Skocz do zawartości
sergiusz-

[B5] Rozmiar felg do B5 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

Do B5 Flelga na przód sprawdzone mam Felga 9" ET48 + 5mm dystans wchodzi elegancko.. Między "zwrotnicą" (czy jak ten element nazwac) a felga zostaje ok 4mm luzu.

Tak wiem sam zadałem pytanie i po sprawdzeniu sam se odpowiedziałem. Ale może komuś się przyda taka informacja.

Edytowane przez Sesek
błędy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomóżcie. Czytam te wszystkie wątki odnośnie felg itp.. Posiadam Paska 3B 1.8 20V z 1998 roku. Mam okazję zakupić alufelgi o takich parametrach : 7J 15" ET37 . Proszę o info czy te felgi podejdą do mojego auta czy potrzebne będą jakieś dystanse czy coś innego i jakie najlepsze opony byłyby do tych felg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamienie felgi 19 w chromach z dystansami i srubami na 16 lub 15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy pomóżcie. Czytam te wszystkie wątki odnośnie felg itp.. Posiadam Paska 3B 1.8 20V z 1998 roku. Mam okazję zakupić alufelgi o takich parametrach : 7J 15" ET37 . Proszę o info czy te felgi podejdą do mojego auta czy potrzebne będą jakieś dystanse czy coś innego i jakie najlepsze opony byłyby do tych felg.

 

Siemka.

 

Jeżeli otwór centrujący ma wymiar 57 to podejdą bez żadnego problemu.

Nic nie będziesz musiał kombinować.

Jeśli otwór centrujący w feldze jest większy będzie potrzebny pierścień centrujący.

Tu masz wytłumaczone.

http://www.felgi.pl/artykul/srednica-piasty-otwor-centralny-felgi-oraz-pierscienie-centrujace

 

Opony, poczytaj tutaj:

http://http://forum.vw-passat.pl/threads/1076-jakie-opony-letnie/page94

 

Pozdro P.

Edytowane przez milu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Panowie mam do kupienia w dobrych pieniądzach felgi z Audi A6 o parametrach:

5x112

8x18

ET 48

a na nich założone są opony 245/40.

Czy wejdą w takiej konfiguracji do Passata 3BG kombi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Panowie mam do kupienia w dobrych pieniądzach felgi z Audi A6 o parametrach:

5x112

8x18

ET 48

a na nich założone są opony 245/40.

Czy wejdą w takiej konfiguracji do Passata 3BG kombi??

 

 

Teoretycznie tak, jednak bałbym się że jest zbyt wysokie ET i jest możliwość że opona będzie ocierać o zwrotnice. Niech się wypowie ktoś kto takie coś mocował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tego się boje... nawet myślałem żeby zmienić opony na 225/40/18 ale też nie jestem pewny czy to wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanko odnośnie felg. Obecnie mam założone letnie 205/60 r 15 na alusach 7J 15x2 et 37. Szwagier przywiózł zimówki z mercedesa c klasy 195/65 r 15 na stalówkach 6J 15x2 et 31.

 

Mam pytanie czy owe zimówki przypasują do mojego paska. Mianowicie przymierzyłem jedno koło delikatnie się przejechałem po podwórku na max skręt w każdą stronę nic nie tarło ani nic. Ma je w dobrej cenie dlatego pytam. Wiem, że bd trzeba dokupić jedynie pierścienie centrujące.

 

Jak myślicie czy nie bd problemu z et 31?? czekam na odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Mam pytanko odnośnie felg. Obecnie mam założone letnie 205/60 r 15 na alusach 7J 15x2 et 37. Szwagier przywiózł zimówki z mercedesa c klasy 195/65 r 15 na stalówkach 6J 15x2 et 31.

 

Mam pytanie czy owe zimówki przypasują do mojego paska. Mianowicie przymierzyłem jedno koło delikatnie się przejechałem po podwórku na max skręt w każdą stronę nic nie tarło ani nic. Ma je w dobrej cenie dlatego pytam. Wiem, że bd trzeba dokupić jedynie pierścienie centrujące.

 

Jak myślicie czy nie bd problemu z et 31?? czekam na odp

Wszystko powinno pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Proszę o poradę, mam Passata B5, 2000r przed liftem 115km 6 biegów, kombi, szukam ładnych kół zimowych, znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/alufelgi-16-vw-audi-passat-touran-golf-5x112-zima-i4732215071.html

lub

http://allegro.pl/alu-opony-zima-vw-passat-b5-b6-touran-audi-a6-a4-i4665897314.html

 

Które mi podpasują? Trzeba będzie jakieś pierścienie? czy to wpływa na jakoś jazdy, spalanie?

czytałem trochę na forum ale nie jestem pewien a nie chcę umoczyć wysyłkowo pieniędzy.

Z góry dziękuję za pomoc.

pozdr.

Wyjatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wie ktoś co to za felgi?

Jakie dekielki można do nich dokupić?

 

http://olx.pl/oferta/kola-letnie-alufelgi-z-oponami-17-cali-vw-mercedes-5x112-tanio-CID5-ID7rsrt.html

 

Szukam czegoś niedrogiego do B5ki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanko - bedzie obcierac kola oryg vw largo (7" szer et45 17") na springach -35 z opona 215/50?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko. Czy felga 7JX15HZ ET37 15 cali będzie ok do paska b5 2004r. Dodam że oponki mam 195/65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, czy felga od mercedesa stalowa 7jx16 et33 wejdzie do B5 99' ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rofesja - wejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie ocierać o nadkole? Czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wejda to nie beda ocierac o nadkole :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pomoc, bo kupiłem okazyjnie i zastanawiałem się co teraz zrobić, w "wulkanizacji" powiedzieli, że to nie możliwe, by pasowały i tylko na moją odpowiedzialność je założą... Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności