Skocz do zawartości
Marek

MODUŁ KOMFORTU - Diagnostyka VAG

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ekranon

W emailu nie moze byc x-gol-x tylko normalne emaile info ,. admin, deska hebel imie itd inaczej nie dostaniesz kodu

 

---------- Post added at 20:09 ---------- Previous post was at 19:43 ----------

 

Pytanie

Prosze o pomoc jak moge aktywowac domykanie szyb jak pada deszcz w Audi A6 2.0 TDI 2009r 136PS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów moze ktoś sie orientuje jak można zrobić takie domykanie na pilota w sharanie i czy zwykły vag com wystarczy do tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tu byś musiał mieć VCDS Lite(lub 10.6)/czeski program i zwykły kkl choć z szyną CAN byłby też ok

Że co?? Mógłbyś wytłumaczyć o co Ci chodzi. :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mógłbyś wytłumaczyć o co Ci chodzi.
sobota jest, nie jestem pewien czy on wie o co chodzi :lol

sory za ot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tu byś musiał mieć VCDS Lite(lub 10.6)/czeski program i zwykły kkl choć z szyną CAN byłby też ok :D

O czym ty k..wa piszesz? Mam nadzieję że usuniesz tego posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy w moim sharanie domykanie działa z kluczyka w zamku a chciał bym zrobic z pilota podłączyłem vaga i nie moge wogule wejsc w kanał 46

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy w moim sharanie domykanie działa z kluczyka w zamku a chciał bym zrobic z pilota podłączyłem vaga i nie moge wogule wejsc w kanał 46

Wg. Etki Sharan nie ma modułu komfortu,więc dlatego nie możesz się z nim połączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego a co to takiego etki

Nie no teraz to normalnie leże :), kolego wpisz w google haslo ETKA i wszystko jasne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A ja mam pytanko, czy po zamontowaniu do vw caddy z 2006 roku elektrycznych szyb z wiązkami w drzwiach, trzeba je włączyć lub wymienić moduł komfortu?

Wszystko mam założone ale szyby nie działają tylko pykają ograniczniki, central normalnie działa, a te szyby nie... Po pykaniu wnioskuję że prąd dochodzi więc może moduł komfortu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

A ja mam pytanko, czy po zamontowaniu do vw caddy z 2006 roku elektrycznych szyb z wiązkami w drzwiach, trzeba je włączyć lub wymienić moduł komfortu?

Wszystko mam założone ale szyby nie działają tylko pykają ograniczniki, central normalnie działa, a te szyby nie... Po pykaniu wnioskuję że prąd dochodzi więc może moduł komfortu?

Najlepiej jakbyś miał schemat,bo jeśli wcześniej miałeś korby,może nie być części instalacji do elektrycznych szyb.W tym roczniku masz CAN,więc może brakować przewodów komunikacyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie auto ma pierwszą rej z 2006 a faktycznie jest z któregoś miesiąca 2005 i nie wiem czy ma CANa bo z podłączeniem modułu haka też się nawalczyłem...

Czyli rozumiem, że wiązki całych drzwi nic nie dadzą, bo muszę mieć jeszcze od słupków pociągnięte kable dalej?

 

Ma ktoś może schemat, albo wie gdzie szukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie podłaczacie ten kabelek zeby zmienic cos w module komfortu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie podłaczacie ten kabelek zeby zmienic cos w module komfortu

 

6383e2d00154bb0agen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jedno chciałbym w moim Pasku uruchomić dzwiek przy zamykaniu szamochodu z pilota i otwieraniu posiadam laktopa z windows 7 co jeszcze potrzebuję jaki program no i kabelekjestem laik posiadam paska 2 tygodnie przeczytałem wszystkie strony tematu i wszystko mi się pomieszało juz niewiem nic typ paska jak w opisie 1,9 tdi 110 koni rok 1998

Edytowane przez adam0408

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno chciałbym w moim Pasku uruchomić dzwiek przy zamykaniu szamochodu z pilota i otwieraniu posiadam laktopa z windows 7 co jeszcze potrzebuję jaki program no i kabelekjestem laik posiadam paska 2 tygodnie przeczytałem wszystkie strony tematu i wszystko mi się pomieszało juz niewiem nic typ paska jak w opisie 1,9 tdi 110 koni rok 1998

Jeśli W7 32 bitowy,kabel KKL i VAG 311.2,jeśli 64 bitowy kabel ten sam program VCDS Lite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam moduł J1O 959 799 F i chciałbym go zamienić na moduł z końcówka AH (passat jak w opisie) I tu mam pytanie czy wszystko zmienie interfejsem VAG COMMANDER 2.4 ? Kolejne pytanie to czy w module Komfortu siedzi fabryczy alarm ?

 

Aha i jakiego Windowsa najlepiej użyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam moduł J1O 959 799 F i chciałbym go zamienić na moduł z końcówka AH (passat jak w opisie) I tu mam pytanie czy wszystko zmienie interfejsem VAG COMMANDER 2.4 ? Kolejne pytanie to czy w module Komfortu siedzi fabryczy alarm ?

 

Aha i jakiego Windowsa najlepiej użyć ?

Tak fabryczny alarm jest w module komfortu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

riccardoa - dzieki za odpowiedź.

 

Jutro dostane lapka to muszę się zabrać za zabawe z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam prośbę czy jest możliwość sprawdzenia czy mój moduł komfortu będzie obsługiwal 4x elektryczne szyby jak zrobię screena z vag-com'a sterownika nr 46? Jeśli tak to będę wdzięczny i załączam fotkę. pozdraVWiam dafota.3.g761314900012j.png.sm46.png&th=3560

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności