Skocz do zawartości
Gość pazder

Spryskiwacze reflektorów B5

Rekomendowane odpowiedzi

A mi nadal nie działają spryski :wmorde

Pompka nowa-sprawdzona,działa na 100%,bezpieczniki dobre,wszystkie ;) przekaźnik cyka-ale,możliwe że pomiedzy przekaźnikiem a pompka prąd sie traci?Bo toże cyka,to nie znaczy że przekaźnik działa...Może styk jest w nim nadpalony?Już sam nie wiem co mam robić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktoś może kupował pompkę u tych ludzi? Komentarze niby same dobre tylko cena trochę niska jak na oryginał :-)

http://allegro.pl/pompka-spryskiwacz...149840220.html

ja kupiłem dokładnie tą pompkę u tej pani, działa jak należy i nie wygląda na chinola

 

Pompka nowa-sprawdzona,działa na 100%,bezpieczniki dobre,wszystkie przekaźnik cyka-ale,możliwe że pomiedzy przekaźnikiem a pompka prąd sie traci?Bo toże cyka,to nie znaczy że przekaźnik działa...Może styk jest w nim nadpalony?Już sam nie wiem co mam robić...

sprawdź czy jest prąd we wtyczce pompki, może jest tak jak mówisz, ginie prąd po drodze i nie trybi

pozdr

Edytowane przez wilczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowo podłączone spryskiwacze reflektorów uruchamiają się przy dłuższym przytrzymaniu spryskiwacza szyby przedniej no i oczywiście włączone światła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłem dokładnie tą pompkę u tej pani, działa jak należy i nie wygląda na chinola

 

dzięki koledzy za odpowiedzi co do popmki w takiej cenie. Dziś powinna przyjść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również mam problemy ze spryskami już sam nie wiem co może być nie tak, a więc do rzeczy, spryski wysuwają mi się ale z żadnego nie leci płyn. Pompka wymieniona na inną i to samo. pompki oby dwie sprawne, sprawdzone do pompki dochodzi prąd ponieważ się wysuwają dysze. wymienione został cylinderki na nowe z aso i nadal kicha. nie wiem czy może to być wina przekaźnika. to było moje kolejne podejście jak się nie uda nic zrobić to robię to na krótko i osobny przycisk wtedy pewnie będzie działać. jak ktoś ma jakieś sugestię to proszę o radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spryski wysuwają mi się ale z żadnego nie leci płyn. Pompka wymieniona na inną i to samo. pompki oby dwie sprawne, sprawdzone do pompki dochodzi prąd ponieważ się wysuwają dysze.

 

Sprawdziłeś same dysze spyrskiwaczy ,może są gdzieś przytkane , wypadało by też sprawdzić czy podczas wysunięcia wysuwają sie do samego końca , bo jak nie to tez nie poleci , przyczyną moze być słaba drożność kanałów , albo za słabe zasilanie pompki czyli coś na stykach wtedy niby pąpka działa ale nie dostaje pełnego zasilania , tak jak pisałeś wypadało by sprawdzić na krótko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
również mam problemy ze spryskami już sam nie wiem co może być nie tak, a więc do rzeczy, spryski wysuwają mi się ale z żadnego nie leci płyn. Pompka wymieniona na inną i to samo. pompki oby dwie sprawne, sprawdzone do pompki dochodzi prąd ponieważ się wysuwają dysze. wymienione został cylinderki na nowe z aso i nadal kicha. nie wiem czy może to być wina przekaźnika. to było moje kolejne podejście jak się nie uda nic zrobić to robię to na krótko i osobny przycisk wtedy pewnie będzie działać. jak ktoś ma jakieś sugestię to proszę o radę.

 

 

Kolego. Problem może tkwić albo w źle zamontowanych cylinderkach, albo pomka jest za mało wydajna i starcza jej tylko siły aby wysunąć spryski a nie psiknąć, a może same końcówki są zawalone brudem. Podłączenie na krótko nic Ci nie da chyba, że faktycznie za mały prąd dochodzi do pompki ale to mało prawdopodobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego. Problem może tkwić albo w źle zamontowanych cylinderkach, albo pomka jest za mało wydajna i starcza jej tylko siły aby wysunąć spryski a nie psiknąć, a może same końcówki są zawalone brudem. Podłączenie na krótko nic Ci nie da chyba, że faktycznie za mały prąd dochodzi do pompki ale to mało prawdopodobne.

tak jak kolega wyżej napisał moim zdaniem problem leży w końcówkach bo jeśli byłoby coś innego to nie wysuwałyby się spryski.

u mnie po wymianie pompki wszystko pięknie działa :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze Panowie, więc tak dysze czyste bo je przedmuchałem i pięknie z nich leci. nie wysuwają się do końca takie moje odczucie, jutro poproszę kogoś w pracy aby manetką działał ja je pociągnę do siebie i zobaczę czy się na max wysuwają i czy wtedy poleci płyn. Dam znać co i jak wyszło. ale to dwie pompki by miały za słabą wydajność? może przewody mam za długie hmm (chodź to nie ma wpływu) już sam nie wiem gdzie mam szukać a chciałbym żeby ładnie działały. może za krótki czas płynie prąd na pompkę i dlatego one się nie wysuwają do końca? bo pompka już się wyłącza. Dzięki za podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc dziś sprawdzone, dysze nie wysuwają się do końca, jak tylko pociągnę je do siebie (stojąc przed autem) wtedy psikają. Więc teraz zostaje mi do sprawdzenia pompka na krótko czy jest wstanie zrobić takie ciśnienie by leciało:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na krotko jak zrobisz, to nie będzie Ci psikało z 2ch mocno, jedynie z jednej mocno z drugiej słabo :D przerabiałem to podczas montowania spryskow u siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na krotko jak zrobisz, to nie będzie Ci psikało z 2ch mocno, jedynie z jednej mocno z drugiej słabo przerabiałem to podczas montowania spryskow u siebie.

to co proponujesz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki masz bezpiecznik, ja u siebie jak mialem 25 to tylko sie otwieraly spryski i kupa, jak wsadzilem mocniejszy 30 to poszlo odrazu. u mnie nr bezpiecznika to 24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja też mam 25 ale ja mam zrobione osobne gniazdo pod niego pod maską. więc mówisz że takie spadki mogą być na bezpieczniku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz 30A :) tak jak mowile, zjadlem paznokcie przez to, auto mialem juz poskladane a nie dzialalo do konca, zmienilem na 30A i poszlooooo :D

Edytowane przez neoeinz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc tylko jak podjadę do chaty to zaraz wrzucam bezpiecznik 30A i mam nadzieje że będzie działać już mam tych sprysków dość cały czas rozbieram i składam i nici z tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam na info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i lipa wymieniłem bezpiecznik na 30 i nadal tak samo. może nagram filmik i pokarze jak się wysuwają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewidentnie masz za małe ciśnienie albo pierwszy wężyk idący od pompki jest zapchany albo zagięty albo pompka do bani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm no to teraz zostaje faktycznie zrobic to na krotko. Podlacz sie pod aku bezposrednio i zobacz czy wogole z jakiegos chlapie !!

 

i czy masz plyn na maxa wlany ??? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności