Skocz do zawartości
Gość fatboyx

Rabat na Passata

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że można sprzedać, lecz gdy się sprzeda przed upływem roku to nie można kupić nowego przez kolejne 3 lata.

 

Dokładnie tak.

...

7. Pracownik może złożyć zamówienie na jeden samochód nie częściej niż raz na

12 miesięcy.

8. Zakupiony przez Pracownika samochód nie może zostać odsprzedany przez 12 miesięcy

od daty jego zakupu.

 

14. W przypadku niezastosowania się przez Pracownika do postanowień Regulaminu,

Pracownik traci prawo do skorzystania z preferencyjnych warunków zakupu samochodów

w programie pracowniczym przez 3 lata od daty ostatniego zakupu.

 

http://www.przywilejkorzysci.pl/pdf/Regulamin%20sprzedazy.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe rabaty na modele VW. Z istotnych -> Passat Comfortline (reszte wersji bez zmian) - upust 11k (było 9k), Passat CC - upust 8k + możliwość zamówienia 5 miejsca. Tylko czas oczekiwania nie jest różowy - 3-3,5 miesiąca... Zapewne we wrześniu będzie jeszcze lepsza oferta. Ale autko do odebrania na święta...

 

http://www.volkswagen.pl/wszystko_mamy_lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W święta nie będzie jeszcze nowego Passata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W święta nie będzie jeszcze nowego Passata?

 

podobno ma byś wystawiony na jakichś targach motoryzacyjnych bodajże w pażdzierniku, więc do produkcji na początku 2011 zapewne trafi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, tylko na nowego nie bedzie takich rabatow... To pewne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B6fl w salonach będzie pewnie jakoś koło stycznia. Na passaty strasznie długo się czeka 3-3,5 miesiąca więc zamawiając we wrześniu (myślę, że wtedy będzie ostateczna promocja na passaty) i akurat odbiór gdzieś k. świąt, a zamówienia na nowego passka pewnie jakoś w grudniu. Oczywiście to takie domysł ;) Do nowego to niestety będzie trzeba dopłacać do wszystkiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
B6fl w salonach będzie pewnie jakoś koło stycznia. Na passaty strasznie długo się czeka 3-3,5 miesiąca

 

Witam,

ja zamówiłem 12.04 i do 30.06 mam odebrać. Jeżeli model nie jest jakis "specjalnie" doposażony to 10-12 tygodni oczekiwania przed nami. Zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeśli standard to wiadomo, że krócej, ale przy takich cenach większość doposaża ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza w tym wypadku "standard " ? ja wziąłem kilka dodatków, lakier perłowy i nadal jest 10-12 tygodni, oczywiście jeżeli tak sie stanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może jakieś zmiany nastąpiły... W poprzednim tyg. słyszałem, że się nic nie zmieniło, widać, że jednak tak. Ja nie miałem dużo dod. i ponad 3 miechy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi mowiono jak jeszcze rozgladalem sie za Paskiem to problem tkwi w tym radiu dotykowym ze na nie jest najwiekszy czas oczekiwania a przez to na cale auto, w 4 salonach mi to mowili, wiec cos w tm musi byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paskiem to problem tkwi w tym radiu dotykowym ze na nie jest najwiekszy czas oczekiwania

Możliwe, wszystkie(prawie) Passaty wyjeżdżają na RNS-ie RCD-sie, więc możliwe. Ale to i tak długo 3 miesiące na VW? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam informacje, że na wersje z RCD 500 trzeba czekać dłużej.

Z ostatniego cennika i wielkości upustów wynika, że nie ma obecnie sensu zamawianie wersji Trendline ponieważ różnica z Comfortline jest minimalna. Kurczę ! dlaczego nie zmienili tych cen dwa miesiące temu ! :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 miesiące temu :P Dzięki pakietom każdy passat wyjeżdża z rcd510 lub rns510.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Passat sedan/kombi na 100% bedzie oferowany od konca pazdziernika tego roku

Od listopada nie bedzie juz produkowany wiec bedzie mozna kupic tylko to co zostalo na placach lub zamowic nowy model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do rabatu na nowe auto , przy konfiguracji CC kwota końcowa wyniosła 205.000 pln.Po negocjacjach w 3 salonach , dostałem ofertę na 180.000 pln i w piątek doszło jeszcze do tego 8.000 oficjalnego upustu, czyli w sumie 172.000 .

Rabat 33.000 to chyba nieźle.

Tną ostro ceny w dól na CC ,bo na wiosnę przyszłego roku wchodzi jego restyling.Nowe lampy i przedni zderzak - wszystko w stylu GolfaVI.Jak dla mnie lipa -zdjęcie poniżej - obecny model 100 razy ładniejszy.

Aha i chyba tylne lampy LED.

Ostatecznie zreygnowałem z CC i padło na A5,więc w najbliższej przyszłości czeka mnie zmiana forum.....

cc.jpg

Edytowane przez silverb6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowy wybór :) A5 jak rozumiem sportback? Mimo wszystko wpadnij kiedyś i wyśli jakieś zdjęcia ;) To jest jedna z wizji CC, z ryjem golfa średnio wygląda, ale jakby wzorowali się na conceptcie nowej Jetty coupe to było by ładniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak będzie coupe, bo od Sportbacka i tak vaty nie odliczę.Więc finansowo jest to bez różnicy a coupe bardziej mi się podoba.

Trochę lipa z bagażnikiem w porównaniu do Paska ale trudno,wyjazdy na urlop wymuszą mniejszą ilość zbędnego ładunku.

Zdecydowałem się na 2.0 TFSI 211KM,quattro,s-tronic,bo w dieslu wystarczą dwie awarie-niespodzianki i szlag trafił oszczędności na paliwie.

Na forum będę zagłądał ,już się przyzwyczaiłem :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wafelek

Witam,

 

jestem nowy na forum, ale myślę, że trafiłem w dobre miejsce.

 

Przymierzam się do kupienia nowego Passata. Po przeczytaniu tego wątku wiem już mniej więcej jakich rabatów mogę oczekiwać od dealera. Niestety warszawscy dealerzy nie są tak szczodrzy jak piszecie (byłem u dwóch), ale może to dlatego, że to mój pierwszy Volkswagen... W każdym razie może ktoś podpowie, gdzie ruszyć, żeby dostać jak największy rabat. Słyszałem, że salony ze wschodu Polski są chętne dawać duże upusty. Pisałem mailowo do kilku dealerów, ale nie dostałem żadnej odpowiedzi :/ Chce pojechać osobiście, ale nie wiem gdzie się udać - ktoś poradzi? Najlepiej, żeby było w miarę blisko do Warszawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu po oficjalnych rabatach dodatkowe 3 procent upustu i gratis dywaniki itp, sedan 140 comfortline z pakietem 1190 perłowy lakier i alarm wyszedł 92tys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności