Skocz do zawartości
Marek

MODUŁ KOMFORTU - Diagnostyka VAG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!! od niedawna posiadam Passata B5 1.8T AEB 98 rok jestem troszkę laikiem mam pytanie czy na moim module komfortu da się zrobić domykanie szyb przez interfejs z usb +uaktywnienie zasięgu na zbiorniku paliwa z góry przepraszam za moje fantazje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy na moim module komfortu da się zrobić domykanie szyb przez interfejs z usb +

Nie da się

+uaktywnienie zasięgu na zbiorniku paliwa

Po wymianie licznika na licznik przynajmniej 1/2 Fis z co najmniej 2002 roku tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec jaki będę potrzebował licznik żeby mieć uaktywniony zasięg na zbiorniku paliwa i ile będzie kosztowało z wyminą a może ???

riccardoa

jesteś w stanie to zrobić oczywiście zapłacę

Passat B5 1.8T AEB 98 rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiec jaki będę potrzebował licznik żeby mieć uaktywniony zasięg na zbiorniku paliwa i ile będzie kosztowało z wyminą a może ???

riccardoa

jesteś w stanie to zrobić oczywiście zapłacę

Passat B5 1.8T AEB 98 rok

Licznik 3B0920827X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha dzięki bardzo!!!

rozumiem że tylko ten model wchodzi w grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze !!! mój Passat B5 1.8 T AEB z komputerem w małym wyświetlaczu MFA i tempomatem wiec jakie liczniki będą pasować?

za odpowiedz z góry dziękuje !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze !!! mój Passat B5 1.8 T AEB z komputerem w małym wyświetlaczu MFA i tempomatem wiec jakie liczniki będą pasować?

za odpowiedz z góry dziękuje !!!

3B0920826X też powinien dać radę:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam problem z szybami odsunelem i nie da sie zasunoc wszystkie 4 nie dzialajom i cos pstyka jak sie przyciska guzik vw passat b 5 rok 2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy mam problem z szybami odsunelem i nie da sie zasunoc wszystkie 4 nie dzialajom i cos pstyka jak sie przyciska guzik vw passat b 5 rok 2005
moduł zalany ?? sprawdź błędy i czy prąd dochodzi do silniczka szyby kierowcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pobierz - obraz płyty botowalnej do wypalenia na CD

Można odświeżyć link? Nie działa.... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .Od jakiegoś czasu przestał mi pasek błyskać kierunkami przy zamknięciu , mruga tylko dwa razy jak go otwieram , dodam , że czasami włączy się alarm bez żadnej przyczyny .Pasek jest z 2004 roku , alarm fabryczny z dozorem wnętrza .Proszę o podpowiedzi gdzie szukać przyczyny , jak czytałem mogą to być jakieś krańcówki - ale gdzie ich szukać - pomóżcie .Z góry dziękuję .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poda mi ktoś hasło do tego programu MOTORDIAG KOMFORT ?? Zarejestrowałem się już na 2 maile, minęło kilka dni i dalej mi nie przysłali tego hasła. Podaję jeszcze ten numer co się wyświetla pod polem do wpisania hasła: 00020800BFEBFBFF

 

Mój mail: [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam .Od jakiegoś czasu przestał mi pasek błyskać kierunkami przy zamknięciu , mruga tylko dwa razy jak go otwieram , dodam , że czasami włączy się alarm bez żadnej przyczyny .Pasek jest z 2004 roku , alarm fabryczny z dozorem wnętrza .Proszę o podpowiedzi gdzie szukać przyczyny , jak czytałem mogą to być jakieś krańcówki - ale gdzie ich szukać - pomóżcie .Z góry dziękuję .
sprawdź moduł komfortu pod nogami kierowcy pod dywanikiem a krańcówki masz w drzwiach w zamkach

 

---------- Post added at 18:07 ---------- Previous post was at 18:05 ----------

 

Witam, poda mi ktoś hasło do tego programu MOTORDIAG KOMFORT ?? Zarejestrowałem się już na 2 maile, minęło kilka dni i dalej mi nie przysłali tego hasła. Podaję jeszcze ten numer co się wyświetla pod polem do wpisania hasła: 00020800BFEBFBFF

 

Mój mail: [email protected]

może to ci pomoże http://www.motordiag.cz/mkm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem to chyba zamek pokrywy silnika , przeczyściłem i wszystko wróciło do normy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie , czy u mnie da radę uaktywnić składanie lusterek po zamknięciu auta .Mam lusterka elektrycznie składane ( z kierunkami ) .Może ktoś podpowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze jedno pytanie , czy u mnie da radę uaktywnić składanie lusterek po zamknięciu auta .Mam lusterka elektrycznie składane ( z kierunkami ) .Może ktoś podpowie.

Były fabrycznie,czy sam dokładałeś?Jeśli sam dokładałeś , to jeszcze musisz wymienić sterowniki w drzwiach.Tu masz temat http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=34446&highlight=sk%B3adane+lusterka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Należy wejść w moduł komfortu - 46, następnie wykonać logowanie kodem 19283, nie wiem czy jest konieczne, ale nie zaszkodzi, następnie wejść w adaptację i ustawić 0 na kanale 03 i 04.

czy kod który podałeś do logowania się na moduł komfortu [46- Central Comfort] - [Adaptation - 10] - (19283) będzie funkcjonalny z paskiem b5 1.9tdi rok 99 ? Próbowałem się dostać na kanały od 5 do 10 i wyświetla że nie są dostępne. Należy zapodać ten kod aby umożliwić wejście na te kanały ? Dodam że kanał 03 i 04 działa bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy kod który podałeś do logowania się na moduł komfortu [46- Central Comfort] - [Adaptation - 10] - (19283) będzie funkcjonalny z paskiem b5 1.9tdi rok 99 ? Próbowałem się dostać na kanały od 5 do 10 i wyświetla że nie są dostępne. Należy zapodać ten kod aby umożliwić wejście na te kanały ? Dodam że kanał 03 i 04 działa bez zarzutu.

może twój moduł nie ogarnia tych funkcji po prostu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przykre niestety to co mi oznajmiłeś :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności