Skocz do zawartości
Gość pazder

Spryskiwacze reflektorów B5

Rekomendowane odpowiedzi

kolego nie denerwuj się na szyby jest inna pompka niż na reflektory więc się nie unoś. więc musisz sprawdzić pompkę od reflektorów czy działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Qwa pompka działa...Na szyby zapycha jak się patrzy,na reflektory niet.Może ma 2 biegi?Sam już nie wiem...

Nie ma żadnego drugiego biegu, tylko pompka jest osobna od reflektorów ;)

Ooo... Widzę, że tyles mnie ubiegł w odpowiedzi :)

 

Posłuchaj dźwięku w filmiku poniżej-ewidentnie słychać, jak się uruchamia druga pompka:

Edytowane przez Krawcol82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba odstawię jednak alko...

Sprawdziłem jeszcze raz. :wmorde nie działa :lol

 

 

Gdzie jest "pomógł"? :hyhy

 

Pozdrowionka i wielkie dzięki :alko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba odstawię jednak alko...

A ja przy nim zostanę :rotfl:

Gdzie jest "pomógł"?

Gdzie jest alko :?::)

Patryk, zrzucaj zderzak, pompka na Allegro nowa za 45zł z przesyłką jest i wymieniaj :)

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem problemy z spryskiwaczami reflektorów a to nie działały , a to wysuwały sie minimalni a niby wszystko sprawne , ale wymieniłem pompkę na nową i już wszystko śmiga jak szalone . Stara niby kręciła ale nie dawała już takiego ciśnienia , po rozebraniu okazało się ze jest już z leksza zatarta - efekt rzadkiego używania, zaśniedziała w środku . Polecam Wymianę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że tak powiem-poszło PW :lol

 

 

Fakt,pewnikiem pompka zdechła...Sprawdzałem drugi raz... :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy jest specjalny zbiornik pod spryskiwacze xenonow do passata 1.8T czy mozna jakos przerobic zwykly zbiornik montowany w aucie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod xenon zbiornik jest większy.Przerobić możesz,ale płyn będziesz wtedy często dolewał przy zwykłym zbiorniczku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pod xenon zbiornik jest większy

Największy był zbiorniczek pod xenon w Passacie W8, tylko nie wiem, czy do 1.8T będzie pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pod xenon zbiornik jest większy.Przerobić możesz,ale płyn będziesz wtedy często dolewał przy zwykłym zbiorniczku

 

nie wiam jak w benzynie ale w TDI zbiornik w wersji pod xenon i w standardowej jest taki sam tylko jest otwór na drugą pompkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:hmm

U mnie jest 5L,chyba nawet więcej się mieści.W Passacie moich rodziców (TDI) jest mały zbiornik,a znowu u znajomego też w 3B TDI jest taki jak ja mam-On ma xenon,podobna wersja jak moja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki, wiem ze w B5 to sa dwa zbiorniki, w W8 jest najwiekszy ale do mnie chyba ten nie podejdzie bo mam intercooler...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanie czy do tych sprysków to koniecznie trzeba kupować cały zderzak czy da się zaadoptować zderzak bez sprysków, pytam bo znalazłem ostatnio na alledrogo kompletny zestaw spryskiwaczy reflektorów do Passata B5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mam pytanie czy do tych sprysków to koniecznie trzeba kupować cały zderzak czy da się zaadoptować zderzak bez sprysków, pytam bo znalazłem ostatnio na alledrogo kompletny zestaw spryskiwaczy reflektorów do Passata B5

powinno się dać radę zaadoptować,od środka chyba są zaznaczone miejsca gdzie powinny być miejsca na spryski(tak było już w audi b4)

 

U mnie też nie działały spryskiwacze no ale z racji zimy się za to nie zabierałem,teraz jak już pogoda pozwala podziałać więc dziś wziąłem się za sprawdzanie i moim oczom ukazał się taki widok

103_2559.jpg

w związku z tym muszę zakupić nową pompkę i zaglądając na alledrogo znalazłem takie same z wyglądu ale oznaczenie na mojej jest 001 006 12V a na tych z aukcji jest 001 016 12V,czy ma to jakieś znaczenie?

103_2556.jpg

Edytowane przez VWonski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mam pytanie czy do tych sprysków to koniecznie trzeba kupować cały zderzak czy da się zaadoptować zderzak bez sprysków, pytam bo znalazłem ostatnio na alledrogo kompletny zestaw spryskiwaczy reflektorów do Passata B5

 

każdy jeden zderzak ma od wewnątrz zaznaczone delikatnie kontur wycięcia pod spryski - nożyk do tapet w dłoń i tniesz.

 

Co do zbiornika to było kilka - jeden podwójny, pojedynczy podłużny i jeszcze jakiś. Ja kupiłem ten 4,5L (podłużny) a miałem ori 2.8L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mam pytanie czy do tych sprysków to koniecznie trzeba kupować cały zderzak czy da się zaadoptować zderzak bez sprysków, pytam bo znalazłem ostatnio na alledrogo kompletny zestaw spryskiwaczy reflektorów do Passata B5

W B5 po lifcie to jednak musisz wymienić zderzak. Chyba, że chcesz zrobić tak jak w B5 przed liftem, że zaślepki będą zakrywały wycięte otwory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktoś może kupował pompkę u tych ludzi? Komentarze niby same dobre tylko cena trochę niska jak na oryginał :-)

http://allegro.pl/pompka-spryskiwacz...149840220.html

Piotr ja kupowałem też na allegro ale u innego sprzedawcy ale pompka jest taka sama jak na tej co ty pokazałeś produkowana w Czechach to jest orginał mam taką sama działa bez zarzutu ja płaciłem 50zł za pompke na allegro u sprzedawcy Jolanta MM ale na pewno mam taka samą takze kupuj śmiało cena bardzo dobra.

Edytowane przez Robcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktoś może kupował pompkę u tych ludzi? Komentarze niby same dobre tylko cena trochę niska jak na oryginał :-)

http://allegro.pl/pompka-spryskiwaczy-reflektorow-wysokocisnieniowa-i2149840220.html

 

kolego ja Ci polecam ten sklep http://allegro.pl/pompka-spryskiwacza-reflektorow-3b7955681vw-audi-i2102312879.html , rok pisemnej gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy piszą, w tej cenie pompki działają świetnie - bierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności