Skocz do zawartości
Gość fatboyx

Rabat na Passata

Rekomendowane odpowiedzi

karolsosno,

 

Wysłałem Ci wiadomość na priv.

Nie jestem pewien czy doszło. W razie czego proszę o kontakt na email:

gdjd małpa wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżywszy trochę temat

Nosze się z zamiarem zakupu VOLKSWAGEN PASSAT LIMOUSINE COMFORTLINE 1.8 TSI 160KM 6-BIEG + dodatki

Pakiet "990"

Pakiet "Nawigacja"

Kierownica multifunkcyjna

Autoalarm z niezależnym zasilaniem (Back-up-Horn), funkcją dozoru wnętrza i czujnikiem przechyłu- z komfortowym otwieraniem i zamykaniem pojedynczych drzwi Czujniki parkowania z przodu i z tyłu z wizualizacją na ekranie radia

Lakier

brązowy "Mocca"ewentualnie czarny "Deep"

Cena końcowa 110tyś brutto po rozmowach z dealerem w Białymstoku S&Syn zaoferował mi ubezpieczenie w cenie (ok 3000pln) :debil :debil. Według mnie jest, kto powarzona kpina z klienta. Warszawa zaoferowała mi 5% i zapraszają do negocjacji Ktoś może ma jakieś pomysły jak z nimi negocjować ewentualnie jakiś salon, w którym dają jakieś logiczne rabaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Tarnowie dają logiczne rabaty. I postrasz że ktoś daje Ci taniej, więc niech się zreflektują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że masz na oku inne, klasowo takie same, auto i że w tamtym salonie oferują je dużo taniej. A jako, że masz słabość (taki bajer) do Passka, to chciałbyś go kupić, ale taniej.

Jeśli to nic nie daje, prosisz o rozmowę z kierownikiem salonu - jak wiadomo, on może więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak zrobiłem. Miałem wybraną Insignie z ustaloną kwotą w full wypasie i powiedziałem, że jak nie zejdą poniżej ceny za Insygnie to kupie ją. Zadziałało i ja naprawdę bym tak zrobił bo Insignia jest po prostu piękna.

Koniec końców zbiłem cenę o 13 500 zł z tej początkowej. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koniec końców zbiłem cenę o 13 500 zł z tej początkowej.

 

Nie pomyslalbym ze nawet o tyle mogliby zjechac z cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie pomyslalbym ze nawet o tyle mogliby zjechac z cena.

 

Jak przychodzisz do nich z papierem z salonu, i pokazujesz wycene wg speyfikacji to dla nich jest to nawet lepiej, bo robią kopię i mają podkładkę dla siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze jest żeby nie pokazać, że zależy na kupnie. Ja naprawdę podszedłem do tego na zasadzie jak nie Passat to Insygnia. 3 Tygodnie negocjacji i zbicie ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Olsztynie oferują mi za moja wersje konfiguracyjna przez tel 7% + ubezpieczenie , koleś powiedział że tyle może mi dać przez tel (nie chciał dać więcej argumentując tym że pójdę do lokalnego dealera i będę z nim negocjował) . Jak pojawię się na miejscu to zaczniemy rozmawiać jak ludzie i że na pewno 2 strony będą zadowolone. Tylko trzeba będzie śmignąć 250km<-Białystok-Olsztyn->250km. Suma summarum przez tel mam już ok 7tys w kieszeni niż przy zakupie w salonie S&Syn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość motocyklista

:hmm w Lublinie chcieli mi opuscić aż o TYSIĄC ZŁOTYCH...!!

mimo, że o Accordzie coś kitowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie.... Temat rabatów, upustów i gratisów jest szerszy niż Amazonka. ;) Można by o tym gadać całą dobę, a i tak tylko w 5% wyczerpałoby się temat. Kiedyś może o tym książkę napiszę. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto zakupione za łączną kwotę 100820 pln. w Olsztynie odbiór prognozowany na 2 tydzień Listopada !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, duże firmy kupujące kilkadziesiąt aut mają upust w VW na poziomie dwudziestu kilku %. Dla osoby fizycznej nie do osiągnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fedwo, Ja pracowałem w firmie X jeszcze w 2006 roku, i firma ta, podpisywała kontrakt z VW na dostawę, kilkudziesięciu Passatów, to cena wyjściowa za highline'a była 82 tyś zł w bazowym wyposażeniu dla 2.0 TDI BMR, kazdy pracownik miał 10 tyś zł extra na dobranie sobie wyposażenia, czyli za max 92 tyś zł kupowało się passka na mega wypasie

 

Mowa oczywiście o cenach netto. Szary człowiek po dobrych negocjacjach jak chciał dostać passata w tym wyposażeniu co my braliśmy, to musiał wyłożyć od 150 tyś w górę (brutto)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W których salonach dają największe rabaty na auta VW? Są jeszcze jakieś strony podobne do dawnego autozapytania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy masz jakieś znajomości w firmach które kupują VW, ale jeżeli masz to sie dogadaj pprzy dużym zakupie,

ja kupując swojego prywatnie wziąłem go przy zamówieniu 17 sztuk prawie identycznych samochodów, z tym ze 16 było na firmę z którą się dogadałem a jeden za mnie (też firma), z ceny katalogowej dla firm która wtedy wynosiła trochę ponad 140 tyś netto, zeszliśmy do 96 tyś netto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ponieważ jestem przed zakupem auta (najprawdopodobniej w leasing na firmę) z zaciekawieniem przeczytałem cały wątek. Wychodzi mi, biorąc pod uwagę również aktualne oferty choćby z otomoto, że można uzyskać ok.15tyś rabatu od ceny, którą sobie można skonfigurować w internecie. Dodatkowo jeśli jest przełom roku, można otrzymać jeszcze z 5 tyś bo jest wyprzedaż rocznika. Ciekaw jestem czy ktoś utargował więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ponieważ jestem przed zakupem auta (najprawdopodobniej w leasing na firmę) z zaciekawieniem przeczytałem cały wątek. Wychodzi mi, biorąc pod uwagę również aktualne oferty choćby z otomoto, że można uzyskać ok.15tyś rabatu od ceny, którą sobie można skonfigurować w internecie. Dodatkowo jeśli jest przełom roku, można otrzymać jeszcze z 5 tyś bo jest wyprzedaż rocznika. Ciekaw jestem czy ktoś utargował więcej?

 

Jezeli bierzesz 5 sztuk i więcej , to myślę że tak...i do tego iPad :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 tys. rabatu na aucie do produkcji? o jakich mniej więcej cenach wyjściowych mówicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz o rabaty coraz trudniej, bo od kilku lat spadają marże salonów na nowe samochody i złotówka jest słaba.

Zobaczcie sami jakie są ceny, jak się skonfiguruje samochody na vw.de - w porównaniu z polskimi salonami, są droższe o jakieś 15 tys.

Jak szukałem swojego samochodu, to największy rabat udało się ugrać w okolicy 5%. A potem jak przyszły obniżki z okazji wyprzedaży noworocznej, to dostałem już tylko dodatkowego tysiaka, w innych salonach już nawet nie chcieli o tym słyszeć.

Ale fakt, że ten rabat był 10 tys. i samochód jeszcze z niezłym wyposażeniem, kredyt 50/50 i tanie ubezpieczenie, więc już nie mieli z czego schodzić.

W Toyocie też już nie chcieli dać dodatkowego rabatu, jak była wyprzedaż, oferowali tylko sam alarm za darmo.

Nawet znajomy jak kupował kilka samochodów na firmę, to wynegocjowali dłuższą gwarancję i ciut lepsze wyposażenie, ale z ceny salon nie chciał zejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności