Skocz do zawartości
Marek

MODUŁ KOMFORTU - Diagnostyka VAG

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie czy domykanie szyb z pilota da rade ustawić vag comem albo vcds? bo tak czytam czytam i jednoznacznie nie widze nigdzie odpowiedzi:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanie czy domykanie szyb z pilota da rade ustawić vag comem albo vcds? bo tak czytam czytam i jednoznacznie nie widze nigdzie odpowiedzi:P
da rade o ile moduł obsługuje te funkcje ale przeważnie to jest na dokładanych alarmach lub centralnych z pilotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mam seryjny centralny z alarmem to myśle że w module komfort można by to ustawić bo tak samo alarm uzbraja mi się bez syreny ale to akurat mi pasuje bo przynajmniej nie piszczy niepotrzebnie w nocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ja mam seryjny centralny z alarmem to myśle że w module komfort można by to ustawić bo tak samo alarm uzbraja mi się bez syreny ale to akurat mi pasuje bo przynajmniej nie piszczy niepotrzebnie w nocy :)

W samochodzie z podpisu kabel KKL i czeski program motordiag komfort manager i szyby jadą z pilota w górę i w dół.:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Czy jest ktoś w stanie mi pomóc, otóż chciałbym zakodować domykanie szyb w T5 z 08' przy pomocy KKL USB i VCDS'a. Moduł w T5 zaczyna się bodajze 7H0 Jaką wartość i gdzie mam dodać aby zakodowac domykanie szyb. Podlączając samochód i wchodząc do modułu komfortu wyświetliła mi się wartość 0025 Troszkę grzebałem w internecie i znalazłem to:

 

+00001 = Selective Locking inactive

+00002 = 4-Doors (only with Sliding Door Rear Left AND Right)

+00004 = Sliding Door Rear Left

+00008 = Sliding Door Rear Right

+00016 = Power Windows not installed but with Central Locking

+00064 = Power Windows installed and with Central Locking

+01024 = Power Windows installed but without Central Locking

 

źródłohttp://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/VW_Transporter_(7H/7J)_Comfort_System

Edytowane przez Balicus91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witm mam pytanie muj numer komfortu to1J0 959 799R jaki kupic zeby diałał pilot z numerem 1J0 959753 433MH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wita m

Mam pytanie czy pod mój modułu komfortu 1J0959799F da się zaprogramować pilot??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wita m

Mam pytanie czy pod mój modułu komfortu 1J0959799F da się zaprogramować pilot??

Wg.Etki ten moduł nie obsługuje sterowania falami radiowymi:dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam passat rocznik 1997 i za chiny ludowe nie mogę zlokalizować usterki w module komfortu nie działa mi cały zamek centralny i od kilku miesięcy nie otwierają się w ogóle tylne prawe drzwi (ani na kluczyk ani ręcznie nie działa)doradźcie proszę na co zwrócić uwagę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wyjmowałeś moduł i sprawdzałeś czy jest trochę cięższy? Jeśli tak polecam go otworzyć, najprawdopodobniej jest zielony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witan panowie .Próbowałem dzisiaj uruchomić sobie Vag-comem syrenę przy zamykaniu i otwieraniu ale po wpisaniu nowej wartości - 1 wyskakiwało okienko że nie mam autoryzacji czy coś takiego /ale o co chodzi ?Może program jakiś kich cy cuś.:zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witan panowie .Próbowałem dzisiaj uruchomić sobie Vag-comem syrenę przy zamykaniu i otwieraniu ale po wpisaniu nowej wartości - 1 wyskakiwało okienko że nie mam autoryzacji czy coś takiego /ale o co chodzi ?Może program jakiś kich cy cuś.:zeco
a jest w full wersji lub zwitaminizowany ?? jeśli tak to może potrzebny kod poczytaj kilka stron wstecz to się dowiesz co nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witan panowie .Próbowałem dzisiaj uruchomić sobie Vag-comem syrenę przy zamykaniu i otwieraniu ale po wpisaniu nowej wartości - 1 wyskakiwało okienko że nie mam autoryzacji czy coś takiego /ale o co chodzi ?Może program jakiś kich cy cuś.:zeco

Program masz w pełnej wersji czy demo i jaka wersja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne demko, także dlatego... swoją drogą mi osobiście ten 'dźwięk' średnio się podoba :P takie jakby pierdnięcie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Program mam VC 409-1 ale chyba tylko demo i może dlatego nie wszystkie funkcje działają .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie przy wersjach demo nie masz opcji zapisu - tylko odczyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tylko to mi chyba pozostaje .Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i tylko to mi chyba pozostaje .Pozdrawiam.

Nie tylko.Należy zaopatrzyć się w skrackowaną wersję 311.2 albo VCDS Lite i korzystać z wszystkich funkcji programu:dobrze

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko.Należy zaopatrzyć się w skrackowaną wersję 311.2 albo VCDS Lite i korzystać z wszystkich funkcji progra:dobrze
zgadzam się z kolegą

P.S.

na moim chomiku są :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Spoko zainstalujemy .Dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności