Vittoriok
-
Liczba zawartości
230 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez Vittoriok
-
Afera VW z emisją spalin - można już sprawdzać
Vittoriok odpowiedział user78 → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
wczoraj byłem w serwisie po rachunek za montaż RNS510 z zeszłego roku i pytałem czy ta akcja bedzie obowiązkowa,powiedział mi koleś że tak ,mam już pismo informujące że będę wzywany ale to sie dowiem w innym terminie ,tak że w Niemczech będzie każdego czekało zaproszenie ,ja już sie martwię bo mam po wirusie auto czy mi go nie-odwirusują pozdrawiam -
Wejście złodzieja do zamkniętego auta?
Vittoriok odpowiedział Vittoriok → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
witam ,był wczoraj rzeczoznawca do mojego auta ,oglądał sprawdzał i stwierdził że prawdopodobnie otwarcie było sprzętem wychwytującym fale radiowe (tak go zrozumiałem ale mogę sie mylić) czekam teraz na ich decyzję co do odszkodowania . -
witam,po ostatniej wizycie złodzieja w aucie muszę jakiś alarm zamontować co byście polecili dobrego co by aktywacja/dezaktywacja była nie pilotem tylko kartą noszoną przy sobie powiadomienie gsm i była opcja odcięcia zasilania któregoś sterownika dziękuje za pomoc
-
Wejście złodzieja do zamkniętego auta?
Vittoriok odpowiedział Vittoriok → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
zaraz idę sprawdzić pod ta zaślepką zdejmuje ją sie normalnie czy trzeba czymś podważyć ? sprawdzałem i pod zaślepką miałem czyściejszy punkt drzwi , po zdjęciu zaślepki wygląda normalnie i normalnie otwiera i zmyka sie auto ... -
Wejście złodzieja do zamkniętego auta?
Vittoriok odpowiedział Vittoriok → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
Teraz to już na 100% muszę jakiś alarm dołożyć do auta ale taki by nie był rozbrajany tym samym pilotem tylko jaki ten alarm ?? w Germani nie wolno mieć tej opcji dźwięku zamykania -
Wejście złodzieja do zamkniętego auta?
Vittoriok odpowiedział Vittoriok → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
Alarm mam fabryczny ,miałem dokładać ale zeszło sie i nie zdążyłem w pl tego zrobić kolega dzwonił do mnie i mówił że złodzieje profesjonaliści maja jakieś sprzęty by po fali radiowej otworzyć auto ale ile w tym prawdy !! Żona twierdzi że zamykała na bank pilotem auto wczoraj byłem zgłosić na policji teraz czekam na kontakt z ubezpieczalnią bo jestem w Germani i mam kontakt z naszym rodakiem co tam pracuje. -
Witam mam paska jak w opisie i dziś rano zastałem auto bez nawigacji . Moje pytanie jest czy już mają sposoby by wejść do auta nie uszkadzając nic bo pierwszym razem rozbili mi szybę a teraz wszystko jest cacy ,drzwi nigdzie ni widać by coś było kombinowane. pozdrawiam i czekam na wasze wypowiedzi
-
Instalacja Mapy/Softu RNS 510.
Vittoriok odpowiedział MrZi → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
witam ,ja nagrałem płytę z mapami V13 i przy próbie wgrania po chwili wyskoczył komunikat o błędzie moja nawi jest nowa (roczna) więc laser na bank czysty to ponownie wsadziłem tą samą płytę i znowu komunikat o błędzie ,miałem nagrać kolejną płytę ale dalej próbowałem wgrać i zaś komunikat o błędzie wgrywania więc ponownie i po chwili sukces !!!! tak że czasem warto popróbować kilka razy nim się ktoś zdecyduje na czyszczenie lu nagrywanie nowych płyt pozdrawiam -
Afera VW z emisją spalin - można już sprawdzać
Vittoriok odpowiedział user78 → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
mi w grudniu robił pod krakowem to nie wyciągał żadnego kompa z auta ale to zależy od posiadanego sprzętu do tych zabiegów :-) -
Afera VW z emisją spalin - można już sprawdzać
Vittoriok odpowiedział user78 → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
witam,mój też sie kwalifikuje do modyfikacji teraz mam stracha bo jestem w germani i tu mam zarejestrowane a była robiona korekta map na podniesienie mocy pewnie po akcji zaś będzie odwiedzić Tunera tylko nie zrobia mi tego za darmo po raz drugi -
Witam ,szukalem na forum takiego tematu ale nic nie znalazłem więc piszę źe mam takie pytnie co i gdzie mam zmienić by mi sie automatycznie nawi zmieniała dzień/noc abo coś sie przestawiło lub zgłupiała moja nawi a miałem to po aktualizacji softu mod Jusi. Teraz od kilku tygodni nie zmienia sie podświetlenie ,czemu ? Dzieki za pomoc i przepraszam jeśli juź taki temat jest ,pozdrowionki.
-
Instalacja Mapy/Softu RNS 510.
Vittoriok odpowiedział MrZi → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Ją miałem podobnie ,pierw teź pomagał restart navi i widziało satelity,potem już nie pomagało ,możesz mieć używke też uszkodzoną .. Ja kupiłem nowego rekina i działa nawi normalnie . -
witam ,spotkał ktoś jakieś fotostory rozbiórki tyłu tapicerki w celu wymiany anteny rekina ? może ktoś poradzić od czego sie zabrać by rozebrać to i nie uszkodzić nic dziękuję za pomoc Antena wymieniona powodem było jej padnięcie i czasem jezdziła nawi po polach z boku drogi a czasem wcale nie łapała sygnału.
-
Witam ,potrzebuję nr anteny rekina do mojego auta bo chyba padła Nr vin : WVWZZZ3CZCE057772 Dziekuje za pomoc,pozdrawiam
-
Instalacja Mapy/Softu RNS 510.
Vittoriok odpowiedział MrZi → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Panowie możliwe że po zmianie softu padła mi antena GPS bo kiedyś straciła nawigacja lokalizacje i jeździłem z boku drogi ,potem już całkiem gdzie indziej mi pokazywało ,było że działała a za chwilę już nie ,jak to sprawdzić czy to antena czy uwaliłem RNS ? -
Instalacja Mapy/Softu RNS 510.
Vittoriok odpowiedział MrZi → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Pisałem troche wcześniej o tym że miałem nawi z tym softem ,po akcji złodzieja serwis zamontował nową z nowym softemi i przy wpisywaniu celu trzeba było po dwa trzy x naciskać literke oraz potwierdzenia ogólnie mółowato chodziła więc wgrałem sprawdzoną wersje 4120A -
Instalacja Mapy/Softu RNS 510.
Vittoriok odpowiedział MrZi → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Witam,dziś wreszcie wgrałem soft 4120a do mojej nawi troche było problemów ale jakoś ruszyło i zainstalowało sie jak trzeba Mapy zostały ,ostatnie cele i wszystko inne co było na wersji 5274 Z rana jak wsadziłem płytę to ją wypluło i komunikat po angielsku ,potem druga próba i bez rezultatu zawieszka nawi,odstało auto trzy godz i ponowna próba zakończona sukcesem , Dziękuję wszystkim za pomoc bo jest tu na forum wszystko opisane ,pozdrawiam. -
Instalacja Mapy/Softu RNS 510.
Vittoriok odpowiedział MrZi → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Po kradzierzy nawi serwis wstawił nową i mam teraz soft 5274 i odnosze wrażenie że strasznie muli ,nawet jak coś wpisuję to szuka długo , Wchodzę w ustawienia i nie widzę by była opcja taka o której piszecie na zezwolenie wcześniejszej wersji,mam tylko przywrócenie fabrycznych ustawień . Tomek ,wchodząc w setup trzymając dłużej klawisz mam tylko trzy opcje ,dwie to pasmo radia trzecia to info nawigacji Co mam zrobić by mieć pełny dostęp do tych ustawień Zmienione kodowanie i wreszcie mam pełny dostęp do menu. -
Instalacja Mapy/Softu RNS 510.
Vittoriok odpowiedział MrZi → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Moje pytanie :czy przywrócenie ustawień fabrycznych to ,to samo co moźliwość instalacji wcześniejszych wersji oprogramowania bo chcę wgrać sprawdzoną wersje 4120a bo to co mam to masakra Dzieki za pomoc -
Instalacja Mapy/Softu RNS 510.
Vittoriok odpowiedział MrZi → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Witam, zamk tował mi serwis nową nawi i ma softa 5xxx ,zdaje mi sie ze nie działa jak nawi stara co miałem 4xxxA Mogę zainstalować wcześniejszą wersje jak jest nowsza czy bedzie to problem Pozdrawiam -
Instalacja Mapy/Softu RNS 510.
Vittoriok odpowiedział MrZi → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
dzieki za podpowiedź ,nawet za dobrze nie zrozumiałem niemca w serwisie a coś tam gadał że będę płacić tylko nie wim za co ,jutro zadzwoni mi kolega i sie dowie o co chodzi pozdrawiam -
Instalacja Mapy/Softu RNS 510.
Vittoriok odpowiedział MrZi → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Witam ,dziś rano stwierdziłem brak nawi ,szyba rozbita wymontował złodziej navi i jeszcze obciął dwie wtyczki bo dwie wiązki leżą bez wtyczek mam jechać na wycenę szkody do ubezpieczenia i potem pewnie na serwis VW by mi zamontowali navi Jakie mapy mi wgrają ? Nowe czy te które były kupione przez poprzedniego właściciela bo chyba soft będzie aktualizowany pozdrawiam -
Dzieki chłopaki i sorki nie jestem prof.Miodkiem dla mnie ortografia to chory wymysł tak jak i polskie nazwy miast zagranicznych ,jest Roma a nie źaden Rzym :-)
-
Witam ,mam prośbę o poradę z czego dorobić uszczelke do czujnika przód bo mi brakuje jednej i jak jest lud na zderzaku to czujnik piszczy dzieki za poradę
-
Grupowy chiptuning i usuwanie DPF Poznań, Piła, Szczecin, Wałbrzych
Vittoriok odpowiedział kmink → na temat → Mechaniczny
Prosze o dopisanie mnie Chip GcsTuning Kraków
