Skocz do zawartości

Vittoriok

  • Liczba zawartości

    230
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez Vittoriok

  1. witam,możecie mi polecić warsztat w Krakowie co by mi zrobił w moim aucie kilka kucyków więcej dzięki za poradę,pozdrawiam
  2. ja jestem w niemczech i tu nie ma św tak dużo jak w pl i gwarancje to mam ale z komisu na rok i nie na takie rzeczy
  3. Witam,mam pytanie czy felgi takie 6,5J x16H2 ET42 będa pasować bo maja numer 3C0071496 i opony 205/55 znalazło mi na google że są dostępne w sklepie VW ale nie pisze do jakich aut pozdrawiam to beda takie do mojego na zime ?? co by nie było "Tramwaju"
  4. Witam,już sprawa klapy załatwiona.Kupiłem dziś w servisie VW zamek i wszystko działa cena normalna 44,85€ więc nie wiem skąd ci co na aledrogo handlują takie maja bo jak patrzyłem za używany wołali po około 140 zł + przesyłka pozdrawiam
  5. Wita,mam i ja problem z zamkiem klapy, dzis rano otworzyłem i już nie zamyka sie.Rozebrałem klapę i wymontowalem zamek,jak nacisne przycisk to tylko terkot i silniczek pracuje dość długo. Cofnołem w środku do tyłu recznie to zamek łapie. Jak spróbuję jeszcze raz to terkot i juz zostaje zablokowany. Mam szukać innego zamka czy nowy kupić tylko pewnie mnie tu skasuja w germanii za zamek w serwisie
  6. witam,mam pytanie czy mogę założyć do mojego na zimę felgę stalową z ET50 oczywiście R16 i oponki 205/55 dzięki za odpowiedź
  7. Witam ,mam klona 10,6 i pytanie o przeróbke tego kabelka ,jeśli tak to poprosze PW dzieki i pozdrówki
  8. Witam ,mam pytanie czy da sie jezdzić dynamicznie paskiem z silnikiem 1,6 TDI tak jak moim B5 z opisu ? ile wytrzymuje dwumasa w B7 2011r produkcji ?
  9. witam ,męczyłem się z szarpaniem na ciepłym silniku aż postanowiłem by sie tego pozbyć bo jak teraz jechałem do polski z de i stałem w korku ponad dwie godziny to nie było szansy na normalne ruszenie tylko szarpał i podskakiwał. Pierw zmieniłem płyn hamulcowy ale bez poprawy więc w po dwóch dniach zrzucił mechanik mi skrzynie i wymieniłem tarcze z dociskiem stara tarcza mechanik mówi że jest strasznie dziwna taka zeszklona i nie widział takiej a jak nowa bo raptem 60 tyś temu założona była Zrobiłem już 1200km i wreszcie ruszam bez podskoków mam nadzieję że już tak do końca zostanie .
  10. no piękne posty porady w celu kupna auta ,gratulacje wszystkim właśnie szukam jakiegoś auta i naprawdę jest tu tyle postów co wnoszą tyle co nic do tematu ech... ile wytrzumują dwumasy w rocznikach 2009 na CR ?? kupując auto z przebiegiem 200k km jest już po wymianie czy dopiero padnie ? dziękuje za odpowiedź
  11. Witam ,jaki byłby koszt dołożenia DPF (jakiejś używki )do mojego auta bo jeżdżę po niemcowni i mam stracha przed policją, jest sens bawić w to czy szukać już innego auta ?
  12. Witam ,mnie już to szarpanie dobija.Wcześniej szarpał od czasu do czasu a wczoraj jak wracałem do domu 1100km i utknąłem w korku na a2 i ruszałem co kilka metrów juz nie robił mi pasek wyjątków tylko za każdym razem skakanie. ktoś już opanował temat i wie jak rozwiązać ten problem.
  13. Witam ,mam prośbe o pomoc w lokalizacji usterki w Polo 2003r błąd to : 00900 - Fuse for Signal Horn (S194) 37-10 - Faulty - Intermittent i po wykasowaniu dalej sa te objawy czyli szyby same sie otwieraja i potem odgłos dalszego otwierania gdzie szukać usterki bo nie znalazłem nic u wujka google dziekuje za pomoc.
  14. witam ,mialem podobny problem z odpalaniem mojego jak był ciepły ,zimny palił na dotyk a ciepły juz nie i pojechałem do magika od tuningu a ten i kazał tylko zgasić i zapalić ,popatrzył na mnie i sie zaśmiał i jego słowa cytuje " Wymien se pan akumulator ,do widzenia " po wymianie wszystko tak jak trzeba,ale ile myślenia czemu tak sie działo :-)
  15. Witam ,kupiłem ze 4 miechy temu używke i wczoraj zaś komunikat spalin więc nastepny EGR padł i pewnie pojadę na zmiane programu by go zaślepić bo juz nie mam siły. Jakie są ceny za te usługę ? Dzięki za odpowiedzi.
  16. Witam ,mam pytanie o nr maglownicy do passka kolegi nr VIN :WVWZZZ3BZ4E022350 Dziękuję za pomoc.
  17. Witam ,odświeżam temat bo mam problem podobny do tego z postu nr.38 błąd taki : 01535 - Control Circuit for Right Headlight Range Adjusting Motor (V49) 30-10 - Open or Short to Plus - Intermittent Napisałem pytanie w Dignostyka > Kody błędów ale nikt nic nie podpowiedział ,teraz tu pytam bo czujniki sprawdzone i nie wiem czy rwać zderzak by wymontować lampę ? Jak załaduję coś ciężkiego do auta łapie ten błąd ,potem go kasuję i normalnie działa poziomowanie do momentu następnego obciążenia bagażnika,nie sprawdzałem tylko czy da się skasować jak jest obciążone auto. Dzięki za podpowiedzi gdzie szukać usterki, pozdro
  18. Witam ,szukam co może być przyczyną wracającego błędu jak w tytule,po skasowaniu działa poziomowanie ale jak coś wrzucę cięższego do bagażnika łapie ten błąd ,i nie wiem czy czujnik walnięty ? Miał juz ktoś podobny błąd ,dzwonie do mechanika by zobaczyć czujnik od spodu przy tylnej belce .
  19. jak byś przeczytał ze zrozumieniem to byś nie pisał że łatwiej przełożyć bo zamek od angola nie ma styków pod kluczyk i musiałem lutować płytkę z mojego zamka
  20. witam i mnie dopadł problem z zamkiem drzwi i po rozebraniu okazało się że mikrostyk nie działa prawidłowo ten z dwoma przewodami przy ryglu. Co mam kupić teraz nowy zamiennik czy szukać jakiegoś dobrego oryginała ? Próbował ktoś wymienić ten mikrostyk ,jakiego mam szukać ? mam też problem drgania szyby jak jest opuszczona troche pozdro kupiłem zamek od angola ,lutownica w rękę i przeszczep zakończony powodzeniem ,jeszcze tylne dzri poprawić luty bo odskakuje po przekroczeniu 15km/h pozdro
  21. Witam,jestem po wymianie skrzyni na DQS i mam taki problem z wybierakiem bo kupiłem wybierak 6 biegów po montażu wszystkiego nie pasowało mi to cięgło od góry.Kupiłem teraz drugie i kolega z forum zapewniał na 99% że to od auta co miało skrzynie DQS i okazało się dokładnie takie samo jak to co miałem.Po zamontowaniu w styczniu były problemy z włożeniem biegów 1,3,5 ale mechanik podkładkami wyregulował i jest niby dobrze ale nie tak jak powinno być i teraz nie wiem czemu tak mam czy drążki od wybieraka są inne dla różnych typów skrzyń?Poniżej zamieszczam fotke skopiowaną z aledrogo z czym mam problem. dzieki za pomoc
  22. Po formacie i zainstalowaniu na nowo sytemu przy uruchomieniu VCDS pokazuje mi komunikat: Can't Open Codes File: CODES.DAT system Win 7 64bit Ultimate ,wcześniej był Home premium ,test kabla przechodzi lecz nie zatwierdzi ustawień by nie pobierał aktualizacji Co mam zrobić by działał normalnie? Próbowałem już dwa razy instalować i nic. Dzięki za pomoc. Edycja: Dobra odpowiedź @mielke tylko co mam zrobic by program VCDS 10.6.4 działał ?
  23. Witam mam pytanie o różnicę bo mam czujniki takie: 4B0 907 503 a na alegro znalazłem też nowe tylko z końcówką : 4B0 907 503 A Jest jakaś różnica czy mozna montować? dzi ęki za odpowiedź
  24. Witam i proszę o wyrozumiałość szukałem co to za błędy lecz nie wiem co jeszcze jest nie tak bo ślinik gaśnie po kilkunastu sekundach błędy takie : 00741 - Brake Pedal Monitoring 27-00 - Implausible Signal 17849 - EGR Valve (N18): Open Circuit or Short to Ground P1441 - 35-10 - - - Intermittent 18027 - Glow Plug Relay (J52): Open or Short to Ground P1619 - 35-10 - - - Intermittent 17957 - Boost Pressure Regulation Valve (N75): Open or Short to Ground P1549 - 35-10 - - - Intermittent 01282 - Intake Manifold Flap change-over Valve (N239) 31-10 - Open or Short to Ground - Intermittent po skasowaniu wracają ,aku był padnięty ,EGR pewnie zasyfiony lecz suchy i nie słychać kwakania co może być że gaśnie? dzięki za pomoc ,autko kolegi i prosił mnie o pomoc.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności