Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Rafał 18a jeśli można :kumple

 

11.jpg

 

222.jpg

11.jpg

222.jpg

Edytowane przez mebelman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.

Prośba o pomoc-chodzi mi o nr. kostki czujnika(włącznika biegu wstecznego) Fabia 1,4 MPI rok 2000 silnik AZE. Czujnik jaki tam siedzi to:

002 945 415D-2pin (kostka owalna). Mam ta kostkę w rozsypce i muszę coś wykombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam kolegów.

Prośba o pomoc-chodzi mi o nr. kostki czujnika(włącznika biegu wstecznego) Fabia 1,4 MPI rok 2000 silnik AZE. Czujnik jaki tam siedzi to:

002 945 415D-2pin (kostka owalna). Mam ta kostkę w rozsypce i muszę coś wykombinować.

 

1J0 973 702

Sprawdź w grafice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprecyzuje pytanie:

nr części: 321 853 681

jest to listewka ozdobna przy atrapie do passata b1 1973-1976 - to wiem

najlepiej potrzebuje rysunku z tą częścią i opisem, gdyż były 3 rodzaje tych listew i 3 rodzaje atrap, w zależności od wersji

z pojedynczymi okrągłymi lampami, z pojedynczymi prostokątnymi i z podwójnymi okrągłymi i do każdej z tych atrap idą inne listewki

więc jeśli nikt nie jest w stanie wspomóc mnie obrazkiem to może ktoś konkretnie będzie mi w stanie odpowiedzieć do jakiej wersji pasuje powyższa część

w katalogach on-line nr taki nie istnieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ATTACH=CONFIG]132250[/ATTACH]

 

a numer który podajesz to według google cos innego:

 

http://www.ebay.com/itm/Volkswagen-emblem-badge-logo-321-853-681-C-/131483004587

 

numer na ebay jest z literą C a to co innego

ja potrzebuje z rysunku powyżej nr 12 13 albo 14 - tylko w tej etce występuje jako część nieprodukowana i nie ma nawet numeru

w starszych etkach były wszystkie numery nawet części już nieprodukowanych

może ma ktoś taką w której jest ten element i do której z tych atrap pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety starszej nie mam ale możesz zapytać w aso moze ci udzielą informacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje numerów katalogowych kostek do foteli przednich elektrycznie sterowanych z pamięcia i podgrzewanych

 

Potrzebuje kazda z kostek oprocz poduszek powietrznych bo mam swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuję nr części - bolec ryglujący fotel pasażera w szynie, regulacja manualna. B6 2005r BKP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, potrzebuję nr części - bolec ryglujący fotel pasażera w szynie, regulacja manualna. B6 2005r BKP

 

http://www.partsbase.org/vw/golf-variant-go-za-2004-golf-variant-88110-front-sports-seats-with-integrated-head-restraints/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po wymianie (słupka) gołego silnika 1.6 tdi CAYC na CAYK różnica jaka jest to stopka w bloku -zamocowanie termostatu

czy może ktoś podać numer części tej obudowy termostatu w silniku CAYK i może jakiś zrzut jak idą węże bo tez się różnią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PILNA SPRAWA

 

Może mi ktoś sprawdzić czy do mojego silnika tj AWT będzie pasował przepływomierz o nr. 06A 906 461DX mój zaczyna umierać a mam możliwość kupna nowego o tych nr w rozsądnej cenie.

 

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PILNA SPRAWA

 

Może mi ktoś sprawdzić czy do mojego silnika tj AWT będzie pasował przepływomierz o nr. 06A 906 461DX mój zaczyna umierać a mam możliwość kupna nowego o tych nr w rozsądnej cenie.

 

Z góry dzięki

 

Trzy rodzaje przepływomierza do AWT w zależności od nr nadwozia.

Cena atrakcyjna gdyż końcówka w numeracji X oznacza element po regeneracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nr nadwozia WVWZZZ3BZ1P058225

 

A co wogóle oznaczają końcowe litery? Czy jeżeli będą się zgadzały wszystkie cyfry a litery na końcu będą inne to nada czy nie nada się ta część?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nr nadwozia WVWZZZ3BZ1P058225

 

A co wogóle oznaczają końcowe litery? Czy jeżeli będą się zgadzały wszystkie cyfry a litery na końcu będą inne to nada czy nie nada się ta część?

 

wg moich wyliczeń :) to nie podejdzie do Ciebie, gdyż jest to przepływka do silnika AEB. Szukaj przepływki z nr 06A 906 461 L lub przepływki po regeneracji z nr 06A 906 461 LX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popiepszone te części, od godziny przekopuję allegro i w kilkudziesięciu ogłoszeniach przepływka o tym nr który podałem ma zastosowanie do motorów AWT tylko że w Audi lub Skodzie. To już nic nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Popiepszone te części, od godziny przekopuję allegro i w kilkudziesięciu ogłoszeniach przepływka o tym nr który podałem ma zastosowanie do motorów AWT tylko że w Audi lub Skodzie. To już nic nie rozumiem.

 

 

Tomek,

 

Twoje auto zostało wyprodukowane (o ile dobrze patrzę) 25.10.2000r. (rok modelowy 2001), podałem więc numer części do tego auta. Jeżeli uważasz że podejdzie do Twojego auta, bo ktoś napisał na Allegro że pasuje do jakiś tam Skód i Audi, to Twój wybór :)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Do Twojego Paska przeplywki sa tylko dwa rodzaje, w zalaczniku typy

[ATTACH]132505[/ATTACH]

[ATTACH]132504[/ATTACH]

 

Właśnie miałem wstawiać jako dowód w sprawie :) wydruk z TecDoc, ale mnie uprzedziłeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tomek,

 

Twoje auto zostało wyprodukowane (o ile dobrze patrzę) 25.10.2000r. (rok modelowy 2001), podałem więc numer części do tego auta. Jeżeli uważasz że podejdzie do Twojego auta, bo ktoś napisał na Allegro że pasuje do jakiś tam Skód i Audi, to Twój wybór :)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Właśnie miałem wstawiać jako dowód w sprawie :) wydruk z TecDoc, ale mnie uprzedziłeś :D

 

a jakoś tak wyszło :)

dopiszę tylko tłustym drukiem, powyższe numery do:

do roku prod. 06/2001

do numeru podwozia 3B..2..100 000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Twoje auto zostało wyprodukowane (o ile dobrze patrzę) 25.10.2000r. (rok modelowy 2001), podałem więc numer części do tego auta. Jeżeli uważasz że podejdzie do Twojego auta, bo ktoś napisał na Allegro że pasuje do jakiś tam Skód i Audi, to Twój wybór

 

Ale broń Boże nie mam do Ciebie pretensji, ogólnie to dzięki za sprawdzenie jestem Tobie niesamowicie wdzięczny. Zły tylko jestem że jedno auto , model silnik a na przestrzeni paru lat produkcji co chwila inne części ( chodzi o numery), zły jestem i z drugiego powodu na allegro wynypałem przepływomierz za 70 zł właśnie z końcówką X - czyli regenerowany, facet kupił przepływomierz i nie zdążył go nawet założyć bo sprzedał auto a przepływka leżała zapakowana ponad rok na dnie szafy. No cóż szkoda, będę szukał dalej, jeszcze raz dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności