Skocz do zawartości
sergiusz-

[B5] Rozmiar felg do B5 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

Może masz i rację. Mam jeszcze trochę czasu to sobie pomyślę i co jakiś czas poprzeglądam aukcję, może coś ciekawego się znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany 17 cali 7.5 szeroka i ET 30 wejdzie to ładnie z gwintem czy już przód poszerzać :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam koledzy nurtuje mnie pytanie czy felga 17"x 7,5" 5x112 o ET38 z oponami 225/45 podejdzie 3b kombi.

 

podejdzie na luzie;)

 

Pany 17 cali 7.5 szeroka i ET 30 wejdzie to ładnie z gwintem czy już przód poszerzać biggrin.gif ?

 

jak wyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podejdzie na luzie;)

 

 

 

jak wyżej

 

Dzięki wielkie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy do b5fl takie felgi podejda 8jx18h2 et29 obecnie mam et35 8jx 17ha et nie bedzie za małe??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem obiegowe opinie że do 4motion MUSZĄ wszystkie felgi być tej samej szerokości.

Dlatego moje pytanie czy to chodzi o szerokość koła czy jego średnicę?

Bo jeśli o szerokość to czy ktoś z was ma z przodu więcej niż 8,5J?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnica musi być taka sama, szerokość nic do tego nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego, wg mnie do B5FL max to 7½ J 17", ET 40 przy oponie 225... przynajmniej chodzi o to, aby kamyki nie obijały błotników - bo inaczej po dwóch latach ich nie będzie (tzn. będzie rdza zamiast błotników).

Niestety do B5 przed liftem ET40 to za dużo, chyba że opona byłaby węższa (225 z przodu za bardzo wystawało - tył dał radę, ale przód musiałby być 215, a najlepiej 205... więc lepiej ET głębsze...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

zaczynam szukać felg do mojego passata b5fl 2.5tdi BDG ,jakie polecacie ,chodzi mi o felgi 16,17,18cali z najlepszym et zeby kolo normalnie wchodzilo w nadkole a nie tarlo .pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi opony szerszej jak 215 nie chce mam teraz na vancovery 205/55/16 new dunlop winter 4d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Felgi 19''ET60 szerokość 9 felgi z touarega,, ATHEO,,5/130

Miał ktoś je na pasku? Opony 225/35/19 przy glebie podejdą do paskab5fl

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie , mam b5 fl w kombi i szukam felg 17" , mam do kupienia dezent'y z wzorem porsche tylko et60 przy 8" szerokosci felgi , powiedzcie czy wejdzie mi na seryjne zawieszenie bez gleby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z jakim et felg najlepiej szukać rzecz jasna 17" bo wszystkie które mi się podobają maja et 56 są to felgi z audi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jestem tu nowy mam pytanie czy do paska 98 r wejdą felgi 17 7.5 et 30 z góry dziękuje a odpowiedz i jaki najlepszy rozmiar opon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opony 205/50 r17 lub 225/45 r 17 . przód będzie na równo z błotnikiem jak się nie mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedz teraz mam 16 et 35 i już są na styk z błotnikami tak więc chyba sprzedam je dalej lub zamienia na inne z odpowiednim et bo jak będę obniżał auto pewnie będzie problem chyba ze ktoś ma jeszcze jakieś pomysły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jeździłem na swoich 16" 7,5J ET 35 na glebie i problemu nie było ładnie mi się schowały w błotniki i nic nie ocierało potem wpadły 18". Zależy ile chcesz obniżyć ale jak masz go kłaść w dół to nie zakładał bym 17" tylko 18" lub 19". Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak masz go kłaść w dół to nie zakładał bym 17" tylko 18" lub 19"

 

Ale jak chcesz iść na glebę, to właśnie 17"lub 18" jak dasz więcej to nie zredukujesz prześwitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema chciałbym obniżyć o ok 40 min by nie kolidowało z codziennym użytkowaniem i myśle ze 17 to jest optymalny rozmiar by auto nabrało smaku wiem ze et35 wchodzi na styk ale nadmieniam ze zakupiłem felgi 17 z et 30 i mam mieszane uczucia co do tego et

Edytowane przez passat t d i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności