Skocz do zawartości
Marek

MODUŁ KOMFORTU - Diagnostyka VAG

Rekomendowane odpowiedzi

czy do tego czeskiego programiku wystarczy kabel obd2 i czy ten program bedzie dzialac na windowsie?

A robi się to tak

Edytowane przez lobuzbodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam moduł komfortu: 038 906 018 P

Passat '98, czeski program nie może się połączyć(wiadomo, od '00), natomiast VCD_PRO nie nawiązuje połączenia, gdyż posiadam tylko kabel USB. Orientuje się ktoś może jakie ukryte funkcje posiada ten moduł? jest możliwość aktywowania domykania szyb pilotem(ręcznie kluczykiem się domykają)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko kabelek na USB odpada raczej do dosowskiego programu bynajmniej u mnie nie łączy się z niczym przez USB. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bynajmniej u mnie nie łączy się z niczym przez USB

VCD_PRO tylko przez COM, po USB niestety nic nie zrobisz.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę informacje jakie funkcje mogę odblokować/zablokować w moim module komfortu(038 906 018 P)??

 

Kombinował ktoś z VCD_PRO na virtual pc?? Pod baze XP i moze emulacja USB na COM do virtualnego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki inny moduł komfortu mogę wstawić zamiast 3B0 959 796 L taki pokazuje vag a na skrzynce pisze bez literki L . Na allegro nie mogę znaleźć o takim numerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie znajdę informacje jakie funkcje mogę odblokować/zablokować w moim module komfortu(038 906 018 P)??

Może lepiej nie kombinuj bo chyba piszesz o sterowniku silnika a komfortu szukaj pod nogami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do tego czeskiego programu??

Czy on zmieni tylko otwieranie szyb po naduszeniu pilotem, czy tez otwieranie wystkich dzwi po naduszeniu raz pilotem?

Pytam bo mam ustawione ze jak raz nadusze na pilota otwieranie dzwi,to otwieraja sie dzwi tylko od kierowcy a jak 2gi raz to otwieraja sie wszystkie. Jak dla mnie chcialbym aby zostalo tak jak mam tylko z dodatkiem otwierania i zamykania szyb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie do tego czeskiego programu??

Czy on zmieni tylko otwieranie szyb po naduszeniu pilotem, czy tez otwieranie wystkich dzwi po naduszeniu raz pilotem?

Pytam bo mam ustawione ze jak raz nadusze na pilota otwieranie dzwi,to otwieraja sie dzwi tylko od kierowcy a jak 2gi raz to otwieraja sie wszystkie. Jak dla mnie chcialbym aby zostalo tak jak mam tylko z dodatkiem otwierania i zamykania szyb.

Zrobi ci same szyby.:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrobi ci same szyby.:dobrze

 

 

Ok dzieki riccardoa

Edytowane przez GURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem wpisalem u siebie w pasku b5fl 2002r wszedlem w central comfortr i kodowanie i wpisalem 04099myslame ze to uaktywni odmykanie wsyztskich szyb teraz po tym zabiegu passat nie pali za pierwszym przekreceniem kluczy takjakby nie zalaczal i zeby zamkanc szyby musz etrzymac przycisk a kiedys bylo ze tylko raz nacisnolem i zamykaly sie no i slaszy jest teraz samochod dodam z ejescz ezakladalme tempomat i wyciagalem ecu i moze dlatego slabszy jest:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam problem wpisalem u siebie w pasku b5fl 2002r wszedlem w central comfortr i kodowanie i wpisalem 04099myslame ze to uaktywni odmykanie wsyztskich szyb teraz po tym zabiegu passat nie pali za pierwszym przekreceniem kluczy takjakby nie zalaczal i zeby zamkanc szyby musz etrzymac przycisk a kiedys bylo ze tylko raz nacisnolem i zamykaly sie no i slaszy jest teraz samochod dodam z ejescz ezakladalme tempomat i wyciagalem ecu i moze dlatego slabszy jest:/

To przekoduj go z powrotem tak jak było,po za tym nie bardzo można cokolwiek zrozumieć z tego co napisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rysiu odczytaj to w hex i zrozumiesz "złote myśli" kolegi ! O żesz ty !:zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To przekoduj go z powrotem tak jak było,po za tym nie bardzo można cokolwiek zrozumieć z tego co napisałeś.

tylko nie pamietam jaki kod byl orginalnie:/ moze ktos podac kod jaki mam wpisac czy jakos mozna powrocic do orginalych ustawien??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przekoduj na 00259.

 

00258 - selektywne otwieranie

00259 - wszystkie.

 

 

... i właśnie dlatego, powinno się czasem zapisać wszelkie ustawienia, zanim coś zaczniemy robić z vagiem, np;kodowanie.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie dla Ciebie kolego pomogl niestety nie moge kliknac albo nie widze gdzie...:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie dla Ciebie kolego pomogl niestety nie moge kliknac albo nie widze gdzie...:/

Przycisk w dolnym rogu z prawej strony(taki z ręką):dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego kurde niezauwazylem ja suzkalem kolo avatara ze tam moze jest:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje możliwość przeprogramowania sterownika i ustawienia domykania szyb przez Windows CE, Windows Mobile?? Jest jakiś soft tak rozbudowany na ten system?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Istnieje możliwość przeprogramowania sterownika i ustawienia domykania szyb przez Windows CE, Windows Mobile?? Jest jakiś soft tak rozbudowany na ten system?

Jeszcze o takim czymś nie słyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności