otwieraja i potem odgłos dalszego otwierania gdzie szukać usterki bo nie znalazłem nic u wujka google dziekuje za pomoc.
-
Passat B5 FL 130KM 1.9TDi AVF nie odpala jak gorący
Vittoriok odpowiedział saly → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
witam ,mialem podobny problem z odpalaniem mojego jak był ciepły ,zimny palił na dotyk a ciepły juz nie i pojechałem do magika od tuningu a ten i kazał tylko zgasić i zapalić ,popatrzył na mnie i sie zaśmiał i jego słowa cytuje " Wymien se pan akumulator ,do widzenia " po wymianie wszystko tak jak trzeba,ale ile myślenia czemu tak sie działo :-) -
Gdzie zaślepić EGR i co to za część ..
Vittoriok odpowiedział Rosa → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Witam ,kupiłem ze 4 miechy temu używke i wczoraj zaś komunikat spalin więc nastepny EGR padł i pewnie pojadę na zmiane programu by go zaślepić bo juz nie mam siły. Jakie są ceny za te usługę ? Dzięki za odpowiedzi. -
Witam ,mam pytanie o nr maglownicy do passka kolegi nr VIN :WVWZZZ3BZ4E022350 Dziękuję za pomoc.
-
Passat 2003r Xenony, nie dziala samopoziomowanie i spryskiwacze
Vittoriok odpowiedział Kamilek1307 → na temat → Elektryka, oświetlenie
Witam ,odświeżam temat bo mam problem podobny do tego z postu nr.38 błąd taki : 01535 - Control Circuit for Right Headlight Range Adjusting Motor (V49) 30-10 - Open or Short to Plus - Intermittent Napisałem pytanie w Dignostyka > Kody błędów ale nikt nic nie podpowiedział ,teraz tu pytam bo czujniki sprawdzone i nie wiem czy rwać zderzak by wymontować lampę ? Jak załaduję coś ciężkiego do auta łapie ten błąd ,potem go kasuję i normalnie działa poziomowanie do momentu następnego obciążenia bagażnika,nie sprawdzałem tylko czy da się skasować jak jest obciążone auto. Dzięki za podpowiedzi gdzie szukać usterki, pozdro -
Witam ,szukam co może być przyczyną wracającego błędu jak w tytule,po skasowaniu działa poziomowanie ale jak coś wrzucę cięższego do bagażnika łapie ten błąd ,i nie wiem czy czujnik walnięty ? Miał juz ktoś podobny błąd ,dzwonie do mechanika by zobaczyć czujnik od spodu przy tylnej belce .
-
Rozbiórka drzwi i naprawa zamka - Almannah dla potomnych :)
Vittoriok odpowiedział Carrey → na temat → Poradniki i instrukcje
jak byś przeczytał ze zrozumieniem to byś nie pisał że łatwiej przełożyć bo zamek od angola nie ma styków pod kluczyk i musiałem lutować płytkę z mojego zamka -
Rozbiórka drzwi i naprawa zamka - Almannah dla potomnych :)
Vittoriok odpowiedział Carrey → na temat → Poradniki i instrukcje
witam i mnie dopadł problem z zamkiem drzwi i po rozebraniu okazało się że mikrostyk nie działa prawidłowo ten z dwoma przewodami przy ryglu. Co mam kupić teraz nowy zamiennik czy szukać jakiegoś dobrego oryginała ? Próbował ktoś wymienić ten mikrostyk ,jakiego mam szukać ? mam też problem drgania szyby jak jest opuszczona troche pozdro kupiłem zamek od angola ,lutownica w rękę i przeszczep zakończony powodzeniem ,jeszcze tylne dzri poprawić luty bo odskakuje po przekroczeniu 15km/h pozdro -
[B5][Instrukcja] Wymiana skrzyni z 5 na 6 biegową sprzęgło 240mm
Vittoriok odpowiedział rafal102 → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
Witam,jestem po wymianie skrzyni na DQS i mam taki problem z wybierakiem bo kupiłem wybierak 6 biegów po montażu wszystkiego nie pasowało mi to cięgło od góry.Kupiłem teraz drugie i kolega z forum zapewniał na 99% że to od auta co miało skrzynie DQS i okazało się dokładnie takie samo jak to co miałem.Po zamontowaniu w styczniu były problemy z włożeniem biegów 1,3,5 ale mechanik podkładkami wyregulował i jest niby dobrze ale nie tak jak powinno być i teraz nie wiem czemu tak mam czy drążki od wybieraka są inne dla różnych typów skrzyń?Poniżej zamieszczam fotke skopiowaną z aledrogo z czym mam problem. dzieki za pomoc -
Po formacie i zainstalowaniu na nowo sytemu przy uruchomieniu VCDS pokazuje mi komunikat: Can't Open Codes File: CODES.DAT system Win 7 64bit Ultimate ,wcześniej był Home premium ,test kabla przechodzi lecz nie zatwierdzi ustawień by nie pobierał aktualizacji Co mam zrobić by działał normalnie? Próbowałem już dwa razy instalować i nic. Dzięki za pomoc. Edycja: Dobra odpowiedź @mielke tylko co mam zrobic by program VCDS 10.6.4 działał ?
-
Witam mam pytanie o różnicę bo mam czujniki takie: 4B0 907 503 a na alegro znalazłem też nowe tylko z końcówką : 4B0 907 503 A Jest jakaś różnica czy mozna montować? dzi ęki za odpowiedź
-
Witam i proszę o wyrozumiałość szukałem co to za błędy lecz nie wiem co jeszcze jest nie tak bo ślinik gaśnie po kilkunastu sekundach błędy takie : 00741 - Brake Pedal Monitoring 27-00 - Implausible Signal 17849 - EGR Valve (N18): Open Circuit or Short to Ground P1441 - 35-10 - - - Intermittent 18027 - Glow Plug Relay (J52): Open or Short to Ground P1619 - 35-10 - - - Intermittent 17957 - Boost Pressure Regulation Valve (N75): Open or Short to Ground P1549 - 35-10 - - - Intermittent 01282 - Intake Manifold Flap change-over Valve (N239) 31-10 - Open or Short to Ground - Intermittent po skasowaniu wracają ,aku był padnięty ,EGR pewnie zasyfiony lecz suchy i nie słychać kwakania co może być że gaśnie? dzięki za pomoc ,autko kolegi i prosił mnie o pomoc.
