Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj wybrać inną pamięć, tzn. SIM albo pamięc telefonu przed kopiowaniem na RNSa. Miałem podobny problem.

Jak nie możesz wykasować książki to skasuj usera i dodaj na nowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich .

Mam problem z połączeniem bluetooth w Passacie 2007 r. , jest oryginalny zestaw , klawiatura wysuwana , kierownica multi. Dotychczas miałem Nokię 6700 sama się łączyła po uruchomieniu stacyjki (pierwsze logowanie wpisałem 16 cyfrowy kod i wszystko działało bez zarzutu przez 2 lata). Teraz mam nową Nokie E52 wpisywałem kod 16 cyfrowy - telefon widzi VW ale VW nie widzi Nokii . Może ktoś podpowie co jest nie tak (syn próbował wszelkich ustawień w telefonie ale bez rezultatów) na marginesie powiem że inną Nokię 6300 widzi a np. syna HTC też nie akceptuje ja i połączenia z moja Nokią i E52 . Może ktoś coś podpowie w tej materii ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A włączyłeś w Nokii zdalny tryb SIM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj wybrać inną pamięć, tzn. SIM albo pamięc telefonu przed kopiowaniem na RNSa. Miałem podobny problem.

Jak nie możesz wykasować książki to skasuj usera i dodaj na nowo.

 

Kasowanie konta użytkownika, czy zmiana pamięci (SIM, telefon, SIM + telefon), nic nie daje.

Problem nie leży w ustawieniach telefonu Premium, czy w sposobie logowania, co najwyżej można by mówić o "pewnych niedoskonałościach" firmowego oprogramowania Volkswagena lub o jego niechęci do współpracy z bardziej zaawanowanymi technologicznie telefonami.

Wydaje mi się, że problem rozwiązałem, w każdym razie wykonane próby wskazują na zdiagnozowanie tego zagadnienia.

Jak już wszystko załatwię, to postaram się to opisać, jeżeli będzie to kogoś interesowało.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdź jeszcze, czy jak sliderem zjedziesz na sam dół tej niepełnej listy kontaktów w RNSie, to czy masz tam takie luźno wysypane numery telefonów bez przypisanych nazw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie, pewnie było już nie raz w tym temacie. mam klawiaturę wysuwaną do góry, oraz w podłokietniku taki zestawik do mocowania telefonu. To jest zestaw Premium czy jaki? Akurat zmieniam telefon i wolałbym dobrać odpowiedni żeby miał pełnię funkcji.

 

czy pozycja "premium telephony" ważna jest w tej specyfikacji kompatybilności? Prawie wszystkie nokie je mają jako kompatybilną:

 

http://87.230.74.92/mtv_premium.html?&no_cache=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szybkie pytanie, pewnie było już nie raz w tym temacie. mam klawiaturę wysuwaną do góry, oraz w podłokietniku taki zestawik do mocowania telefonu. To jest zestaw Premium czy jaki? Akurat zmieniam telefon i wolałbym dobrać odpowiedni żeby miał pełnię funkcji.

 

czy pozycja "premium telephony" ważna jest w tej specyfikacji kompatybilności? Prawie wszystkie nokie je mają jako kompatybilną:

 

http://87.230.74.92/mtv_premium.html?&no_cache=1

 

Mam dokładnie taki sam zestaw. Wg. VW jest to premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dziwne jest dla mnie to, że w RNS-ie jest możliwość wybierania rozmówcy, to samo na wysuwanej klawiaturze i z kierownicy na MFD. Po cholerę tak uczyniono?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy mają RNS-a - wtedy jedziesz na co dzień na fisie, chyba że chcesz wybrać jakiś nowy numer to klawiatura. ja tak robię.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

posiadam adapter bluetooth vw 3C0051435TA

bluetooth-adapter-touch-vw-3c0051435ta.jpg

 

ogolnie wszystko dziala, mnie slychac dobrze w rozmowie, za to ja slysze druga osobe bardzo cicho, podglasnialem w rns w menu w funkacjach i nic to nie dalo, daje pokretlo glosnosci na max i slychac prawie jak szeptem...

 

co poradzicie?

TouchAdapterbch_02.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz i RNS i adapter? Tego to ja nie rozumiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam taki problem z smsami jak dostaje smsa to pokazuje się na fisie a jak chce go odczytać na rns 510 to wyskakuje komunikat sms niedostępny a jak chce napisać z rns to nie ma problemu tylko nie idzie odczytać smsów przychodzących idzie je odczytać na fisie co zrobić by szło je odczytywać na rns.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek2609

Witam jestem nowy na forum po pierwsze chciałbym powitać wszystkich użytkowników :) mam system Parrot w passacie b6 z 2008.r jest to parrot MKi 9200 niestety nie wiem co jest grane w nim bo po uruchomieniu silnika w ogóle się nie włącza czy ktoś wie co może być przyczyną? proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych ktorzy przesiedli sie na androida 4.03 sa problemy z komunikacja smartfonow z RNS-em jako ze nowa wersja androida nie obsluguje rSAP. Podaje recepte jak uzyskac mimo wszystko polaczenie z RNS.

Smartfon trzeba najpierw zrootowac (podaje na moim przykladzie Samsung Galaxy S2). Tutaj jak to sie robi:

http://www.handy-faq.de/forum/galaxy_s2_original_roms_kies/244874-samsung_galaxy_s2_root_fuer_stock_ics_ohne_odin_counter.html

Nastepnie zainstalowac taka App:(niestety trzeba kupic za niecale 9 euro)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.android_rsap.rsap&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hbmRyb2lkX3JzYXAucnNhcCJd4

i w razie czego jescze to zainstalowac:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.android_rsap.rsapinstall

Tworca nowego androida nie pomyslal o uzytkownikach rSAP dlatego na razie istnieje tylko takie rozwiazanie. U mnie w Pasku po tym zabiegu Smartfon od razu znalazl polaczenie z RNS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po zwyklym BT sie polaczysz jak masz modul premium?

Rootowanie jest tylko po to aby telefon przelaczal sie w zdalny tryb SIM i obsluge telefonu przejmowal samochod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet z modułami basic android 4.0.3 ma problemy. resetuje się połączenie BT co jakiś czas, nieregularnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A opanował ktoś temat premium z iphone'm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A opanował ktoś temat premium z iphone'm?

iphona przez premiun nie podłaczysz.

Nowe premiumy maja tez zwykły tryb pracy, mozna przekodować i wtedy działaja jak zwykły zestaw bluetooth, starsze moduły nie maja takiej możiwości i iphon z nimi działał nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
iphona przez premiun nie podłaczysz.

 

Iphona nie pożenisz z premium?!

Dziwne bo mój były szef miał Iphone'a 4 i audi A6 i mówił, że super się to łączyło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Iphona nie pożenisz z premium?!

Dziwne bo mój były szef miał Iphone'a 4 i audi A6 i mówił, że super się to łączyło...

widać kolego ,że nie masz pojecia o temacie i piszesz chyba tylko po to żeby coś napisać

Po pierwsze vw to nie audi ( a w audi też sa rózne typy modułów telefonicznych), a po drugie jak wielkrotnie mówilismy na tym forum zestaw premium vw wypożycza kartę sim przez bluetooth od telefonu i telefon bez rSAP nie bedzie działał z zestawem premium , a takim telefonem jest iphon...

róznica jest taka ze nowe zestawy premium da sie przekodować na zwykły tryb i wtedy iphona podłaczysz jak do każdego inego zestawu głośnomówiącego, starsze zestwy nie maja takiej opcji i z iphonem działąć nie będą wogóle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności