Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie w te otwory przykręciłem dolną rozporkę

http://www.passatplus.de/umbauten/domstrebe/querlenkerstrebe-1.jpg

Na fotkach dobrze widać co i jak nalezy zrobić...

DZiś moja żona miała okazje sie przejechac paskiem , nie mówiłem jej czego ma oczekiwac po zamontowaniu rozp., i po przejechaniu kilku zakrętów miała usmiech od uch do ucha potwierdziła to smamo co reszta kolegów:

-przód sztywny

-lepiej skręca

-lepiej trzyma sie drogi w zakręcie

-na prostej idzie jak po szynach

I to powyzsze powiedział totalny laik z mechaniki samochodowej.. Skoro nawet blondynka stwierdziła takie rzeczy to niech nikt nie pisze głupot iz rozpórki nic nie dają i tego nie czuć...

Minusy..??? są ! Zona zaczęła sobie pozwalac w zakrętach tak ze musiałem ją upomniec aby zwolniła..:zecoA omijanie studzienek tak sie jej spodobało ze latałem w aucie jak worek kartofli... no i, nie chciała oddać kierownicy...:dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z rozpórki odciołem taki kawałek jak na fotach 41mm góra, a 36mm dół potem przyłożyłem odcięty kawałek i zaznaczyłem sobie gdzie wywiercic nowe otwory pod śruby[ATTACH=CONFIG]69808[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]69809[/ATTACH]

a rozpórkę przykrecałem na podniesionym aucie bo zmieniałem zawieszenie

Edytowane przez pawelvw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, ale Ty obciąłeś z jednej strony więcej, a kolega LADA z obu stron po połowie :) (tak jak i ja :) )

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wilczak czy z jednej czy z dwóch stron to bez różnicy ważne aby spełniała swoje zadanie, a wszystko się trzyma i spod maski mi nie wyskoczyła więc jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi, czy rozpórka z innego auta będzie pasowała do paska b5fl 2002 rok? mam na myśli takie auta jak vw golf IV czy audi A8 2000r (mowa o górnej przedniej :D )

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak jeśli ktoś by miał plany na górną rozpórkę w alu z audi a4 to mam typa który ma je dość często sprzedał już 3szt a będzie miał jeszcze kilka ma jeszcze dolne te gięte ale nie wiem do jakiego motorka jest pisać na priw dam tel do niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy w tych rozpórkach nie ma "podziału" na auto przed i po lifcie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta przednia rozpórka pasuje zarówno do paska z lat 96-00 jak i 01-05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z tylną rozpórką? Można coś zastosować do kombika? Jeżeli tak to co i w którym miejscu?

Byłem w ASO w Krośnie i cena przedniej rozpórki to ok. 350 zł. komplet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś na forum pisał że nie dokońca mu pasowała ta dolna rozpórka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zamontowałem to: http://allegro.pl/rozporka-dolna-a4-b5-vw-passat-b5-i2448164002.html

Różnica w zakrętach zdecydoana! :ok Koszta śmieszne :lol

Czy po zamontowaniu tej rozpórki nie ma problemu z montażem dolnych osłon silnika i skrzyni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z montażem osłony silnika nie ma żadnych bo jej nie ruszasz, natomiast z osłoną skrzyni da radę założyć tylko przy oryginalnej osłonie posiadającej tłumiącą piankę, trzeba nieco docisnąć, by skręcić na załączone śruby do rozpórki, ale zawsze możesz założyć nieco dłuższe śruby, co pomoże Ci złapać nakrętką. Więc podsumowując nie ma żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukałem ostatnio ori rozpórek od A6 na szrotach i znalazłem nawet 3 szt jedna jest dla mnie, ale dwie mogę komuś odsprzedać. Cena 150zł + KW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Szukałem ostatnio ori rozpórek od A6 na szrotach i znalazłem nawet 3 szt jedna jest dla mnie, ale dwie mogę komuś odsprzedać. Cena 150zł + KW

 

mówisz o dolnej czy górnej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Szukałem ostatnio ori rozpórek od A6 na szrotach i znalazłem nawet 3 szt jedna jest dla mnie, ale dwie mogę komuś odsprzedać. Cena 150zł + KW

a jak z elementami bocznymi masz w komplecie?

wrzuć fotki jak masz na maila [email protected] i koszt tej wysyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te rozpórki o których pisałem już sprzedane dawno są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności