Skocz do zawartości

Vittoriok

  • Liczba zawartości

    230
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez Vittoriok

  1. wczoraj byłem w serwisie po rachunek za montaż RNS510 z zeszłego roku i pytałem czy ta akcja bedzie obowiązkowa,powiedział mi koleś że tak ,mam już pismo informujące że będę wzywany ale to sie dowiem w innym terminie ,tak że w Niemczech będzie każdego czekało zaproszenie ,ja już sie martwię bo mam po wirusie auto czy mi go nie-odwirusują pozdrawiam
  2. witam ,był wczoraj rzeczoznawca do mojego auta ,oglądał sprawdzał i stwierdził że prawdopodobnie otwarcie było sprzętem wychwytującym fale radiowe (tak go zrozumiałem ale mogę sie mylić) czekam teraz na ich decyzję co do odszkodowania .
  3. witam,po ostatniej wizycie złodzieja w aucie muszę jakiś alarm zamontować co byście polecili dobrego co by aktywacja/dezaktywacja była nie pilotem tylko kartą noszoną przy sobie powiadomienie gsm i była opcja odcięcia zasilania któregoś sterownika dziękuje za pomoc
  4. zaraz idę sprawdzić pod ta zaślepką zdejmuje ją sie normalnie czy trzeba czymś podważyć ? sprawdzałem i pod zaślepką miałem czyściejszy punkt drzwi , po zdjęciu zaślepki wygląda normalnie i normalnie otwiera i zmyka sie auto ...
  5. Teraz to już na 100% muszę jakiś alarm dołożyć do auta ale taki by nie był rozbrajany tym samym pilotem tylko jaki ten alarm ?? w Germani nie wolno mieć tej opcji dźwięku zamykania
  6. Alarm mam fabryczny ,miałem dokładać ale zeszło sie i nie zdążyłem w pl tego zrobić kolega dzwonił do mnie i mówił że złodzieje profesjonaliści maja jakieś sprzęty by po fali radiowej otworzyć auto ale ile w tym prawdy !! Żona twierdzi że zamykała na bank pilotem auto wczoraj byłem zgłosić na policji teraz czekam na kontakt z ubezpieczalnią bo jestem w Germani i mam kontakt z naszym rodakiem co tam pracuje.
  7. Witam mam paska jak w opisie i dziś rano zastałem auto bez nawigacji . Moje pytanie jest czy już mają sposoby by wejść do auta nie uszkadzając nic bo pierwszym razem rozbili mi szybę a teraz wszystko jest cacy ,drzwi nigdzie ni widać by coś było kombinowane. pozdrawiam i czekam na wasze wypowiedzi
  8. witam ,ja nagrałem płytę z mapami V13 i przy próbie wgrania po chwili wyskoczył komunikat o błędzie moja nawi jest nowa (roczna) więc laser na bank czysty to ponownie wsadziłem tą samą płytę i znowu komunikat o błędzie ,miałem nagrać kolejną płytę ale dalej próbowałem wgrać i zaś komunikat o błędzie wgrywania więc ponownie i po chwili sukces !!!! tak że czasem warto popróbować kilka razy nim się ktoś zdecyduje na czyszczenie lu nagrywanie nowych płyt pozdrawiam
  9. mi w grudniu robił pod krakowem to nie wyciągał żadnego kompa z auta ale to zależy od posiadanego sprzętu do tych zabiegów :-)
  10. witam,mój też sie kwalifikuje do modyfikacji teraz mam stracha bo jestem w germani i tu mam zarejestrowane a była robiona korekta map na podniesienie mocy pewnie po akcji zaś będzie odwiedzić Tunera tylko nie zrobia mi tego za darmo po raz drugi
  11. Witam ,szukalem na forum takiego tematu ale nic nie znalazłem więc piszę źe mam takie pytnie co i gdzie mam zmienić by mi sie automatycznie nawi zmieniała dzień/noc abo coś sie przestawiło lub zgłupiała moja nawi a miałem to po aktualizacji softu mod Jusi. Teraz od kilku tygodni nie zmienia sie podświetlenie ,czemu ? Dzieki za pomoc i przepraszam jeśli juź taki temat jest ,pozdrowionki.
  12. Ją miałem podobnie ,pierw teź pomagał restart navi i widziało satelity,potem już nie pomagało ,możesz mieć używke też uszkodzoną .. Ja kupiłem nowego rekina i działa nawi normalnie .
  13. witam ,spotkał ktoś jakieś fotostory rozbiórki tyłu tapicerki w celu wymiany anteny rekina ? może ktoś poradzić od czego sie zabrać by rozebrać to i nie uszkodzić nic dziękuję za pomoc Antena wymieniona powodem było jej padnięcie i czasem jezdziła nawi po polach z boku drogi a czasem wcale nie łapała sygnału.
  14. Witam ,potrzebuję nr anteny rekina do mojego auta bo chyba padła Nr vin : WVWZZZ3CZCE057772 Dziekuje za pomoc,pozdrawiam
  15. Panowie możliwe że po zmianie softu padła mi antena GPS bo kiedyś straciła nawigacja lokalizacje i jeździłem z boku drogi ,potem już całkiem gdzie indziej mi pokazywało ,było że działała a za chwilę już nie ,jak to sprawdzić czy to antena czy uwaliłem RNS ?
  16. Pisałem troche wcześniej o tym że miałem nawi z tym softem ,po akcji złodzieja serwis zamontował nową z nowym softemi i przy wpisywaniu celu trzeba było po dwa trzy x naciskać literke oraz potwierdzenia ogólnie mółowato chodziła więc wgrałem sprawdzoną wersje 4120A
  17. Witam,dziś wreszcie wgrałem soft 4120a do mojej nawi troche było problemów ale jakoś ruszyło i zainstalowało sie jak trzeba Mapy zostały ,ostatnie cele i wszystko inne co było na wersji 5274 Z rana jak wsadziłem płytę to ją wypluło i komunikat po angielsku ,potem druga próba i bez rezultatu zawieszka nawi,odstało auto trzy godz i ponowna próba zakończona sukcesem , Dziękuję wszystkim za pomoc bo jest tu na forum wszystko opisane ,pozdrawiam.
  18. Po kradzierzy nawi serwis wstawił nową i mam teraz soft 5274 i odnosze wrażenie że strasznie muli ,nawet jak coś wpisuję to szuka długo , Wchodzę w ustawienia i nie widzę by była opcja taka o której piszecie na zezwolenie wcześniejszej wersji,mam tylko przywrócenie fabrycznych ustawień . Tomek ,wchodząc w setup trzymając dłużej klawisz mam tylko trzy opcje ,dwie to pasmo radia trzecia to info nawigacji Co mam zrobić by mieć pełny dostęp do tych ustawień Zmienione kodowanie i wreszcie mam pełny dostęp do menu.
  19. Moje pytanie :czy przywrócenie ustawień fabrycznych to ,to samo co moźliwość instalacji wcześniejszych wersji oprogramowania bo chcę wgrać sprawdzoną wersje 4120a bo to co mam to masakra Dzieki za pomoc
  20. Witam, zamk tował mi serwis nową nawi i ma softa 5xxx ,zdaje mi sie ze nie działa jak nawi stara co miałem 4xxxA Mogę zainstalować wcześniejszą wersje jak jest nowsza czy bedzie to problem Pozdrawiam
  21. dzieki za podpowiedź ,nawet za dobrze nie zrozumiałem niemca w serwisie a coś tam gadał że będę płacić tylko nie wim za co ,jutro zadzwoni mi kolega i sie dowie o co chodzi pozdrawiam
  22. Witam ,dziś rano stwierdziłem brak nawi ,szyba rozbita wymontował złodziej navi i jeszcze obciął dwie wtyczki bo dwie wiązki leżą bez wtyczek mam jechać na wycenę szkody do ubezpieczenia i potem pewnie na serwis VW by mi zamontowali navi Jakie mapy mi wgrają ? Nowe czy te które były kupione przez poprzedniego właściciela bo chyba soft będzie aktualizowany pozdrawiam
  23. Dzieki chłopaki i sorki nie jestem prof.Miodkiem dla mnie ortografia to chory wymysł tak jak i polskie nazwy miast zagranicznych ,jest Roma a nie źaden Rzym :-)
  24. Witam ,mam prośbę o poradę z czego dorobić uszczelke do czujnika przód bo mi brakuje jednej i jak jest lud na zderzaku to czujnik piszczy dzieki za poradę
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności