Skocz do zawartości
Gość fatboyx

Rabat na Passata

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że jeszcze trochę powinieneś ich pomęczyć, to nie b6 ale więcej by mogli jeszcze dać bo chcesz wydać aż 145k, w serwisie swoje wybuliłeś, więc jeszcze bym im rył tym głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Właśnie jestem na końcówce negocjacji zakupu Passata CC i na ten moment dostałem 5,5% od 145000. Dodam, że to jest mój kolejny(drugi) Passat i zastanawiam się czy to dobry upust tym bardziej, że "zostawiłem" u nich dodatkowo jakieś 25 tyś wydając na przeglądy i likwidując szkody komunikacyjne??

 

Witaj. Ja dostałem dodatkowe 4000 zł rabatu za fakt że to był nie pierwszy mój VW. Ksero dowodu mojego Golfa IV poszła gdzieś do fabryki VW z tego co wiem i dodatkowo dali mi te 4K. Jeśli już miałeś Passata to popytaj o to bo myślę że jak mi dali te 4K to i tobie dadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś, żeby odwiedzić salon audi, bmw? Skonfigurowałem 3ojke, a4 i koło 14X 000 można wyrwać już kompletnie wyposażone auto tylko, że z benzyną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad A4 i nawet byłem na jeździe próbnej ale wenątrz A4 wygląda dużo gorzej od CC i po prosu nie podoba mi się. Do tego dochodzą koszty eksploatacji(wyższe niż VW).

Co do BMW to nigdy mi się nie podobały:taksobie

W związku z tym, że dużo jeżdżę (około60 tys/rok) to w grę wchodzi tylko diesel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczenie też zacne... To faktycznie CC wydaje się najlepszą opcją, chociaż mi ten tył średnio podchodzi.

 

EDIT-fakt :) + linia boczna.

Edytowane przez theOne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tył jak tył...ale za to jaki przód:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze rabaty na auta uzywane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także jestem przed podjęciem ostatecznej decyzji CC 170KM DSG 4Motion,przy cenie 194.000 dostałem tylko 10.000 upustu.

Widzę ,że trzeba ich dalej męczyć tym bardziej ,że wchodzi jeszcze w grę A5 Sportback i jest to mój czwarty Passat,trzy kupione u tego samego dealera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czwarty Passat i tylko 5%?? sknery!!! pomęcz ich trochę. A najlepiej kilku dealerów jednocześnie.

PS

Jutro idę na końcowe negocjacje i zobaczymy co mi zaproponują:kciuczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja także jestem przed podjęciem ostatecznej decyzji CC 170KM DSG 4Motion,przy cenie 194.000 dostałem tylko 10.000 upustu.

Z takim bydżetem na pewno nie udawałbym się do salonu VW :) To 10k powiedz, żeby sobie wsadzili. Przy takiej kwocie to powinni sypać prezentami i upustami, a do tego kupiłeś tam już kilka passków, więc twardo pertraktuj bo za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie rację ,jutro jadę do dealera ,który wchodzi na łódzki rynek z VW ,do tej pory miał tylko Skodę.Dostałem dzisiaj info ,że mocno walczy ze starymi "wyjadaczami" i mocno obniża ceny.Zobaczę jaką cenę uda mi się uzyskać.

 

A propos budżetu i decyzji co kupić to od kilku tygodni mam z tym problem.:wsciekly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja także jestem przed podjęciem ostatecznej decyzji CC 170KM DSG 4Motion,przy cenie 194.000 dostałem tylko 10.000 upustu.

Widzę ,że trzeba ich dalej męczyć tym bardziej ,że wchodzi jeszcze w grę A5 Sportback i jest to mój czwarty Passat,trzy kupione u tego samego dealera.

 

Jako pracownik VW mogę pomóc załatwić Ci auto o 18% procent taniej, co przy 194k daje rabat 35k odezwij się na prv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu wcześniej tego nie zaoferowałeś? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak... czasami człowiek wolałby nie dowiadywać się pewnych rzeczy, szczególnie gdy okazuje się, że zapłacił za coś dużo więcej niż ktoś inny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest taki program sprzedaży aut dla pracowników VW w Polsce i tak np. najtańszego Passata można kupić za 55k. Od ceny końcowej auta odliczane jest 18%. Korzystał ktoś z tego programu?
08-01-10, 15:19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jakiś czas temu usłyszałem, że pracownicy VW mogą kupić samochody koncernu z upustem 15% (a może to było 18%), ale z tym warunkim, że będą jego właścicielami. Nie wiem przez jaki czas i czy to rzeczywiście tak wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo chyba niemożliwe, żeby pracownicy kupowali pełno aut ze zniżką i oddawali je innym? ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że nie możliwe.

Ja też mam zniżke - szczegóły

 

http://www.przywilejkorzysci.pl/

 

login: se_bordnetze_polska

hasło: o6d493if

Edytowane przez gregg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu usłyszałem, że pracownicy VW mogą kupić samochody koncernu z upustem 15% (a może to było 18%), ale z tym warunkim, że będą jego właścicielami. Nie wiem przez jaki czas i czy to rzeczywiście tak wygląda...

 

Oczywiście, że można sprzedać, lecz gdy się sprzeda przed upływem roku to nie można kupić nowego przez kolejne 3 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności