Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pociąłem mocowanie rozporki i sama rozpórkę, tak że teraz od strony akumulatora skręcone jest to na jedną śrubę.

:zeco

Czy Wy to poważnie mówicie?

Przecież tam nic nie trzeba przecinać, szlifować i w ogóle.

Przerabiałem tą operację 4 razy, ale bez żadnych modyfikacji osprzętu. Może jedynie trzeba delikatnie rurki odchylić, ale nie trzeba nic giąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest 8 dziur pomijając te, które są używane do łap, więc strzeliłem, że na 8 śrub się to montuje :P

Dobra, nowe pytanie. Czy na JAKIEKOLWIEK śruby, montowaliście to do ściany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy na JAKIEKOLWIEK śruby, montowaliście to do ściany?

 

Ja absolutnie nie xD Żeby to tam wywiercić trzeba małej wiertarki (lub przekładni kątowej). Chyba jestem też leniwy :D Może to tez dlatego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakiej rozpórki szukać aby pasowała p&p? Wiem że z A4...tylko której? B5, B6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jakiej rozpórki szukać aby pasowała p&p? Wiem że z A4...tylko której? B5, B6?

Nie z A4 tylko z A6, p&p nie podejdzie bo trzeba ja skrócić i nawiercić po jednym otworze na strone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednak czymś co bardziej cieszy jest rozpoczęcie montażu rozpórki górnej. Rozpórka wymontowana jest z AUDI A6 w związku z czym wymaga skrócenia - te z A4 pasują P&P. Porobiłem kilka fotek - może komuś się przyda mały fotoporadnik.

 

To pasują czy nie...krótka piłka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pewnie pasują z A4 bez przerabiania ... tylko weź znajdź taką.

Dlatego wszyscy zakładają z A6 po przeróbce bo łatwo dostać na szrotach czy allegro.

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w a4 b5 nie wystepowala gorna rozporka, wszyscy przerabiaja z a6, wystepowala jedynie dolna rozporka miedzy mocowaniem sanek, ale ogolnie czesto rdzewieje i nie spelnia swojej roli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy na JAKIEKOLWIEK śruby, montowaliście to do ściany?

Rozpórkę górną TRZEBA przykręcić do ściany grodziowej.

Dopiero wtedy spełnia swoją funkcję należycie.

Ja mam specjalną przystawkę kątową do wkrętarki, ale można sobie poradzić też na inne sposoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozpórkę górną TRZEBA przykręcić do ściany grodziowej.

Dopiero wtedy spełnia swoją funkcję należycie.

Ja mam specjalną przystawkę kątową do wkrętarki, ale można sobie poradzić też na inne sposoby.

Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakieś pomysły?

 

wkręt do blachy i grzechotka by zrobić dziurkę a później to stopniowo coraz większy wkręt by dopasować rozmiarem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wkręt do blachy i grzechotka by zrobić dziurkę a później to stopniowo coraz większy wkręt by dopasować rozmiarem ;)

Sprawdzane osobiście? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzane osobiście? ;)

 

a co tu sprawdzać? problem polega na tym że trudno dziurkę wywiercić więc podaję jakiś sposób. Ja mam sprzęcik do wiercenia pod kątem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co tu sprawdzać? problem polega na tym że trudno dziurkę wywiercić więc podaję jakiś sposób. Ja mam sprzęcik do wiercenia pod kątem ;)

No to git masz opcje :) ja narazie zostawiłem tak bo nie wiem czy zagości u mnie długo ta rozpórka.. U Was też tak ciasno/mocno opiera się na rynkach od klimy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba nic się jej nie stanie co? nie wgniecie się czy zrobi się jakaś nieszczelność? :P po prostu tak ma być i już tak? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nIC z tych rzeczy , rozpórka idelanie dopasowuje się do ścianki grodziowej

właśnie dzisiaj zamontowałem górną rozpórkę w/g schematu z 10 strony tego tematu , i jestem happy jazda po garbach osiedlowych stała się przyjemniejsza;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ujmę temat tak. Awatar to już przeszłość i nie wiem po co mi kompletna górna rozpórka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności