Skocz do zawartości
Gość fatboyx

Rabat na Passata

Rekomendowane odpowiedzi

 

Chodzi mi o to, ze hydra jest specjalnoscia cytryny. Natomiast zawieszenia klasyczne w tej wielkosci aucie niekoniecznie. Koniec- ni mniej ni wiecej- nie chce zadnego flame wara.

 

--

luk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatecznie dostałem rabat 5% od dealera oraz 8 000 PLN od VW. I w ten sposób zostanę w sierpniu posiadaczem Passata CC. To moje drugie auto ze stajni VW. W tej chwili mój pasek ma 250 000 km i śmiga:dobrze

Miałem jeszcze ofertę konkurencyjną od innego dealera z pobliskiego miasta ale słabo się starali nie dając rabatu na serwis i dlatego pozostałem przy obecnym ASO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ostatecznie dostałem rabat 5% od dealera oraz 8 000 PLN od VW. I w ten sposób zostanę w sierpniu posiadaczem Passata CC.

Jaka wersję silnikową wybrałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.0 tdi dsg 140 km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ostatecznie dostałem rabat 5% od dealera oraz 8 000 PLN od VW.

Typowy rabat, przynajmniej na zwykłe B6 :) Coraz bardziej żałuje braku dsg ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Typowy rabat, przynajmniej na zwykłe B6 Coraz bardziej żałuje braku dsg

Nie dziwie się, sprzęgło w B6 jak dla mnie jest okropne. Długie jak w ciężarówce :) może i łatwe do "wyczucia" ale za długie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będąc dzisiaj w EFL aby poznać ofertę leasingową pan poinformował mnie, że gdybym kupił auto przez nich jako pośrednika to rabat byłby znacznie większy:zeco

Pytanie do Szanownych Forumowiczów: czy ktoś już korzystał z tej drogi zakupu i czy rzeczywiście było dużo taniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ostatecznie dostałem rabat 5%

Jeśli kupujesz auto za gotówkę to pomogę załatwić znacznie taniej tzn. to co wyjdzie ci z konfiguratora -18%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to się nazywa pomoc kolegi z forum!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Karolsosno za ofertę ale już zamówiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dziura75

Karolsosno - czy przez te 18% masz na myśli rabat przysługujący pracownikom VW i dilerów? Jesteś pewien że liczy się go od kwoty, która wychodzi z konfiguratora, czyli już uwzględniającej oficjalne rabaty (na passata 11tyś?)

I jeszcze jedno: czy w takim przypadku kupującym musisz być ty i czy auto nie musi być zarejestrowane na Ciebie przez min. rok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie, przeciez i tak zamowienia sa wstrzymane, poczekamy na nowa wersje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Karolsosno - czy przez te 18% masz na myśli rabat przysługujący pracownikom VW i dilerów? Jesteś pewien że liczy się go od kwoty, która wychodzi z konfiguratora, czyli już uwzględniającej oficjalne rabaty (na passata 11tyś?)

I jeszcze jedno: czy w takim przypadku kupującym musisz być ty i czy auto nie musi być zarejestrowane na Ciebie przez min. rok?

Jak się ma 100tysięcy w walizeczce i idzie się do salonu , to jest kolego inna gadka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja na dzisiejszy dzień, gdybym mial kupić nowe auto pokroju Passata, to nie brałbym B6, poczekał ewentualnie na B7 a jak nie to nowe A4 :) Wiadomo, wszystko zależy od ceny i gustu, chociaż B6 mi się podoba i jestem z niego zadowolony, no ale już stara buda się powoli robi... Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ja na dzisiejszy dzień, gdybym mial kupić nowe auto pokroju Passata, to nie brałbym B6, poczekał ewentualnie na B7 a jak nie to nowe A4 Wiadomo, wszystko zależy od ceny i gustu, chociaż B6 mi się podoba i jestem z niego zadowolony, no ale już stara buda się powoli robi... Pozdro

Ale A4 nie można porównywać. Nie dość ,że o wieleeee mniejsze to jeszcze o wieleee droższe.

Mi osobiście na dzień dzisiejszy MAZDA 6 albo OPEL INSIGNIA (jeżeli w kombi to tylko Mazda bo Insignia to jakaś pomyłka :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Insignie się wypróbuje, ojciec w firmie będzie brał, zobaczymy co to warte...

Jeszcze bym rozważył Superba, bo lepiej trzyma cene porównując Superba I do B5FL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze bym rozważył Superba, bo lepiej trzyma cene porównując Superba I do B5FL

Ale Superb to trochę auto dla "biednego" prezesa , który chce poczuć się jak w BMW 7 :) zrobiłem trochę KM skodą i prowadzi sie po prostu jak B6 i nic poza tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piter_new

potrzebuje passata w 2.0 tdi lub 1.8 TSI ktore jezdzi na demo/sluzbowce aby kupic z lepszym rabatem, najchetniej w Highline i w Variancie. Czy macie jakies namiary? Odnosnie rabatow to wydaje mi sie ze moge liczyc na 20% od cen listowych netto juz po tegorocznych promocjach. dzieki za wskazowki / komentarze / rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość coti

Witam :)

Czy ktoś zamówił już Passata B7?? Jakie rabaty na ten sam. dostaliście? Ja chcę kupić w leasingu 1.8 tsi HIghline + dodatki z konfiguracji wyszło mi 125 tys brutto.Dzisiaj zaczynam jazdę po salonach :)

pozdro coti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli kupujesz auto za gotówkę to pomogę załatwić znacznie taniej tzn. to co wyjdzie ci z konfiguratora -18%

 

karolsosno,

Jeżeli nadal aktualne to ja jestem zainteresowany. Proszę o kontakt na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności