Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam nr zamków lewy przód i tył w moim Passku b5 fl 2002

Mój VIN to: WVWZZZ3BZ2P452761

 

Bardzo prosze o pomoc bo mam problem z zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem trochę odwrotnie: mam numer części: 357412319B a potrzebuję jego nazwę bym mógł dokupić (może ktoś wie gdzie na internecie zamówię) Jest to talerzyk / mocowanie górne amortyzatora do passata b3 stosowane z silnikiem AAA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tym razem trochę odwrotnie: mam numer części: 357412319B a potrzebuję jego nazwę bym mógł dokupić (może ktoś wie gdzie na internecie zamówię) Jest to talerzyk / mocowanie górne amortyzatora do passata b3 stosowane z silnikiem AAA.

To się nazywa dokładnie tak jak napisałeś, mówisz też na to poduszka amortyzatora. Idź z tym numerem do pierwszego lepszego sklepu motoryzacyjnego i powinni znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję,bo szukając tej części na portalu aukcyjnym nic nie znalazłem po tych nazwach / tym numerze. Inter-cars też nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spróbuję,bo szukając tej części na portalu aukcyjnym nic nie znalazłem po tych nazwach / tym numerze. Inter-cars też nie ma

Dziwne... Mi cars pokazuje że do wszystkich silników Passata b3/b4 idzie to samo mocowanie. TRW JSL252 albo lemforder 26642 01 albo Sachs 802 261.

I są to zamienniki tego numeru co podałeś. Chyba ze jakiś błąd w katalogu.

Jesteś pewny ze u Ciebie mocowanie jest inne niż w pozostałych Passatach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tym razem trochę odwrotnie: mam numer części: 357412319B a potrzebuję jego nazwę bym mógł dokupić (może ktoś wie gdzie na internecie zamówię) Jest to talerzyk / mocowanie górne amortyzatora do passata b3 stosowane z silnikiem AAA.

 

Spróbuję,bo szukając tej części na portalu aukcyjnym nic nie znalazłem po tych nazwach / tym numerze. Inter-cars też nie ma

 

Dziwne... Mi cars pokazuje że do wszystkich silników Passata b3/b4 idzie to samo mocowanie. TRW JSL252 albo lemforder 26642 01 albo Sachs 802 261.

I są to zamienniki tego numeru co podałeś. Chyba ze jakiś błąd w katalogu.

Jesteś pewny ze u Ciebie mocowanie jest inne niż w pozostałych Passatach ?

 

Tak to wygląda z TRW. W Inter-cars możesz kupić zamiennik - http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3235192118211-A7W033MT-poduszka-z-lozyskiem-kolumny-mc-phersona,scr_dItems.html

JSL252.pdf

Edytowane przez Romi
dopisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tym razem trochę odwrotnie: mam numer części: 357412319B a potrzebuję jego nazwę bym mógł dokupić (może ktoś wie gdzie na internecie zamówię) Jest to talerzyk / mocowanie górne amortyzatora do passata b3 stosowane z silnikiem AAA.

 

Ogranicznik na zamówienie w serwisie około 37 zeta za sztukę.

Myślę że nie chodzi tu koledze o poduszkę amortyzatora tylko o ostatni element kolumny widoczny po podniesieniu maski w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam numeru części gumy przegubu i wsumie przegub pól oś lewej też może być :)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Przepraszam zapomniałem dopisać do passata b6 2.0 2005 r dsg jeśli ma to znaczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest mi w stanie podać numer oryginalnej gałki zmiany biegów wraz z mieszkiem? Passat B5 FL 6 biegów gałka jak i mieszek czarna skóra.

 

Chce kupić nowy komplet i mieć pewność ze będzie to oryginał:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś jest mi w stanie podać numer oryginalnej gałki zmiany biegów wraz z mieszkiem? Passat B5 FL 6 biegów gałka jak i mieszek czarna skóra.

 

Chce kupić nowy komplet i mieć pewność ze będzie to oryginał:)

 

Sprawdź ten numer 3B0 711 113AL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest nr metalowych spisek trzymających dekory w B6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3c0857942

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebny mi nr nakrętek do sworzni w dolnych wahaczach (przy zwrotnicy) - B5FL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, potrzebny mi nr nakrętek do sworzni w dolnych wahaczach (przy zwrotnicy) - b5fl

 

4d0 407 644a poniżej nr. vin >3b-3-072 000

n90 848 401 powyżej nr vin 3b-3-072 001>

Edytowane przez waski1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Potrzebuje numery pomy vacum które będą pasować do Passata b5 kombi 1999r Silnik AJM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam.

 

Potrzebuje numery pomy vacum które będą pasować do passata b5 kombi 1999r silnik ajm.

 

038 145 209q

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Prosiłbym o sprawdzenie wymiaru tarcz hamulcowych z przodu. Passat 3B nr VIN: WVWZZZ3BZWD230067. Z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś pomóc w ustaleniu numeru części przewodów klimatyzacji do mojego paska?

 

Moje auto to b5 1.8 20v APT kombi data produkcji pierwszy kwartał 2000 WVWZZZ3BZYE312597

 

Stare przewody przetarlem na krawezniku na ich aluminowych kolankach i zrobiły się dziurki. Oddałem do spawania i je wcielo teraz zostałem bez przewodów i bez klimy. Pamiętam że to były dwa węże zakończone aluminowymi kolankami.

 

Ew. może ktoś z lublina jest co może pomóc z założeniem jak już je dokupie i uruchomieniem klimy. Sprężarka nie chodzi już rok czasu :( a wczesniej nie miałem jak się do tego zabrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy o te węże Ci chodzi

8D0260701H oraz 8D0260707H

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewien czy o te węże Ci chodzi

8D0260701H oraz 8D0260707H

Chyba właśnie o te dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności