Skocz do zawartości
Gość fatboyx

Rabat na Passata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomaszs131

Czytajac Wasze posty zdalem sobie sprawe ze slabo negocjowalem.

Upust 5500+ dywaniki+ opony zimowe. Dodam ,ze zamawialem autko w sierpniu 2005, a odebralem w grudniu.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek nie przjmuj sie bo to zależy gdzie negocjujesz, co negocjujesz i kiedy !!! To co pisze navi-forum.pl to jest jakiś przekręt chyba bo gość dostał z tego co wyliczyłem 30 tyś upustu :przestraszony:

Ja kupiłem swojego z ceną katalogową ponad 124 tyś zł za 104 tyś., ale to był egzemplarz z grudnia 2006 a zakupu dokonałem w lipcu br. Auto sobie stało na ekspozycji. ;) Jeździ super mało pali i nie bierze oleju ani nie skrzypi po 1500km. :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ptysiek_h

eee zaraz tam przekręt mój egzemplarz katalogowo 144 tysia a ja zapłaciłam 115 (oczywiście też podciągnęli mnie pod promocyjny pakiet specjalny czyli mozna przyjąc ze ow egz. był w promocji za 134tysia), wszystko zalezne jest od momentu nabycia i historii kupującego u danego dealera;) a zadowolona też jestem bardzo z mojego passacika:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy właśnie jak się liczy bo jeżeli ktoś liczy navi osobno i xenony to mu wyjdzie prawie 20 tyś. więc mój w takich kategoriach kosztowałby ze 133 tyś więc 30 tyś jest. :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ptysiek_h

ja policzyłam osobno tylko navi ;) jakbym dodała lampy to by było jeszcze drożej ;) tak czy siak osobiście uważam że rabat to pojęcie względne bo nikt nam nie odda auta po kosztach i bez własnego zarobku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdobnie znow pojawi sie u mnie B6 i w zwiazku z tym pytanie do osób, które w przeciagu ostatniego roku kupowaly auto z salonu- ile udalo Wam sie ugrac znizki na siebie czy tez na firme leasingowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.8 TSI + DSG - cena katalogowa jakieś 120 000, do zapłacenia 93 000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny interes, a jaki rocznik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rocznik 2009 kupiłem w Lutym 2010. cena katalogowa 117 000 zł kupiłem za 90 000 zł; miałbym go za 86 000 zł ale sam zawaliłem sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jaki rocznik?

 

2010 - samochód do wyprodukowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena katalogowa 120 tys. z rabatem 9k czy bez?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena listowa minus aktualny rabat klienta (w moim przypadku 9kPLN) minus ca. 18% na firme leasingową, no i zaokrąglenia do pełnego tysiąca - w dół oczywiście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez teraz z automatu dają 9 tys bez żadnego ale. Zresztą trzeba sprawdzić na stronie VW - konfigurator. Do tego dostajesz jeszcze jakieś 3-4 % od salonu. U mnie wyszło około 13 tys rabatu. za nówkę z 2010 r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie było podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki co od 3 dealerow dostalem oferte na 76000 za 1.4 tsi bialy-pakiet 790+ pakiet radio 510 + zimowy1+ podstawowe alu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej cenie, pewnie nie będą sypać rabatami, przy większych sumach czasem tyle nie dadzą :) także źle nie jest jeśli to nie ostatnie słowo. Może jakbyś myślał o 1.8tsi to więcej by się postarali, spróbuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cena listowa minus aktualny rabat klienta (w moim przypadku 9kPLN) minus ca. 18% na firme leasingową, no i zaokrąglenia do pełnego tysiąca - w dół oczywiście :)

 

Możesz przybliżyć to "... na firmę leasingową..."?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

firmy raczej nie kupują samochodów dla swoich pracowników a leasingują je. przeważnie leasing jest na 3 lata i przebieg 90 lub 120 tys km. Po zakończeniu leasingu samochód pozostaje własnością firmy leasingowej. Niedawno oddawałem B6 manual 170KM z przebiegiem 100 tyś km i proponowali mi wykupienie go za 50 tyś PLN - nie skorzystałem.

 

Firmy leasingowe są ogromymi klientami każdego producenta samochodów i producentom BARDZO zależy, żeby kupowali te samochody. Firma leasingowa negocjuje z producentami upusty na poszczególne modele. W danym momencie konkretna firma miała w moim wypadku 18% upustu na Passata.

 

Warto wiedzieć że firme leasingową nie interesują samochody. To są instytucje finansowe które swoje zarobią bez względu na to jaka jest cena samochodu - oni nie liczą na większy czy mniejszy upust, nie kalkulują upustu jako źródła przychodu (a właściwie pozycji poprawiającej marginality).

 

Nie mieszajmy również leasingu z kredytem, który często też jest nazywany leasingiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz z automatu dają 9 tys bez żadnego ale

 

Nie rozumie takiego podejścia. Dają rabat bo to ładnie brzmi ? "Promocja" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie jestem na końcówce negocjacji zakupu Passata CC i na ten moment dostałem 5,5% od 145000. Dodam, że to jest mój kolejny(drugi) Passat i zastanawiam się czy to dobry upust tym bardziej, że "zostawiłem" u nich dodatkowo jakieś 25 tyś wydając na przeglądy i likwidując szkody komunikacyjne??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności