Skocz do zawartości
Gość fatboyx

Rabat na Passata

Rekomendowane odpowiedzi

VW Zimny Piotrkow Trybunalski,kontaktuj się z Danielem Dobrakowskim.Tylko powiedz ,że masz już ofertę od dealera z Wawy i chesz większy rabat.Zaproponuj swoją cenę ,na 100% coś ugrasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Wafelek :) nie ma reguły z tymi rabatami... czasami to nawet humor handlowca może dużo zmienić. Mam kolegę który sprzedaje samochody i jak widzi, że ma przyjemność wątpliwą rozmawiać z jakimś cwaniakiem lub podejrzewa, że z kimś będą same problemy to odpuszcza całkowicie i rabatów nie ma wcale. Dzięki temu poświęca swój czas konkretnym klientom.

 

P.S. spróbuj jeszcze na autozapytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość haerek

Witam, jakby ktos byl zainteresowany to moge pomoc w uzyskaniu dobrego rabatu. Prosze pisac na [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mks111

Czy ktoś z Trójmiasta ostatnio zamawiał passata? Z cennika + małe dodatki wyszło mi 84000. Ile mogę wynegocjować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 3-4k myślę maksymalnie + może jakieś gadżety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wafelek

Dzięki wszystkim za odpowiedzi :) Porównałem kilka ofert, ale ostatecznie zdecyduję się chyba na superba. Fajny pomysł z tym autozapytanie. Mimo, że dostałem tylko kilka ofert to były niezłe, lepsze niż jak poszedłem do dealerów osobiście. U Zimnego gadałem z jakimś innym gościem, ale też spory rabat dostałem. Nie wiem jak jest w trójmieście, bo tak daleko nie dzwoniłem, ale pewnie porównywalnie, czyli rabat na diesla 170 koni ok. 13 tyś :)

 

Jeszcze się zastanowię, ale na razie raczej wezme superb w kombi :) bardzo mi się to auto spodobało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maly offtop..Kolego wafelek pytales jaki czas oczekiwania Ci gwarantuja badz obiecuja? Bierzesz bez homologacji? Pytam, bo przymierzam sie SuperBa combi i czekam co bedzie po 30 czerwca kiedy to jest niby ostateczny czas do zarejestrowania jako samochodu ciezarowego..Ale chodza sluchy ze trzeba czekac od 4 miesiecy do nawet pol roku! W lipcu wogole fabryka nie pracuje..Mam nadzieje ze przedluza homologacje do konca roku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passka B6 2.0TDI 170KM DSG Highline 2010 w Magro kupił znajomy teraz do firmy z homologacja na ciężarówkę.

Wyposażenie Highline: półskóra beżowa, radio dotykowe z kolorwym LCD, rolety w szybach (tył), alu 17, xenony, full chrom, kolor mocca, drewno na blacie... Cena: 122.000zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cena: 122.000zł

;O to dopiero pomysł "starego" Passata za 122.000 tyś.

 

W tej cenie wolałbym jakąś najtańszą A4-kę o wiele lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale nie będzie dsg i tego diesla... Takiego połączenia taniej chyba nie kupi nigdzie, nie wiem jak octavia rs tdi.

 

No i oczywiście audi będzie gołe i wesołe.

Edytowane przez theOne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale homologacje ma A4?

kupił znajomy teraz do firmy z homologacja na ciężarówkę.
Mozna odliczyc tylko do 80.000 netto.. Jeśli mi sie nie uda kupic superba w zwiazku z dlugim czasem oczekiwania to wybor padnie na passata..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
;O to dopiero pomysł "starego" Passata za 122.000 tyś.

 

W tej cenie wolałbym jakąś najtańszą A4-kę o wiele lepsza.

 

Jak starego Passata? B7 czy B6FL wchodzi dopiero na 2011 o ile się orientuje, takze jak zawsze dorzucasz niepotrzebne 5 groszy. Audi A4 w takiej kasie? Nie dość że mniejsze, to na bank nie z takim wyposażeniem. Pozdro potańcz ROJASEK, dziś sobota!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak starego Passata?

Jakby nie było 5letni samochód. Rok nikogo nie zbawi.

 

takze jak zawsze dorzucasz niepotrzebne 5 groszy.

Oczywiście a Ty jesteś OT pierwsza klasa :)

 

Audi A4 w takiej kasie? Nie dość że mniejsze, to na bank nie z takim wyposażeniem.

Ziemniaki samochodem wozisz ,że potrzebujesz miejsca na pace nie wiadomo ile?

Mniejsze może i fakt , ale o wiele ładniejsze, lepiej wykonane, i AUDI a nie samochód dla ludu. Co do wyposażenia no tak, widziałem tutaj na forum kilka opinii ,że woleli by 1.9 TDI 105 KM ale z pełnym wypasem niż 2.0TDI ale z gorszym wyposażeniem, tak ale ciekawe czy te 1.9TDI po włączeniu wszystkich "bajerów" ruszy z miejsca :D

 

Pozdro potańcz ROJASEK, dziś sobota!

Wyszalałem się za młodu, dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gadam z Tobą, nie rusza z miejsca... czlowieku! To, co 1.9TDI 101KM w B5FL nie dawały rady? jak Ci brakuje mocy, to po co diesla brałeś? trzeba było 2.0tfsi i po klopocie. Papa!

 

 

Co do rabatów.. Znajomy w 122.000zł miał jeszcze przedłużenie gwarancji o 2 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trzeba było 2.0tfsi i po klopocie. Papa!

Spalanie mnie przeraża. A chętnie bym kupił 2.0T gdyby nie moje przebiegi roczne.

 

Znajomy w 122.000zł miał jeszcze przedłużenie gwarancji o 2 lata

3-4k chyba kosztuje jak się nie mylę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4.000zł, ale jak rzuca w leasing i w dodatku opisuje VAT, to nie odczuje.. a DSG i inne bajery są drogie, licho nie śpi :D Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3-4k chyba kosztuje jak się nie mylę?

Niecale 4k kosztują 3 lata, full ochrona, 2 nie pamiętam, pewnie koło 3k jeśli jest full. Miły gest. Ja się zastanawiam czy wykupić 1 rok, nie wiem na ile auto będzie, bo po 3 latach to za dużo się za Passka nie dostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie tez można czy tylko przy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie jest 6 miesięcy na decyzję i jak w tym czasie się zmieścimy to jest z rabatem i kosztuje właśnie te niecałe 4k, później już wyraźnie drożej, ale też jakoś czasowo ograniczone, nie pamiętam ile po odbiorze auta. A i gwara nie przechodzi na nowego właściciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lipa, że nie przechodzi... Są jakies dokładne warunki co do niej? Co daje dokladnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności