Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ja zamontowałem rozpórkę dolna między osłoną a sankami zresztą zobacz u mnie w temacie tylko ze ja mam osłonę własnej produkcji wzorowaną na oryginalnej i trochę inna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozpórka do auta typu passat..no way!!! działa to chyba jedynie jako placebo. z resztą co tu usztywniać jak to zwykle auto... golf gti albo pozadne bmw to sie cos odczuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozpórka do auta typu passat..no way!!! ................ z resztą co tu usztywniać jak to zwykle auto

Ta... passat to zwykłe auto

golf gti
pozadne bmw

A to już są nie zwykłe auta ?

 

 

O ja nie mądry..... do passata dwie rozpórki założyłem :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko ty mnichu zrobiłeś ten błąd zakładając 2 rozpórki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie juz leza 2 rozpórki i też sobie założę do "zwykłego auta" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja pojechalem po całości :D - załozyłem dwie rozporki do nie chipowanego auta na seryjnym zawiasie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wasza kasa i mozecie robic z nia co chcecie tyko co wam dały te rozporki?

Edytowane przez mucha_177

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi spadło przyspieszenie do setki o 0,056 s - a to ze wzgledu na większą masę passata. No i spalanie wyższe...

 

Ponadto w zakrętach passat szybciej scina opony.... - wynika z wiekszej prędkości poruszania się pojazdu na pokonywanym łuku.

 

 

Chyba wymontuję, bo to teraz wcale passata nie przypomina :zalamany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

audi A6 to tez zwykły dupowóz, a tam taką rozpórkę producent montował seryjnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi spadło przyspieszenie do setki o 0,056 s - a to ze wzgledu na większą masę passata. No i spalanie wyższe...

 

Ponadto w zakrętach passat szybciej scina opony.... - wynika z wiekszej prędkości poruszania się pojazdu na pokonywanym łuku.

 

 

Chyba wymontuję, bo to teraz wcale passata nie przypomina :zalamany:

 

 

ekstra! zamontuj jeszcze spojler ;)

 

---------- Dodano o 23:44 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:43 ----------

 

w ktorym audi.. pokaz mi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim. Jako firma robimy rozporki do passatow i innych aut. W pasacie opracowalismy 2 gorne, 5 dolnych, 2 boczne i w 4 motion az 6 z tylu.

Efekty? Jak na szynach przy zaiweszeniu sportowym.

Cena gotowego sestawu proszkowo malowanego to od 100zl do nawet 2500zl za rozporki na cale auto 4 motion.

Pisze to bo widze ze wciaz jest to temat problematyczny a zajmuje sie tym na codzien wiec mogle dostarczyc poszukiwane rozporki.

 

---------- Dodano o 22:59 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:55 ----------

 

ekstra! zamontuj jeszcze spojler ;)

 

---------- Dodano o 23:44 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:43 ----------

 

w ktorym audi.. pokaz mi :)

Audi S3, S4, S6 Allroad, RS4, RS6, A6 2.5TDI spotr quatro, A4 2.5TDI Sport Quatro, Audi A6 2.8 v6 Sport, A4 2.8 v6 Sport i wiele innych audi po dzis dzien.... Ponadto W8, 1.8T i 1.9TDI gdzie 1.8T i 1.9TDI mialy na zamowienie klienta a W8 w standardzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w ktorym audi.. pokaz mi

 

w A6 C5, zresztą dobre 95% tych rozpórek założonych w passatach pochodzi właśnie od A6 bo pasuje p&p

Edytowane przez dtambor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim. Jako firma robimy rozporki do passatow i innych aut. W pasacie opracowalismy 2 gorne, 5 dolnych, 2 boczne i w 4 motion az 6 z tylu.

Efekty? Jak na szynach przy zaiweszeniu sportowym.

Cena gotowego sestawu proszkowo malowanego to od 100zl do nawet 2500zl za rozporki na cale auto 4 motion.

Pisze to bo widze ze wciaz jest to temat problematyczny a zajmuje sie tym na codzien wiec mogle dostarczyc poszukiwane rozporki.

 

---------- Dodano o 22:59 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:55 ----------

 

Audi S3, S4, S6 Allroad, RS4, RS6, A6 2.5TDI spotr quatro, A4 2.5TDI Sport Quatro, Audi A6 2.8 v6 Sport, A4 2.8 v6 Sport i wiele innych audi po dzis dzien.... Ponadto W8, 1.8T i 1.9TDI gdzie 1.8T i 1.9TDI mialy na zamowienie klienta a W8 w standardzie.

odkrycie ameryki, że w sportowych lub usportowionych autach montuje się rozpórki. Temat dotyczy VW Passata 1.9 tdi a nie RS6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mucha a co powiesz na Renault Megane 1.6 I generacji ? Tam rozpórka to standard... poza tym po co te dywagacje skoro nie masz zielonego pojęcia o stosowaniu rozpórek zawieszenia. Gdzie jest moderator ja się pytam ? :wsciekly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mucha a co powiesz na Renault Megane 1.6 I generacji ? Tam rozpórka to standard... poza tym po co te dywagacje skoro nie masz zielonego pojęcia o stosowaniu rozpórek zawieszenia. Gdzie jest moderator ja się pytam ?

jazda bez rozpórki skodą felicją (bardzo sportowy samochód :D) skutkowała tym, że szyby pękały jedna za drugą - problem powszechnie znany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jazda bez rozpórki skodą felicją (bardzo sportowy samochód ) skutkowała tym, że szyby pękały jedna za drugą - problem powszechnie znany...

 

podobnież do Meganki - innego motywu nie znam po co tam rozpórka była

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odkrycie ameryki, że w sportowych lub usportowionych autach montuje się rozpórki. Temat dotyczy VW Passata 1.9 tdi a nie RS6

 

 

Jaco ma w swoim VW 3BG fabrycznie zamontowaną rozpórkę......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim. Jako firma robimy rozporki do passatow i innych aut. W pasacie opracowalismy 2 gorne, 5 dolnych, 2 boczne i w 4 motion az 6 z tylu.

Efekty? Jak na szynach przy zaiweszeniu sportowym.

Cena gotowego sestawu proszkowo malowanego to od 100zl do nawet 2500zl za rozporki na cale auto 4 motion.

Pisze to bo widze ze wciaz jest to temat problematyczny a zajmuje sie tym na codzien wiec mogle dostarczyc poszukiwane rozporki.

 

masz jakieś fotki albo dokładny cennik ?

mi chodzi o górną i dolną do 1.9 ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mucha a co powiesz na Renault Megane 1.6 I generacji ? Tam rozpórka to standard... poza tym po co te dywagacje skoro nie masz zielonego pojęcia o stosowaniu rozpórek zawieszenia. Gdzie jest moderator ja się pytam ? :wsciekly

 

zapytałem tylko co Wam daje rozpórka? w sumie to nikt nie odpowiedział. Jak wszyscy wiedzą rozpórki się montuje do usztywnienia nadwozia gdyż przy mocniejszych autach występuje efekt nasilonego "pracowania" nadwozia. W niektórych autach sportowych można "położyć" kielich. Np. w cabrio montuje się tzn Xbrace - dolną rozpórkę.

 

Żeby rozpórka miała sens to najpierw trzeba zrobić przysłowiowy "beton" z zawieszneia (twardsze sprężyny, amory o krótszym skoku, itd). Tylko jest jedna różnica - passaty zamiast betonu mają zawieszenie skierowane w stronę komfortu -> miękkie

 

to, że producent montuje rozpórkę do auta typu megane 1.6 świadczy tylko o jego papierowej konstrukcji.

 

z resztą niepotrzebna ta całą spina ;) każdy robi co chce ze swoim autem.

Edytowane przez mucha_177

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko akurat przednie przód passata jest miękki co nieraz objawia się trzeszczącą deską rozdzielczą. Po założeniu rozpórek deska przestaje trzeszczeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności